Ty
powrót do forum 3 sezonu

spoiler alert

znikaja po kolei sasiedzi, w zasadzie zostawiaja mnustwo sladow, nie mowie o krwi w mieszkaszkaniu. ogolnie w miejscach zbrodni, na cialach, koles sie wiesza ok, ale co policja nie dostrzega rany na glowie od uderzenia?sladow przenoszenia ciala, roznych otarc itd, wlukien na jego ciele?
smierc Natalie, obstatnia widziala ja Love, nikomu nie przyszlo do glowy chociaz powierzchownie sprawdzic cukierni?sladow na siekierze? przeciez jak wpychala ja pod krzaki wypadla jej z tej jednorazowki, na siekierze nie bylo na bank sladow powieszonego
zakonczenie, koles obcina sobie dwa palce wsadza do ciasta i co ? upiekla ciasto z palcami a gdzie reszta? jakies kosci, resztki.. hektolitry krwi po cwiartowaniu w mieszkaniu.. poza tym koles oddaje dziecko mozna spokojnie po czasie dojsc kiedy dziecko zostalo podrzucone a kiedy byl pozar, szczegolnie ze pozar byl w nocy a dziecko podrzucil w dzien czyli conajmniej kilka godz pozniej, miasto naszpikowane kamerami, przeciez maz Natalie przesledzil cala jej trase czyli bylo mnustwo kamer, a niby martwy koles jezdzi kilka godz po miescie z dzieckiem nikt nie zauwaza, zadna kamera, do tego skad wzial pieniadze na podroz do Paryza?przeciez nie mogl uzywac swojego konta, kart itd..

podobal mi sie ale strasznie naciagany.. to tak na szybko.. duzo wiecej bzdur tam bylo..

ocenił(a) serial na 8
Seba24

Dokładnie to samo pomyślałam, szczególnie przy śmierci Ryana, no to już była groteska, wcale przed ogromną siłownią dla bogatych ludzi nie ma monitoringu i wszyscy uznali to za napad, ani słowa o śledztwie i elo

ocenił(a) serial na 5
Seba24

Ślady linii papilarnych nie znikną z siekiery po tym jak ona wypadnie z torby.

Tu akurat wszystko się zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones