PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 210
ocen
7,0 10 1 76210
6,4 10
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Drugi sezon

ocenił(a) serial na 8

Co sądzicie o drugim sezonie? Mi osobiście nie odpowiadała główna aktorka i to jak serial się zakończył. Jednak podoba mi się ostatnia scena, która pokazuje, że Joe wcale się nie zmienił.

ocenił(a) serial na 10
Madzia1989_filmaniak

Mam tak samo, Joe nie pasuje mi do stałego związku, nie wspominając już o roli ojca.... Mam wrażenie, że postać straciła swój charakter, ale ostatnia scena to taki plot twist, że teraz już jestem pewna faktu, że zrobią kolejny sezon w którym pewnie Love albo zginie albo zabije sąsiadke

ocenił(a) serial na 8
Avdotiyaa

A mogli zrobić to tak, jak w pierwszym sezonie. Poznałby kolejną laske i robiłyby to samo co z Beck. Ona by się dowiedziała i skończyłaby tak samo. Wtedy znalazłby kogoś innego i byłby nowy sezon. Jeszcze mogli rozwinąć wątek koleżanek Beck z pierwszego sezonu. Czemu nikt nic nie podejrzewał...

ocenił(a) serial na 7
Avdotiyaa

tutaj raczej chodzi o to co Joe sobie wyobraza, a nie o to co mu faktycznie pasuje , zaden psychopata nie pasuje do roli ojca ale jednak sa psychopaci ojcowie i to jest chyba najbardziej przerazajace. Joe wyobraza sobie ze rola ojca mu pasuje.

ocenił(a) serial na 8
Madzia1989_filmaniak

Tak naprawdę sezon pierwszy zdecydowanie lepszy, dopiero od 8 odcinka powiedziałem sobie, warto było przebrnąć przez rozciągnięte na siłę odcinki. Gdy już dowiedzieliśmy się że swój trafił na swego pomyślałem no warto było....a tu Niestyy zakończenie rozczarowuje , bo niby nasz bohater miał przejść przemianę a tu...sezon 3ci jak nic.

Madzia1989_filmaniak

Też tak myślałem początkowo, ale moim zdaniem scenarzyści chcieli byśmy tak sądzili, a ostatecznie będzie chodziło o coś innego. Wielokrotnie używano tej zagrywki w drugim sezonie, co jest super :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones