PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432002}

Układy

Damages
7,9 7 288
ocen
7,9 10 1 7288
7,0 2
oceny krytyków
Układy
powrót do forum serialu Układy

Wie ktoś kiedy się pojawią napisy do odcinków 5,6,7,8,9,10 -4 sezonu??

ocenił(a) serial na 9
papae11

Napisy do 5 i 6 juz sa, co do reszty, to patrzac na to jak pojawiaja sie napisy do 4 serii, to nie za szybko. Do 5 odcinaka wyszly 1 wrzesnia, do 6tego 15 wrzesnia, wiec za jakies 2 tyg pewnie beda do 7 itd.
Ja ogladam z angielskimi, bo serial jest za dobry zeby czekac tyle na kolejne polskie napisy.
Zastanawia mnie jedno, czemu sa tlumaczone na bierzaco glupiutkie seriale, a jak wychodzi cos z pierwszej ligi, to jest tak male zainteresowanie ??

marek_section8

Dzięki za info , a co do twojej wypowiedzi o tłumaczeniu to zgadzam się w 100% ,sam czekam na resztę napisów do Trzy Na Jednego, ktoś tłumaczył i zatrzymał się na 8 odcinku 3 serii, a to dziwne bo 4 sezon jest cały, 5 znowu tylko 2 odcinki.Nie kumam tego.

papae11

Polecam NapiProjekt i opcję powiadamiania o napisach. Bez stresu dostajesz smsa z informacją o dostępności napisów. Aktualnie napisy są do 8 odcinka, jeszcze 2 i można oglądać :)

papae11

Na chwilę obecną są napisy do 8 odcinka, zapewne w ciągu kilku dni wyjdą do ep9, a w ciągu tygodnia pewnie do ostatniego odcinka. I dobrze, bo jak oglądałem kilka dni temu pierwszy odcinek Mentalisty wraz z napisami pseudo profesjonalisty Eniu
Jakość obrazuje ten jeden screen ;) http://i51.tinypic.com/dfasn8.jpg Ponadto w ogromnej części jego napisów nazwy własne były pisane z małej litery.
Cierpliwości.

ocenił(a) serial na 9
papae11

Są wszystkie napisy. Jeśli korzystasz z napiprojektu, ściągniesz je bez problemu. Pojawiały się jakieś 2 dni po premierze danego odcinka, więc bzdurą jest, że trzeba na nie długo czekać.

avenitr

Bzdurą to jest że są wszystkie napisy , bo do 10 odcinka 4 sezonu jeszcze nie ma.

ocenił(a) serial na 9
papae11

To chyba opanowałem jakieś sztuki tajemne, skoro dwa dni po premierze odcinka miałem je na dysku i mam do tej pory.

ocenił(a) serial na 9
avenitr

(nie mogłem edytować posta);
jezus maria, przepraszam. Pomyliłem to forum z forum Doctora Who. To, że napisy są, mogę tylko podejrzewać (bo zawsze były), ale nie sprawdzę, bo oglądałem 4 sezon z angielskimi i nie mam plików.

avenitr

znalazłem, zwracam honor

ocenił(a) serial na 10
papae11

napisy sa juz bezproblemu do wszystkich odcinkow - a serial wymiata i trzyma calyczas klase . pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones