The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead Sezon 10, Odcinek 18
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Znajdź mnie

Find Me 43m
6,6 798
ocen
6,6 10 1 798
The Walking Dead
powrót do forum s10e18

POMOCY

ocenił(a) serial na 9

Daryl i jego okazywanie czułości (rzut rybą w drzwi ;).

A więc - mamy retrospekcje -5 lat wcześniej. Czyli kiedy?. Kiedy to Deryl sie przez rok szwędał po lesie ?

ocenił(a) serial na 10
magik30

po tym jak Rick wybuchł most i każdy myślał że nie żyje to Daryl poszedł mieszkać sam w lesie i szukać "ciała Ricka", Daryl szwendał się po lesie 6 lat i właśnie mamy retrospekcje pokazane co Daryl robił np: rok po zniknięciu Ricka 5 lat itp.

ocenił(a) serial na 9
CaptainPhilip123

mhm to widzę, że mocno ten czas tam leci (fakt trochę widać po dzieciach) :) Nie zebym sie czepiał ale ciuchy Daryla by nie wytrzymały 10 lat intensywnego noszenia :P

ocenił(a) serial na 10
magik30

ta kurtka Daryla jest już tak ikoniczna, że zostanie do końca z nim :D

magik30

To lepiej nie oglądaj 21 odcinka,


SPOILER


20 minut jak Carol gotuje zupę i goni szczura oraz kolejne 20 minut jak Daryl szuka części do swojego pojazdu i go naprawia. Nie wiem kto pisze te scenariusze, ale ten odcinek był chyba jednym z najgorszych z 10 sezonu, jak nie w całym serialu. Tak się zastanawiam, po co oni nagrywali te odcinki po przerwie spowodowanej przez wirusa, te odcinki nie mają sensu i nic nowego nie wnoszą.

ocenił(a) serial na 10
Taio

eee tam jak się w nocy nudzi to zawszę można obejrzeć z zaciekawieniem odcinek, a 21 akurat był spoko dużo fajnych "smaczków" jak np Daryl zabił te wojskowe szwendacze przeszukał ich i znalazł magazynki od ak-47 czyli broni którą akurat dzierży Aaron po zabiciu Mays'a

ocenił(a) serial na 10
Taio

Mam pytanie obejrzałam odcinek z rybą i zastanawiam się czy kolejne też vędą tak przegadane i nudne ? Zacznie się coś dziać? Tyle czekania,żeby zobaczyć jak Daryl chodzi po.lesie ?

mon_star

Wiesz co nie wiem nawet o który odcinek chodzi. Z tych ostatnich 10 sezonu to przede wszystkim 19 z Gabrielem i Aaronem jest dobry oraz ostatni 22 z genezą Negana. Reszta to strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones