PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247861}

Uczeń Merlina

Merlin's Apprentice
5,8 1 161
ocen
5,8 10 1 1161
Uczeń Merlina
powrót do forum serialu Uczeń Merlina

Nie dajcie sie zwieść Merlin 2 to totalna porażka właśnie go obejrzaem i
musze powiedzieć że do części pierwszej naprawdę dużo mu brakuje.
Nie polecam , strata czasu.

ocenił(a) serial na 7
patryks83

Jak najbardziej druga czesc serii to juz totalna klapa... Efekty denne, w ogole caly pomysl naciagany. A zapowiadalo sie tak obiecujaco, ehhh

ocenił(a) serial na 4
Marucins

Kiepskie strasznie :/ ..................................................

patryks83

Merlin - moja ocena to 9
Uczeń Merlina - 1 to i tak za wiele

użytkownik usunięty
ghania

Ja obejrzałem tylko kilkanaście minut i przerzuciłem na inny kanał.... Pierwsza część to idealny, telewizyjny film fantasy. Zarówno efekty specjalne jak i zdjęcia tworzyły niepowtarzalną, iście magiczną atmosferę. Dodać do tego świetnych aktorów, którzy ze swej roli wywiązali się nad wyraz dobrze. Taki był ,, Merlin''
,,Dwójka jest natomiast kiepska. Wystawiłbym ocenę 1/10 gdyby nie fakt, że nie dotrwałem do końca - nieobejrzanych filmów nie oceniam ;)

użytkownik usunięty

W jednym zdaniu zjadłem słówko NALEŻY (Dodać do tego...świetnych) a znajdujące się pod postem polecenie <edytuj> nie daje się włączyć... ;)
Do swojej wcześniejszej wypowiedzi dodam jeszcze jedno: jeśli widzieliście część pierwszą i Wam się podobała, to nie psujcie sobie wrażenia oglądając kontynuację. Nie warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones