Toy Boy (2019)
Toy Boy: Sezon 1 Toy Boy sezon 1, odcinek 13
odcinek Toy Boy (2019)

Upadłe anioły

Fallen Angels 1h 3m
8,0 130
ocen
8,0 10 1 130
Toy Boy
powrót do forum s1e13

PO FINALE.

ocenił(a) serial na 6

Troszkę historia jest rozwleczona, ciekawa, dużo zwrotów akcji itp., ale prawda jest taka, że już po 5 odcinku można się domyślić kto jest zabójcą. W mojej opini największym zaskoczeniem byłoby, gdyby okazało się że to Macarena jest winna, a przynajmniej wiedziała o wszystkim. Andrea strasznie się zachowywał, jest dużym minusem. Rozumiem, że strach, że trauma, ale zachowywał się jak pop@#$%^&*ny. W finale nic się tak naprawdę nie wyjaśniło.
Historia na 1 sezon, ale widać że szykują kontynuację. Nie trudno się też było domyśleć, że Triana odwali kitę. Bezsensu...

ocenił(a) serial na 8
Kristen

Który moment wskazywał na to że "odwali kitę"?

justys_sweet

Podbijam pytanie.

Poza jej klątwą, że ta aktorka nie dociera do drugiego sezonu w swoich rolach to nic mi nie podpowiadało, że odwali kitę.

użytkownik usunięty
littlelinkinquar

Jaką odwaliła kitę nie rozumiem?

ocenił(a) serial na 7
Kristen

Nie trudno było się domyślić, że Triana umrze? Co...?

Jej śmierć była tak kompletnie losowa i nieuzasadniona, że z powodzeniem serial mógł się skończyć w poprzedniej scenie i miałoby to o wiele wiecej sensu. Jej śmierć dla mnie ni jak się miała do fabuły i była naciąganym zakończeniem wątku z mafią irlandzką, który też bez sensu otworzyli w przedostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 7
Blank_Planet

Mi się serial bardzo podobał , do tej sceny , to było bez sensu ... zawiodłam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones