MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Merlin's Apprentice

2006 2 godz. 56 min.
5,8 1 132
oceny
5,8 10 1132
576
chce zobaczyć
{"id":"247861","linkUrl":"/serial/Ucze%C5%84+Merlina-2006-247861","alt":"Uczeń Merlina","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/78/61/247861/7058779.2.jpg"}
Kradzież Świętego Graala sprowadza na Camelot wiele nieszczęść. Merlin, który powraca do królestwa po latach nieobecności postanawia nauczyć magii młodego złodzieja, by ten pomógł mu w poszukiwaniu kielicha. Więcej Mniej
{"years":[2006]}
2
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Ucze%C5%84+Merlina-2006-247861/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/247861","link":"/serial/Ucze%C5%84+Merlina-2006-247861/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/247861","link":"/serial/Ucze%C5%84+Merlina-2006-247861/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Wielki czarodziej Merlin (Sam Neill) powraca do zniszczonego przez wojnę Camelotu. Wszystkie nieszczęścia jakie nawiedziły królestwo zapoczątkowała kradzież Świętego Graala, który był największym darem i ochroną dla Camelotu. Z pomocą młodego złodziejaszka Jacka (John Reardon), Merlin usiłuje odnaleźć cudowny kielich. W tym celuWielki czarodziej Merlin (Sam Neill) powraca do zniszczonego przez wojnę Camelotu. Wszystkie nieszczęścia jakie nawiedziły królestwo zapoczątkowała kradzież Świętego Graala, który był największym darem i ochroną dla Camelotu. Z pomocą młodego złodziejaszka Jacka (John Reardon), Merlin usiłuje odnaleźć cudowny kielich. W tym celu przekazuje niesfornemu młodzieńcowi tajniki magii. Obaj będą musieli stawić czoło ogromnemu niebezpieczeństwu, by przywrócić Camelotowi chwałę dawnych dni.

studio
Hallmark Entertainment / MA Productions Inc. / Reunion Pictures
data produkcji
2006
tytuł oryg.
Merlin's Apprentice
inne tytuły
Uczeń Merlina Polska
Merlin II: Sorcerer's Apprentice
Merlin's Apprentice: The Search for the Holy Grail
Więcej...
Podczas sceny, gdy widzimy zamek Camelot, możemy dostrzec ślad po samolocie odrzutowym. W następnej scenie już tego nie ma.
Film był kręcony w Vancouver w Kanadzie.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • DRAMAT

  spoxgreq ocenił(a) serial na 1

  Takiego syfu nie widziałem bardzo dawno, że też Sam i Miranda się zgodzili w tym zagrać czytając scenariusz..a piszę to jako gorący zwolennik 1 części, którą od dzieciństwa oglądałem jakieś 15 razy, w tym większość na Hallmark. Niespójne, tanie, głupie.

 • Porażka

  patryks83

  Nie dajcie sie zwieść Merlin 2 to totalna porażka właśnie go obejrzaem i musze powiedzieć że do części pierwszej naprawdę dużo mu brakuje. Nie polecam , strata czasu.

 • Totalne nieporozumienie.

  albertmax ocenił(a) serial na 3

  Fatalny niskobudżetowiec. Efekty w Rambo były o "niebo" lepsze, mizerna akcja, bardzo długie i czasami irracjonalne dialogi. Po prostu radzę omijać ten film "szerokim" łukiem

 • Szkoda...

  _Michal ocenił(a) serial na 1

  Przykro mi to czytać, bo pierwsza część była wspaniała. Że też zawsze ktoś musi starać się popsuć efekt, żebytylko zarobić na tym.

  1
  • Może ktoś wytłumaczyć ??

   Matt_19_

   Skoro Mab została skazana na zapomnienie w części pierwszej to co robi w tym serialu ??