PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181116}

Thriller

8,0 199
ocen
8,0 10 1 199
Thriller
powrót do forum serialu Thriller

pokazywano w latach 70-tych w kinie nocnym. Pamiętam, że niektóre podobały mi się średnio [może byłem za mały], niektóre więcej. Miały specyficzny angielski styl.
I ta charakterystyczna czołówka, ze zdjęciami w kuli.

ocenił(a) serial na 10
krdor

Tyle powtórek innych filmów, a tego i wielu innych z tamtych lat nie uświadczysz. Czy któryś z wydawców skusi się kiedyś na publikację na DVD? Skądinąd wiem, że w Wielkiej Brytanii już tego dokonano. Niech ktoś się obudzi i w Polsce!

krdor

też pamiętam to "rybie oko" na początku odcinka. W latach 70-tych ten serial to był prawdziwy hit. Też chętnie bym sobie przypomniała, ale cóż....

ocenił(a) serial na 6
krdor

widziałam tylko 04x01 "Screamer" ( chyba nawet wyszła jakaś amerykańska wersja do tego) . Posiadam więcej z tej wersji DVD ,ale oczywiście napisów brak .

ocenił(a) serial na 10
alti182

Pół biedy, gdyby Brytyjczycy wydając ten cykl pomyśleli chociażby o niesłyszących widzach. Od razu bez wahania dokonałbym zakupu i miałbym chociaż angielskie napisy. A tak, niestety za mało znam angielski (chociaż ciągle nad tym pracuję) aby bez napisów swobodnie obejrzeć ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones