The Walking Dead (2010-2022)
The Walking Dead: Sezon 11 The Walking Dead Sezon 11, Odcinek 24
Odcinek The Walking Dead (2010-2022)

Spoczywaj w pokoju

Rest in Peace 1h 6m
8,0 726
ocen
8,0 10 1 726
The Walking Dead
powrót do forum s11e24

12 lat… Zaczęło się od gameplayu z gry od Telltale na youtubie u Tivolta, tak dowiedziałem się o moim pierwszym w życiu serialu i 3 sezony zleciały w kilka dni. Na 4. sezon już czekałem i regularnie co poniedziałek oglądałem na FOXie ♡ Nie umiem ubrać w słowa jak bardzo kocham to uniwersum i jak ważne dla mnie jest, ogromna część mojego życia, która po części mnie ukształtowała jako człowieka.
Po spadku jakości w 7 i 8 sezonie i zabiciu Carla (jedna z najlepszych postaci, w komiksie last man standing) i pozbyciu się Ricka rzuciłem twd w kąt. Byłem wściekły, sfrustrowany i myślałem, że nadzieja zniszczona. Przez pandemię w 2020 nostalgia wzięła górę i zrobiłem rewatch całości i nadrobiłem 9 i 10 sezon i było warto to mało powiedziane. To jak po zmianie showrunnera ten serial się odbił można porównać z jakimś nwm Liverpoolem z Milanem z 2005 roku, coś niebywałego, a wątek szeptaczy równie dobry co w oryginale.
Oglądając finał czułem się jakbym oglądał Endgame - zdewastowany emocjonalnie, ale w pozytywną stronę. Każdy dostał szczęśliwe zakończenie, nawet śmierć Rosity aż tak nie boli, przynajmniej umarła wśród bliskich i ze świadomością, że wszystko pójdzie ku dobremu.
Rick wrócił ♡ Nie mogę się doczekać expanded universe i uważam, że spin-offy Negan/Maggie, Daryl/Carol i Rick/Michonne to mega pomysły i nie widzę opcji, że nie wypalą.

Podsumowując: kocham ten serial całym serduszkiem i kocham ten fandom, pozdrawiam wszystkich którzy przeczytają mój słowotok ♡ piszcie jak wasza historia z The Walking Dead się zaczęła i czy też mieliście kryzysy wiary! Peace

ocenił(a) serial na 7
Yanek107

Powiedz proszę czy to będą 3 seriale podobne. Czy może odcinki podzielone na tych bohaterów??

ocenił(a) serial na 7
Yanek107

Powiedz proszę czy to będą 3 seriale?? Czy powiedzmy dana ilość odcinków podzielona na tych bohaterów??

ocenił(a) serial na 10
batesmotel27

3 seriale, ale nie wiem po ile odcinków bo to równie dobrze mogą określić jako miniserial

ocenił(a) serial na 9
Yanek107

To już koniec pięknej historii... Szkoda...

Yanek107

Niestety aktorka grająca Carol podobno zrezygnowała z występu w tym spin-offie (co też poniekąd potwierdza rozmowa między Darylem a Carol w ostatnim odcinku):/

ocenił(a) serial na 9
Nabongodonozor

Daryl odjechał sam.

Mikael82

Do tego właśnie piłem.

Mikael82

To też jest ciekawe, to już 3 rodzic czy opiekun Judith i jej brata, który ich opuszcza. Motywacja Michonne jest słaba, pojechała szukać ojca więc dzieci straciły i ojca...i matkę. Muszą żyć i dorastać z okropnym uczuciem, nie wiedzą nawet czy ich rodzice żyją,

ocenił(a) serial na 9
Yennzmorza

Grimsowie mają twarde pupy :) Choć Judith jest bardziej Walsh-owa :)

ocenił(a) serial na 10
Yanek107

Oglądałem bez przerwy od 10 lat, a zacząłem od nocnych odcinków na TVP1 :D Twd to więcej niż serial, dla mnie mogłoby być jeszcze 10 sezonów...

barteq20

Też zaczynałem na TVP1 i wtedy ten serial to było coś.

"dla mnie mogłoby być jeszcze 10 sezonów"
Pod warunkiem, że klimatem równałyby do pierwszych 4-6 sezonów, a nie tego, co było później...

ocenił(a) serial na 2
Yanek107

Zacząłem od serialu, potem gry Telltale, a potem sięgnąłem po komiks.
Po komiksie już nigdy więcej nie mogłem patrzyć na serial, a widząc finał serialu (vs finał komiksu) tracę wiarę w tą markę w rękach AMC :P

Yanek107

Jak się historia z twd zaczeła byłam jeszcze młoda :)

ocenił(a) serial na 9
Yennzmorza

Wszyscy byliśmy młodsi :)

Mikael82

Młodsi to na pewno. Niektórzy byli młodzi a teraz są starzy xd

ocenił(a) serial na 9
Yennzmorza

Chyba ,że młodzi młodzi - to teraz oni nadal są młodzi. A ci co byli tylko młodzi to są starzy:)

ocenił(a) serial na 10
Yanek107

Znaczy się, nie będzie 12 sezonu???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones