The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 10 The Walking Dead Sezon 10, Odcinek 22
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Oto Negan

Here's Negan 50m
8,4 952
oceny
8,4 10 1 952
The Walking Dead
powrót do forum s10e22

Wedlug mnie jeden z najciekawszych odcinkow jakie byly, wkoncu dowiadujemy sie przez co przeszedl Negan, wczesniej znalismy tylko zarys jaki opowiedzial on Gabrielowi gdy schronienie zbawcow zostalo zniszczone i okrazone przez horde. Po odejsciu Ricka (Andrew Lincoln) w fabule prawie nic sie nie dzialo, Maggie odeszla ze wzgorza pomagac innym grupom ocalalych zas Daryl zajmowal sie poszukiwaniem Ricka. Jedyny ciekawszy odcinek ktory sie przewinal byl wlasnie na ten temat gdzie Daryl poznal nieznajoma. Ogolnie rzecz biorac wku***aja mnie osoby wypisujace, ze serial jest na sile przedluzany, skoro moga zarobic to kreca dalej pozatym ile mozna ogladac zmagania ze szwendaczami? Rezyser bardzo ciekawie przedstawia zycie i problemy w postapokaliptycznym swiecie i nie mozna zapominac ze sa to nadal ludzie i oprocz walki i zdobywania jedzenia nadal maja oni swoje problemy. Choc nie mozna powiedziec ze serial trzyma w napieciu i emocjach tak jak bylo to przez pierwsze 5 sezonow jednak nadal swietnie sie nadaje na weekendowy wieczor. Ps Przepraszam za brak polskich znakow :)

ocenił(a) serial na 8
Patrycjusz1Szychlarz

Tego mi właśnie brakowało. W końcu poznaliśmy historię Negana. I muszę przyznać, że świetnie to przedstawili. Od dawna było wiadomo, że Negan to nie jest zero jedynkowa postać. Pytanie jak dalej pociągną wątek. Negan jednak zabił brutalnie Glenn'a, tego nie da się wymazać. Pytanie co zrobi Maggie.

ocenił(a) serial na 10
Mordechaj_Sauerland

To prawda, Maggie napewno nie bedzie udawala ze Negan to duch, po tym co zrobil nie ma co sie dziwic, mam nadzieje ze ciekawie dalej poprowadza watek gdyz jest to niestety jedyny jaki aktualnie postepuje oprocz tego z nowa grupa ktora "sprawdza" czy Eugene i pozostala 3 nadaje sie do przyjecia. Szkoda tylko ze bedzie trzeba czekac na kolejne odcinki tyle czasu...

Patrycjusz1Szychlarz

Ten finał sezonu jakoś wyciekł przed premierą czy na filmwebie i imdb podają błędną datę 4 kwietnia?

ocenił(a) serial na 10
Bob_Calos

Niestety tak jak z niemalże wiekszascia produkcji u nas emisja jest opozniona i odbedzie sie ona 4 kwietnia. Ja ogladalem na amc+ po wykupieniu pakietu, nie trzeba czekac tygodnia albo ogladac w telewizji o 4 w nocy tylko ze po angielsku. Edit: Jak poszukasz w internecie to napewno znajdziesz gdzies za darmo 

ocenił(a) serial na 8
Patrycjusz1Szychlarz

Potwierdzam, oglądałem wczoraj bez problemu z polskimi napisami.

Patrycjusz1Szychlarz

No i na koniec przedostatniego sezonu mamy perełkę. Czapki z głów, klimat wrócił! Aż szkoda, że to będzie ostatni sezon bo Maggie i Niiigan na pewno wezmą się jakoś epicko za fraki.

ocenił(a) serial na 8
Patrycjusz1Szychlarz

Twórcom udało się godnie zwieńczyć sezon, po beznadziejnym odcinku o gotowaniu zupy należało nam się to jak psu kość. Aż sam się zdziwiłem, że epizod o Neganie okazał się tak dobry. Poznajemy wszystkie jego strony z różnych lat (lekkoduch zdradzający żonę i mający w sobie demoniczną iskrę, zatroskany, dojrzewający mąż szukający odkupienia dawnych win, oraz przemieniony, szaleńczy morderca-zbawca). Wspaniale zagrał to wszystko JDM (choćby ten moment, gdy widzimy Negana nie potrafiącego załatwić zombiaka, bojącego się różnych konfrontacji, słabego po prostu, ale słabego pozytywnie, to jak się nawet poruszał z plecakiem z tyłu pokazuje zupełnie innego człowieka). Duży plus dla twórców i cóż - czekamy na grande finale, chyba okrągły rok.

ocenił(a) serial na 8
LukaszJarosz25

P.S. Jak myślicie, co oznaczają słowa Negana "Będę walczył dla Ciebie" oraz jego uśmiech na samym końcu, w konfrontacji z Maggie?

ocenił(a) serial na 8
LukaszJarosz25

Też mnie bardzo zaintrygował a nawet lekko zaniepokoił też jego uśmieszek na koniec. Troszkę poszperałem w necie o tym zakończeniu i znalazłem dwa filmiki, niestety tu na forum nie można umieszczać linków:

Na CDA wpisz "S10E22 lektor pl Finał sezonu 10" (od 54:25) masz wypowiedź jednej z producentek.

Na YT wpisz "The Walking Dead S10E22 Omówienie#76" (od 16:47) masz omówienie jakiegoś fana.

Ogólnie podsumowując Negan nie chce takiego życia samemu w jakiejś chatce, chce walczyć dalej (pomagać?) ale jako stary Negan bez podkulonego ogona.

A na finał na szczęście poczekamy tylko 4 miesiące :)
Jest już na YT teaser 11 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Patrycjusz1Szychlarz

Ostatnio tak wysoko oceniłem epizod 16 - 6 sezonu . Mistrzostwo. Carol zagrała krótko ale także mistrzowsko. Dla takich odcinków warto śledzić ten serial.

ocenił(a) serial na 10
Patrycjusz1Szychlarz

Też bardzo mi się podobał ale nie jestem obiektywna bo Negan jest moja ulubioną postacią. Fajnie że jego prawdziwa żona zagrała Lucille . To też dla mnie na plus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones