Ty
powrót do forum 1 sezonu

Czy ktoś wie jak to jest zrobione że film angielsko jezyczny a wiadomości które dostaję Becka na tel lub w e-mailu są w języku polskim?

Iamarcane

Netflix zrobil wersje pod wiele jezykow widocznie.

Freddie

No ale Becka komunikuje się z koleżankami i z innymi ludziki z resztą też w języku angielskim a jak przychodzi do pisania to tu nagle wielokrotnie język Polski się pojawia. . Takie trochę dziwne? Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest czy inni też to zauwazli. Netflixa mam po angielsku i serial również oglądam po angielsku z angielskimi napisami a tu nagle polski język się pojawia i moje zdziwienie. Niegdy się z takim czymś nie spotkałem

Iamarcane

W Polsce masz polskie napisy, we Francji na pewno są po francusku itd. Netflix robi produkcje pod dany kraj. Zauwaz ze te smsy to wrzucone komputerowo na ekran grafiki. W serialu wiele razy widzimy jak na ekranie komputera czy telefonu bohaterow jest normanie po angielsku tekst :)

Freddie

Aha, rozumiem ten zabieg teraz. Aczkolwiek preferowałbym żeby wszystko było w oryginale jeżeli wybieram język angielski to jest wszystko po angielsku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones