The Walking Dead
powrót do forum 3 sezonu

W poprzednich komentarzach pisaliście ze to już jest finał sezonu ale z tego co widzę za 11 dni (z tego co pisze na filmweb) będzie kolejny odcinek i wydaje mi się ze ten kolejny odcinek będzie finałem sezonu. A co do komiksu czy jest on gdzieś dostępny w języku polskim czy tylko ten komiks jest w języku angielskim ??

ocenił(a) serial na 10
Rafal_film_web

haha no dokładnie ja sie uczylam angielskiego z cartoon network, stare stare czasy xD
i przede wszystkim nie jest to głupi sformalizowany jezyk jakiego nas ucza w szkołach a jezyk prosty, miedzyludzki, ilez mozna wylapac nawet z takiej glupiej bajki, popularnych chwytów, zwrotów, zartów

mnie bardziej z tym aktorstwem chodziło o ton głosu, ta scena w której shane wybucha i wali monolog przez otwarciem szopy jest prze prze genialna i nie wyobrażam sobie nie slyszec tego w oryginale

wiesz, ze ta miniaturka avatara wyglada troche jak tusk xD ? nie wiem czy ktos jeszcze ma takie spostrzeżenie lol

ocenił(a) serial na 9
morgana000

dokładnie chodzi o ton głosu i emocje jakie za tym idą. Pamiętam, że w Sopranos, Tony miał często "wybuchy agresji" i świetne monologi które oddawały klimat tylko jak się oglądało w oryginalnym języku.
W ogóle ta cała scena i później jak Rick strzela jej w głowę jest moim zdaniem genialna.
Jakoś James Cagney nie przypomina mi Tuska :)

ocenił(a) serial na 10
Rafal_film_web

mam juz tuskomanie wybacz xD

ocenił(a) serial na 8
Mantalepa

Licząc od wczoraj(czyli od momentu publikacji posta) odcinek 13 drugiego sezonu zobaczymy za 5 dni, nie za jedenaście. Na Foxie bez zmian, ostatni odcinek drugiego sezonu w sobotę 24 marca o 22.00.

ocenił(a) serial na 8
Mantalepa

Komiksy (i jedną książkę) można kupić bez problemu, tylko musisz ich szukać pod nazwą ,,Żywe trupy".

ocenił(a) serial na 10
Bodzepor

Przy pierwszym sezonie i jeszcze na początku drugiego nie było takiej porażki. Odcinek był w usa w niedziele, a w polsce z lektorem w sobotę następnego tygodnia, po sześciu dniach. Później coś w polsce pozmieniali przenosząc emisje na środy przez co zrobiło nam się jakieś 2 tygodnie =,= Dlatego ludzie piracą, to wina dystrybutorów a nie ludzi.

ocenił(a) serial na 9
Mantalepa

akurat na filwebie jest pomyłka bo 13 finałowy odcinek będzie w ta sobote o 22, a tu podaja czas powtórki tego odcinka ;)
w ten czwartek jest powtórka 12 odcinka o 22 oraz w piatek o 23

w stanach premiera była w ta niedzielę, a u nas premiera na foxie jest zawsze w kolejną - czyli tą - sobote o 22 ;)

co do komiksu to są na chomiku tomy od 1-8 po polsku, a reszta czyli od zeszytu 49 jest po angielku równiez na chomiku :)

ocenił(a) serial na 9
fnh81

Moim zdaniem FOX bezsensu zrobił ,że jest tydzień opóźnienia w emisji. Gdyby odcinek był emitowany max dzień po emisji w USA, stacja miał by dużo większą oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
Rumunus

Kto będzie czekał cały tydzień? Co najwyżej osoby, które nie mają dostępu do neta. Oglądalność spada pewnie przez to o połowę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones