PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689759}

Tyran

Tyrant
7,2 2 195
ocen
7,2 10 1 2195
Tyran
powrót do forum serialu Tyran

drugi sezon bije na łeb jedynkę !
Synu Summy się wyrobił, ma wreszcie jakiś pomysł na siebie
Molly ciągle jeszcze się opiera prawnikowi, teraz będzie się zamartwiać synem może i ona pojedzie do war zone?
Leila jak zawsze w formie- nikt ciebie nie obwinia,ale wiesz musimy mieć dziedzicea więc won - w sumie synowa raczej nie powinna z tym mieć kłopotu (ten drugiemu synowi się spodobała,może z tego coś będzie?)

No i Barry z Jammalem- w sumie zaskoczyli mnie ,że rozmawiali. Wydawałoby się że Barry powinien odmówić (nie jako brat,ale przywódca opozycji do tych rebeliantów i jednocześnie do Alfaaidów)

Tak czy siak odcinek dobry

karolina_1357

Zgadzam się, że postać Samm'iego (czy jakkolwiek się to po polsku pisze) przestaje być nijaka. Coś zaczyna sobą przedstawiać, poza byciem rozwydrzonym dzieciakiem, ale co mnie nadal w nim denerwuje to, że nie ma żadnego szacunku do żadnego ze swoich rodziców. Od samego początku największy szacunek okazuje Jamal'owi i Ahmed'owi, czyli teoretycznym wrogom. Z nimi jest w stanie normalnie porozmawiać, bez oburzania się, krzyków i tej denerwującej miny. Wiem, ze wychowanie w Stanach jest zupełnie inne niż w Polsce, ale jak można tak traktować swoich rodziców? (I nie mówię tu tylko o 2 sezonie tyrana)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones