PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247861}

Uczeń Merlina

Merlin's Apprentice
5,8 1 161
ocen
5,8 10 1 1161
Uczeń Merlina
powrót do forum serialu Uczeń Merlina

Fatalny niskobudżetowiec. Efekty w Rambo były o "niebo" lepsze, mizerna akcja, bardzo długie i czasami irracjonalne dialogi. Po prostu radzę omijać ten film "szerokim" łukiem

ocenił(a) serial na 4
albertmax

zgadzam się całkowicie, same minusy, do jakiegoś momentu trudno się dokladnie zorientować o co chodzi w fabule, ja mialam wrażenie, jakbym jakąs część ominęła. Merlin to był swietny film fantasy, na to szkoda tracic 1,5 godziny ze swego czasu, a nawet 1 zł na płytę.

krasta

widze ze nie jestem pierwszym z wrazeniem ze pół filmu gdzies znikneło okazuje sie ze na prawde nie ma pół flimu w necie jest dostepny drugi odcinek mini serialu a po pierwszym slad zaginol... moze prz obejrzeniu calosci opinia by sie zmienila....

Digital

wierz mi, obejrzenie obu części tylko pogarsza sprawę ;)

ocenił(a) serial na 4
albertmax

Kiedyś widziałam coś o Merlinie i myślałam, że to to, ale niestety nie. Słabe:(

Sharlet

Też ostatnio widziałam... leciał w TVP1 w niedziele.... myslałam że będzie fajny.. a tu takie dno! mało akcji, bohaterowie jacyś dziwni :/ obejrzałam ale nie chce widzieć tego po raz drugi.. :/

albertmax

Skoro nieporozumienie to czemu dajesz tak wysoką ocenę? Moim zdaniem ten film nie zasługuje na nic powyżej 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones