PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7 051
ocen
3,0 10 1 7051
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Przecież to ma być takie tanie, słabe i śmieszne. I jest w tym świetne, niektóre odcinki są tak zabawne, że ogląda się jak dobrą komedie.

ocenił(a) serial na 1
tearofmankind

Od tego czegoś chyba lepsze jest już wpatrywanie się w wyłączony telewizor. Że też nie szkoda Ci czasu na takie pierdoły.

ocenił(a) serial na 1
tearofmankind

A przypadkiem ty nie jesteś gimbusem?

Kisiel94

Miałem już dawno osiemnastkę, życze udanej i Tobie : P

ocenił(a) serial na 1
tearofmankind

Mam 21 lat a i tak jak tylko widzę przypadkowo to w tv to krytykuję aktorstwo, bo to jest jakiś joke, oni chyba z ulicy biorą tych ludzi, czasami to myślę, że sam bym lepiej zagrał wiele scen, które wcale nie wymagają niesamowitych zdolności.

Ja nie wiem, po co oni to w ogóle nagrywają...

mk34

Oczywiście, że biorą z ulicy : ) Są nawet castingi.

ocenił(a) serial na 1
tearofmankind

Te "seriale" typu "Ukryta prawda" czy Trudne sprawy" to odzwierciedlenie stanu polskiej telewizji. Niżej już chyba nie mogła upaść. Telewizje podają ludziom bezwartościową papkę, a oni ją jedzą...

A ten serial nie jest i nigdy nie będzie śmieszny. I nie porównuj go do dobrych komedii, bo to lekka przesada...

ckkobiela

To jest tak słabe, że aż śmieszne. Tak głupie jak większość prostaczków z naszego społeczeństwa.

użytkownik usunięty
tearofmankind

Ja jednak wolę produkcje polsatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones