"Anatomia prawdy", "Tożsamość szpiega", "Southland". Żegnajcie!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Anatomia+prawdy%22%2C+%22To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87+szpiega%22%2C+%22Southland%22.+%C5%BBegnajcie-95601
Maj to okres największej nerwówki w świecie amerykańskiej telewizji. To wtedy decydują się losy większości seriali. W przyszłym tygodniu poznamy ramówki najważniejszych kanałów amerykańskiej telewizji, ale nie ma dnia byśmy nie dowiadywali się o kolejnych ofiarach.

Jak dotąd najbardziej zaskakująca okazała się decyzja ABC. Stacja postanowiła zakończyć "Anatomię prawdy" na trzecim sezonie. Serial co prawda oglądał się w Stanach średnio, lecz był prawdziwą żyłą złota dla ABC ze względu na jego popularność na świecie. Dlatego też mimo wszystko spodziewano się, że serial przetrwa. Zamiast tego ABC zaoferuje inny kobiecy serial proceduralny "Killer Women", którego gwiazdą będzie Tricia Helfer. Kanał zdecydował się również na usunięcie z ramówki "Happy Endings".

Po pięciu sezonach dobiega przygoda policjantów z serialu "Southland". Stacja TNT oficjalnie poinformowała o tym w piątek. Decyzji tej można się było spodziewać. Większość gwiazd serialu już zdołała zapewnić sobie angaż w innych projektach, których los wciąż nie został przesądzony.

Z kolei stacja USA potwierdziła, iż rozpoczynający się w czerwcu siódmy sezon "Tożsamości szpiega" będzie ostatnim. Finalna odsłona składać się będzie z 13 odcinków, dzięki czemu uda się serialowi osiągnąć magiczną granicę 100 odcinków.

Najważniejszym tytułem, który zniknie z anteny CBS jest jak dotąd "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". FOX postanowił pożegnać się z serialem "Touch", a NBC podziękowało m.in. producentom "Smash".

Największym przegranym są nowe seriale komediowe. Praktycznie wszystkie zostały skasowane. Dotyczy to siedmiu sitcomów NBC, trzech z czterech w ABC i dwóch z trzech na kanale FOX oraz dwóch CBS (serial "Find Me" ani razu nie ukazał się na antenie stacji).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones