PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598313}

Triumf miłości

Triunfo del Amor
7,4 2 819
ocen
7,4 10 1 2819
Triumf miłości
powrót do forum serialu Triumf miłości

Ma bardzo ciekawą fabułę. Pamiętam, jak w wieku 7 lat oglądałam jego pierwowzór - Cristal z
Jeanette Rodriguez. Tej drugiej wersji, Cristiny, nie oglądałam i nie żałuję, bo wybrali do niej tą
beznadziejną Adelę Noriegę - chyba tylko po znajomości, nie wyobrażam sobie jej w tej roli.

Isabel_Guerrero

fabuła Nie igraj z aniołem to jakaś totalna porażka - nie rozumiem popularnosci tego serialu. Wystarczyło, że włączyłam na chwilę i zorientowałam się jaki jest wątek i juz miałam dość.

a Christinę oglądałam i podobał mi sie ten serial, ale to było w czasach wielkiej popularności telenowel w Polsce. Teraz rzadko który serial potrafi tak wkręcić jak tamte dawne.

A co do Maite Perroni to nie wiem czemu ona zawsze gra takie ociekające dobrem dziewczyny. To staje się już nudne, ciągle ten sam schemat.

Seiya

A ja uwielbiam Nie igraj z aniołem. Wg mnie ta telka jest tylko troche przydługa, powinna miec gora 130 odcinkow a nie prawie 200. Chyba bardziej mi sie podobała niz Triumf milosci, ale te telke tez lubie. W triumfie podobala mi sie nasza Dominika w roli Jimeny. To dopiero czarny charakter, cudowna kreacja. Ogolnie lubie wszystkie telki ale Triumf ... jest naprawde super. Moja ulubiona jest tez Gorzka zemsta ale to juz z kilka lat temu lecialo :)) A Maite coz ja se nie wyobrazam jej w roli tej złej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones