serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Układy

Damages
2007 - 2012
50m
7,9 7 278
ocen
7,9 10 1 7278
Młoda absolwentka prawa, Ellen Parsons, zaczyna pracę w kancelarii Patty Hewes, która znana jest z dążenia do celu za wszelką cenę. więcej mniej
Układy zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 6 innych nagród oraz 46 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

"Układy" to thriller prawniczy rozgrywający się w środowisku nowojorskich prawników, biznesmenów oraz wielkich pieniędzy. Bohaterką serialu, który pozwala wgłębić się w prawdziwą naturę władzy oraz sukcesu jest Patty Hewes (Glenn Close) - najbardziej szanowana, a także przeklinana prawniczka w kraju, której pomaga bystra oraz ambitna"Układy" to thriller prawniczy rozgrywający się w środowisku nowojorskich prawników, biznesmenów oraz wielkich pieniędzy. Bohaterką serialu, który pozwala wgłębić się w prawdziwą naturę władzy oraz sukcesu jest Patty Hewes (Glenn Close) - najbardziej szanowana, a także przeklinana prawniczka w kraju, której pomaga bystra oraz ambitna Ellen Parsons (Rose Byrne). Kobiety wdają się w postępowanie przeciwko Arthurowi Frobisherowi (Ted Danson), oskarżonemu o korupcję jednemu z najbogatszych biznesmenów w kraju. Podczas gdy Patty walczy z Frobisherem oraz jego adwokatem Rayem Fiskem (Željko Ivanek), znajdująca się w środku tego wszystkiego Ellen zaczyna rozumieć, co oznacza wygrana za wszelką cenę. Szybko także zauważa, że w życiu, podobnie jak w fortunie, ryzyko jest ważnym elementem gry.

studio
Bluebush Productions / FX Productions / Gotham Music Placement / więcej
tytuł oryg.
Damages
inne tytuły
Glenn Close TV Project (tytuł roboczy) USA
więcej
Serial kręcono w dzielnicach Nowego Jorku: Brooklyn i Manhattan (Nowy Jork, USA).
Seriale prawnicze mają to do siebie, że potrafią wciągnąć widza na dobre. Plątanina wątków i spraw, którymi zajmują się w każdym odcinku to istne pole bitwy. Nieco inaczej prezentuje się serial "Układy", który jak sama nazwa wskazuje skupia się na ukazaniu prawniczego środowiska z innej strony. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rewelacyny serial!

ocenił(a) serial na 9

Glenn Close w roli Patty wręcz wciska mnie w fotel, polecam!

... ląduje dla Rose Byrne odgrywającą Ellen Parsons. Jej postać jest skrajnie irytująca. Jej półprzymknięte oczy, beznamiętne spojrzenie i jednakowe natężenie głosu. Bez względu na to co się dzieje.

Ciekawy

ocenił(a) serial na 9

Interesująco skonstruowana fabuła serialu. Na początku pokazane zakończenie i widz myśli, że rozwiązał zagadkę a tu... niespodzianka. Dużo przeskoków w czasie i to właśnie wciąga. Czeka się z zainteresowaniem na zakończenie.
Glenn Close świetna a i jej "przeciwniczka" niczego sobie :) Dobrze pokazana w serialu...

Najlepsze dzieło telewizyjne wszech czasów... Rewelacyjne kreacje: Rose Byrne oraz wspinającej
się na szczyty aktorstwa Glenn Close [Glenn Close niekiedy porównuje się do Meryl Streep - i
słusznie, bo jedna z drugą to prawdziwe boginie filmu].

Polecam również. Glenn Close znakomita. Rose Byrne wysmienita!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones