PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 255
ocen
7,0 10 1 76255
6,0 11
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Genialne zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Czy myślicie, że jest szansa na drugi sezon?

ocenił(a) serial na 6
ziaba933

Fakt, końcówka naprawdę zaskakująca. Też jestem ciekawa, czy zrobią. Chętnie bym obejrzała co będzie dalej z Joe. Bo chyba wiemy co mu się należało ;)

ocenił(a) serial na 7
Dead_Bite

Byłam pewna, że skończy się jak zawsze, a tu zaskoczenie :) Choć ciekawe jak poprowadziliby drugi sezon

ocenił(a) serial na 8
ziaba933

Skończyło się tak pod drugi sezon, więc być może zostawiają sobie otwartą furtkę

ocenił(a) serial na 7
ziaba933

Oczywiście, że będzie drugi sezon inaczej nie zakończyliby tak tego. Poza tym robią już zdjęcia i można znaleźć informacje na ten temat w internecie.

ocenił(a) serial na 6
suineg

Jak będzie drugi sezon to chętnie obejrzę, bo chcę wiedzieć co będzie z Joe. Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem należy mu się solidna kara ;)

ocenił(a) serial na 7
Dead_Bite

W tym serialu nikt nie jest święty, nie powiem że zasłużyła na to co dostała, ale robiła obrzydliwe rzeczy. Ja osobiście bym go uśmiercił przez postać kobiecą, w stylu że karma w końcu Cię dosięgnie ;)

ocenił(a) serial na 7
Dead_Bite

Mu się należy porządne leczenie. Dobrym motywewm byłoby sezon w szpitalu psychiatrycznym, terapia itp.

ocenił(a) serial na 6
ziaba933

W sumie mogliby. Ale raczej skupią się na nim i co było z Candace ;)

użytkownik usunięty
Dead_Bite

a ja znów chcę, aby mu się upiekło :D Pozbywał się samych toksycznych ludzi, a za pozbycie się tej natrętnej Peach uwielbiam go po stokroć ^^

ocenił(a) serial na 6

Peach też była psycholem. Liczę na niezłą karę dla Joe.

ocenił(a) serial na 5

Ludzie nie rozumieją wartościowania życia, a czy życie zula spod sklepu jest warte tyle samo co życie lekarza mogącego wyleczyć tysiące ludzi? Nie sądzę. Życie cpuna i zepsutej idotki też było nic nie warte dlatego Joe zasługuje na dobrą karmę :)

ocenił(a) serial na 7
suineg

Super! Nie widziałam informacji, że kręcą drugi sezon :) Dziękuję za info!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones