"Tożsamość szpiega" na kanale TVN7

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87+szpiega%22+na+kanale+TVN7-101140
13 grudnia stacja TVN7 rozpoczyna nadawanie serialu "Tożsamość szpiega". Kolejne odcinki pierwszego sezonu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.W trakcie wykonywania niebezpiecznej misji w Nigerii, tajny agent - Michael Westen otrzymuje informację o "spaleniu" czyli ujawnieniu jego tożsamości. W praktyce oznacza to jedno - wyrok śmierci. Agent trafia do Miami, bez pieniędzy i środków do życia. Obserwowany przez FBI, wykorzystuje swoje umiejętności i doświadczenie, aby poznać prawdę o swoim "spaleniu" i odzyskać życie na nowo.

Po 10 latach przykładnej służby dla ojczyzny w Europie Wschodniej i w krajach OPEC w charakterze tajnego agenta, Michael Westen budzi się w najgorszym z możliwych koszmarów każdego szpiega. W samym środku wykonywania misji w Nigerii, „kontakt” Michaela informuje go, że został "spalony", co oznacza, że jego tożsamość została ujawniona. Utrata pracy w przypadku Michaela oznacza bezpośrednie narażenie jego życia – zamrożenie konta bankowego, “zesłanie” do Miami i umieszczenie nazwiska na wszystkich możliwych listach rządowych.

Aby przeżyć i rozpocząć własne, prywatne śledztwo, Michael zwraca się o pomoc do swoich jedynych przyjaciół: Fiony Glenanne, byłej aktywistki IRA, a jednocześnie swojej byłej dziewczyny oraz Sama Axe, byłego agenta wywiadu wojskowego, za pośrednictwem którego federalni mają oko na Michaela. W rękach byłego szpiega pozostaje nadal cenna broń- zdobyte umiejętności i wiedza...
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones