Ty
powrót do forum 1 sezonu

Spójrzmy na osoby które w moim mniemaniu nie zasłużyły na śmierć. Pierwszy jest ten były Beck, gość od napoi. Joe od niego wlasnie dowiedział sie jaka jest na prawde Beck bo moim zdaniem idealnie ja określił. Potem Peach i ten kurator. Oni w pełni zasłużyli na śmierć, może Peach troszkę mniej. Producent który dymał Candace też nie zasłużył. Tak jak ten od napoi traktowali kobiety w tym przypadku Beck i Candace adekwatnie do ich zachowania. No ibna koncu bogu winny terapeuta. On w zupełności nie zasłużył na zwalenie na niego winy a w dodatku zabiła go Beck podsuwając pomysł jako książkę. Dzisiaj zaczynam drugi sezon i mam nadzieję, że jakoś sie wyplącze z tego a pomoże w tym moze ten detektyw.

fantomas1991

Jak nie zasłużyli na śmierc? Wszyscy oni byli w pewien sposob zakłamani (ok, producent nie wiedział, że Candice była zajęta, ale w sumie załatwiał kontrakty za spanie z nim), były Beck brał udział w nieumyslnym spowodowaniu smierci, ktore zostało zatuszowane i traktował Beck przedmiotowo, a ona go kochała. Terapeuta miał romans z Beck, ktora w tym czasie też spotykała sie z Joe. Pech ok to tylko zaborcza socjopatka i manipulantka bez skrupułow. Po prostu stała na drodze do celu Joeego. Terapeuta chyba nie zginął, a trafił do więzienia. Chyba, że coś przeoczyłam. Choć bardziej niz ocena morlanosci innych,  czy stwierdzaniem ze ktos zasluguje na smierc Joe kierowal sie po prostu tym czy mu wlasnie ktos nie stoi na drodze do celu czy nie.

ocenił(a) serial na 5
pervvv

Żadna z tych osób niezaslugiwala na śmierć. Zatuszowanie nieumyślnego spowodowania śmierci czy bycie dupkiem to nie powód. Jedyna osoba która może zasługiwać na śmierć to Joe. Psychicznie chory, więc powinien być leczony w zamknięciu.

fantomas1991

Nie wiem na którym sezonie aktualnie jesteś ale w kolejnych odcinkach Joe morduje na potęgę, winni, niewinni, przypadkowi. Najbardziej wkurzył mnie ostatni odcinek 4go sezonu. Nie będę ci spojlerować ale w ostatecznym rozrachunku Joe to psychol gorszy od Dahmera :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones