PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 234
oceny
7,0 10 1 76234
6,0 11
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Serial zdecydowanie za bardzo przekoloryzowany. Gość, który ma na koncie 3 morderstwa, jest z kobietą i przez tak długi czas jest w stanie to przed nią ukryć. 1. Już na samym początku błąd logiczny. Benji przetrzymywany w klatce, jest w stanie normalnie rozmawiać z Joe bez żadnego: otwierania specjalnych okien czy tym podobne, a ludzie w księgarni nic nie usłyszeli(?). 2. Śledzenie, podchody, włamywanie się do domów, kradzieże , serio? Najbardziej absurdalne było zasypianie w momencie włamania się do domu Peach na wskutek wstrząśnienia mózgu, po lekkim uderzeniu (oceniłem po aucie, że lekkie) auta w pagórek, a po uderzeniu młotkiem w głowe, normalnie wstaje i obezwładnia Beck. Już sam motyw tego, że on zasnął w domu w którym się włamał jest śmieszny. 3. Drzwi od klatki nie powinny zostać przez niego od środka otwarte, gdyż klucz był włożony z drugiej strony. 4. Ostatnie 5 min ostatniego odcinka to w ogole parodia. On ma czyste ręce, książka wydana, terapeuta idzie siedzieć, no kur*a. Pozostaje jeszcze wątek słoika z moczem pozostawionym w domu Peach, ale juz sam fakt, że on tam pozostał nie odkryty jest śmieszny. No i powrót jego byłej partnerki (może te dwa wątki to jakiś motyw na 2 sezon?)). Sam serial oceniłem na 6 ze względu, na gre aktorską która w miare mi sie podobała i sam serial troche mnie wciągnął. Serial przypomina mi trochę polski film pt. "Big Love".

wiktor1201

1. Na początku było zaznaczone, że właściciel księgarni stworzył dźwiękoszczelną całą piwnicę, bo "lubił czytać w spokoju" podczas gdy tak naprawdę nie chciał by ktokolwiek usłyszał, jak przetrzymuje młodego Joego.

2. To że zasnął może było trochę głupie, ale fakt że młotek go nie pozbawił świadomości może być skutkiem adrenaliny - różne rzeczy ludzie robią, gdy są w niebezpieczeństwie :)

3. Zgadzam się całkowicie! Nawet założyłam wątek odnośnie tego.

4. Wydaje mi się, że słoik będzie poruszony w drugim sezonie - detektyw Sallingerów nie uwierzył w historię z terapeutą, więc podejrzewam, że ten słoik będzie w którymś momencie użyty jako plot twist.

Serial też był dla mnie przeciętny - byłam ciekawa co było dalej, ale jednocześnie niesamowicie sfrustrowana niedojrzałym i lekkomyślnym zachowaniem bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones