PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765011}

Trzy razy Ana

Tres veces Ana
2016 -
7,6 602  oceny
7,6 10 1 602
Trzy razy Ana
powrót do forum serialu Trzy razy Ana

chcecie wiedzieć o telenoweli zadawajcie pytania

basia21x

Ana letica umrze będzie miała wypadek samochodowy

basia21x

Nie prawda . Ana Leticia będzie miała wypadek, ale przeżyje i trafi do psychiatryka .

misterioso_x

ja zadałam pytanie czy tak będzie bo widziałam zwiastun ale już wiem bo obejrzałąm na wlext

basia21x

Nie postawiłaś znaku zapytania na końcu zdania, więc nie wiedziałem czy pytasz o to :)

misterioso_x

a no tak zapomniałam

basia21x

Rozumiem że Ana Lucia i Ana Laura to te dobre siostry a Leticia to ta zła ? Ta Leticia kocha swojego wuja ? ( wątek kazirodczy ? fuj ) Kiedy siostry się odnajdą nazwajem ? jak pokrótce do tego dojdzie i jakie mniej więcej będą ich wzajemne relacje ?

marekwyszosiat

Ana Leticia kocha swojego wujka, ale nic się nie stanie, nie będzie żadnego obleśnego wątku.

Siostry się odnajdą około 116 odcinka, choć Ana Leticia wcześniej zobaczy Anę Lucię w restauracji. Mariano jako pierwszy spotka się z Aną Lucią, powie mu o tym Claudia. Ana Laura spotka się z Aną Lucią na samym końcu, choć przyznam, że strasznie zwalili ten moment. Od początku tylko na to czekałam, a wyszło okropnie.

Regencyjna

A Mariano odnajdzie Anę Lucię około 6 odcinków wcześniej, ogólnie długo sobie na to poczekamy

Regencyjna

Serio aż tyle trzeba będzie czekać? To na czym polega wątek do tego 106 odc ?

cinex2408

Trudno stwierdzić. Soledad będzie strasznie wkurzająca, będzie zabraniała Anie Lucii wszystkiego, Santiago będzie jej później w tym pomagał, Ana Lucia będzie nieszczęśliwa, jak się dowie, że Santiago ma żonę (choć nie będzie wiedziała, że to jej siostra) i tak się to będzie jakoś ciągnęło ;/

Regencyjna

Santiago będzie jej pomagał?
Czy on będzie zły? Kiedyś trafiłem na urywek jak chciał tą "ciotkę" zabić

cinex2408

Tak, Santiago będzie próbował opóźnić odkrycie prawdy.

Potem Santiago i Marcelo to będzie jedna osoba, tak jakby. Będzie się przemieniał, raz będzie Santiagiem, a raz Marcelem. Marcelo będzie tym złym i będzie próbował zabić Remedios.

Regencyjna

Rozdwojenie jaźni? XD
Dlaczego on będzie to opóźniał? :(
Wgl z tego co piszesz to postać jest dziwna..

cinex2408

Będzie prowadził podwójne życie? Małżeństwa z Leticią i drugie Santiago z Lucia?

cinex2408

Kiedy będzie z Aną Leticią, to zerwie z Aną Lucią. + jako Marcelo, będzie próbował się raczej zemścić na Anie Leticii.

Regencyjna

Nieprawda, Santiago czy też Marcelo nie ma rozdwojenia jaźni sceny ,które sa pokazane gdzie jest Marcelo to po prostu powrót do przeszłości przed wypadkiem Marcela. Po wypadku jego matka chrzestna nadaje mu nowe imię Santiago. Czyli Marcelo i Santiago to ta sama osoba. Marcelo był detektywem, a teraz Santiago jest taksówkarzem.
Santiago nie będzie pomagał Soledad, zeby Ana Lucia sie nie odnalazła ,ponieważ zależy mu na szybkimpo

Florenciaa

Ciąg dalszy
Poznaniu prawdy o sobie. Widziałam jak Ana Leticia całuje sie ze swoim wujkiem to jest chyba ostatni odcinek i wyglądają w sumie jak na kochanków, jedyne co to jest to znowu wspomnienie Any Letici, która jest w psychiatryku wiec ciekawi mnie czy tylko to jej wymysły czy może żywe wspomnienia?

Florenciaa

To jest tylko jej marzenie.. wyobraża sobie jak mogło być. Nie dopowiadaj całej historii na podstawie kilku losowo obejrzanych scen

Florenciaa

Ale ja nie mówię, że teraz ma tylko że później będzie miał. Parędziesiąt odcinków później....

Oglądałam telkę w oryginale? Jeśli nie, to po co wprowadzasz zamęt? Ja oglądałam i wiem, że Santiago będzie się starał jak najdłużej ukryć prawdę, choć ostatecznie to on powiadomi o wszystkim Anę Lucię.

Regencyjna

*Oglądałaś telkę w oryginale?

ocenił(a) serial na 7
Regencyjna

Gdzie oglądałaś? Szukałam i znaleźć nie mogę.

Paklpy

spróbuj na meksykańskich stronach, po polsku nic nie znajdziesz. Polecam tez univision

Regencyjna

Czyje jest dziecko, które w ostatnim odcinku jest z Remedios i Santiago jak Ana Licia tańczy na tych szarfach?

Ciapek18

Any Leticii

ocenił(a) serial na 10
Regencyjna

Any Leticii z kim? Z Iniakim?

ocenił(a) serial na 8
Carolinex6x

Z Marcelo.

ocenił(a) serial na 10
netka46

A to Bydlak! jednak bedzie zdradzal Ane Lucie :/ a myslalam ze tylko bedzie pogrywac sobie z Ana Leticia dla zemsty ale nie posunie sie do zdrady :/

ocenił(a) serial na 8
Carolinex6x

To dziecko Ana Leticia już urodziłai gdzieś oddała.

ocenił(a) serial na 10
netka46

Aaaa to ono juz urodzilo sie i gdzies tam sobie jest? No to niezle...

ocenił(a) serial na 8
Carolinex6x

Tak.:)

ocenił(a) serial na 9
Ciapek18

Gdy Ana Leticia zapłaciła Evaristo za zabicie Marcelo, dowiedziała się,że jest w ciąży. Wyjechała wtedy, urodziła dziecko i gdzieś je zostawiła. Po ponad 3 latach przyznała się do tego, by Facundo jej nie zabił. Razem z Inakim wzięła to dziecko i chciała użyć jako karty przetargowej, ale Inaki złamał się (było mu żal tego dziecka, którego matka odrzuciła,bo on sam też był odrzucony przez matkę) i je oddał Marcelo. Skończył w więzieniu

Regencyjna

wiesz jak się skończy wątek wujka Any Leticii i tej kobiety z którą walczy w sądzie?

Ciapek18

będą razem

basia21x

'Nie prawda . Ana Leticia będzie miała wypadek, ale przeżyje i trafi do psychiatryka . '- Czy jej losy w serialu zakończą się na tym psychiatryku?
Jak skończy Soledad? Kto i w jaki sposób umrze?

Triiste

Tak, trafi tam w ostatnim odcinku z bliznami na twarzy po wypadku. Na tym się zakończą jej losy.

Soledad, o ile dobrze pamiętam, skończy w więzieniu.

Umrze na pewno Valentin, zabije go Ana Laura, po tym jak porwie on Ramira.

Umrze ojciec Ramira, popełni samobójstwo, jak wyjdą na jaw jego przekręty finansowe.

Umrze Claudia, zabije go Ana Leticia.

Umrze Don Isidro, zabije go Inaki.

Umrze Ernestina, chyba na zawal serca.

Umrze Daniel, choć nie pamiętam kto go w końcu zabił, strasznie pokręcili.

Umrze Evaristo, zabije go chyba ojciec Marcella.

Nie pamiętam, czy to wszyscy, ale na pewno najważniejsi.

Regencyjna

A jak skończy Inaki?

ametyst0

w więzieniu

Regencyjna

Valentin ten chłopak na wózku ? A dlaczego moment spotkania Any Laury i Any Luci jest według ciebie skopany ? Dopiero w 106 odcinku ? szkoda myślałem że znacznie wcześniej....

marekwyszosiat

Ah... wszystko zepsuje Ana Leticia. Zanim Ana Laura spotka się z prawdziwą Aną Lucią, to Ana Leticia przebierze się za Anę Lucię i tak spotka się z Aną Laurą. Powie jej wtedy, że rodzina jej nie obchodzi i dla niej liczą się tylko pieniądze. Więc kiedy Ana Laura spotka się z prawdziwą Aną Lucią, to już nie jest to samo... ;(

Regencyjna

O ja... ale pogmatwane :D Kurczę szkoda miałem nadzieje na jakąś fajną relację między tymi postaciami a tu klops... A jak ten chłopak na wózku porwie Ramira ?

marekwyszosiat

Pomoże mu chyba ojciec Marcela, o ile dobrze pamiętam... Albo jego ludzie. Nie jestem pewna.

+ Valentin może chodzić, co się wyda właśnie wtedy

Regencyjna

W necie jest kawałek sceny Any Leticii, która grozi Mariano bronią, a on jest związany i bez koszuli. O co chodzi?

ametyst0

To chyba ostatni odcinek. No po prostu, Ana Leticia oszalała i wtedy mu chyba wyznała, że go kocha, ale on jej nie chciał.

Regencyjna

to ile odcinkow bedziew tv 4 pokazane

Regencyjna

Czy Ana Laura kiedyś przygada siostrze czy będzie wiecznie poniżana?

ocenił(a) serial na 9
ametyst0

Ana Leticia kochs Mariano i chce z nim być, mimo że to jej wujek. W tej scenie groziła mu,że jak z nią nie pójdzie,to zabije swoje siostry. Pojechał z nią i spowodował wypadek, przez co Ana trafiła do psychiatryka,a Mariano skończył na wózku i wrócił do Viridiany

Patrycja997

Czy Adriana będzie miała jakiś wątek?

Regencyjna

a wktorym odcinku umrze valetin

magazynier_48

jakoś koło przedostatniego