Tokyo Vice (2022)
Tokyo Vice: Sezon 1 Tokyo Vice Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Tokyo Vice (2022)

Pilot

The Test 57m
7,2 344
oceny
7,2 10 1 344
Tokyo Vice
powrót do forum s1e1

Elgort > Radcliff

ocenił(a) serial na 8

Jestem tak wdzięczna, ze jednak Ansel Elgort został obsadzony w głównej roli, a nie Radcliff :D magia zamiast drewna

beaSw

no wlasnie drewno zamiast magii ...ten drętwy aktorzyna by miał problemy żeby dostać się do polskiego serialu

ocenił(a) serial na 8
shadow87

magia to Radcliff a drewno to Elgort. Bo tak interpretuję Twoją wypowiedź...

ocenił(a) serial na 8
beaSw

W sumie podoba mi się gra aktorska i przyzwyczaiłem się na przestrzeni 5 odcinków do Elgorta, ale pod wzgledem fizjonomi ani Elgort ani Radcliff nie przypominają Adelsteina... próbowałem rozkminić, który aktor w podobnym wieku by się nadał i przyznam, że nic mi nie wpadło do głowy. Szacun dla Ansela za naukę japońskiego wyglada to dla laika języka japońskiego bardzo przekonywująco i wiarygodnie :)

beaSw

Dziecinada, obaj są dobrymi aktorami, rozumiem słabość do Ansela ale trza mieć umiar ;)

beaSw

Moim zdaniem Elgort zagrał super, bardzo wpasował się w tokijski krajobraz i był bardzo przekonujący w różnorodnych emocjach. To nie była łatwa rola, tym bardziej, że japońscy aktorzy wypadli fenomenalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones