PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 234
oceny
7,0 10 1 76234
6,0 11
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Chyba mam coś nie tak bo mi się główna bohaterka podoba :) ale to może przez jej urodę a nie osobowość. Nie wydaje się Wam podobna do Jeniffer Lowrence? Wracając do serialu utracony potencjał bo do 5 odcinka genialny a potem z każdą minutą czułem żal ze idzie to w złym kierunku. Pomimo ze oceniam na 6 pierwszy raz piszę coś na forum. Może gdyby zakończenie było takie, ze Beck w swej popapranej głowie odkrywa w sobie psychopatkę i tak jak Joe w zamknięciu zmienia się i dalej chce z nim być byłoby dla mnie ciekawszym scary-happy-endem :) jest jeszcze nadzieja ze Beck żyje...

ocenił(a) serial na 7
marcinszczur

Również mam taką nadzieję że Beck żyje, tylko w takim razie kto był w worku? Z początku myślałam, że Ron ale jednak odnaleźli to ciało

zosia2000

W sumie to nie pokazali jak ją zabija,tylko dopada.Może ją gdzieś więzi?Ale z drugiej strony czy w monologu by tak o niej wspominał?Policja też znalazła ciało przecież

ocenił(a) serial na 3
nenneke_2

Chyba niedokładnie oglądałeś kokńcówkę.

ocenił(a) serial na 3
marcinszczur

Ja też miałem nadzieję, że ona go zamęczy w tej klatce, pokroi i nakarmi nim psy, a 2 sezon będzie właśnie o niej. Cóż, już do tego serialu nie wrócę.

ocenił(a) serial na 8
marcinszczur

Wg książki nie ma już szans na drugi sezon, bo wyczerpali temat. Jedyna różnica to taka, że książka kończy się tym, że Joe poznaje kolejną laskę w księgarni, na której punkcie znów potencjalnie będzie miał obsesję. Może Netflix lub ktokolwiek kto to kręci pociągnie temat na własną rękę, w sumie zakończenie z Candance było otwarte.

lmfao

autorka napisała książkę 'hidden bodies' w której są dalsze losy Joe więc kto, wie co tam będzie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones