I tylko dlatego czekam na ten serial, "Miłość, śmierć i roboty" bardzo mi się podobały, przepiękne animacje, niektóre słabsze, niektóre gorsze, ale ogólnie serial trzymał wysoki poziom, zwłaszcza wykonania. Dlatego z chęcią zobaczę ich kolejne dzieło, zwłaszcza że każdy odcinek ma opowiadać o innej grze komputerowej...
więcejPo prostu rewelacja w tym oceanie smieci. Zero DEI, zero woke, zero propagandy, zero dewiacji - a przynajmniej na razie (i oby tak zostalo). Praktycznie kazdy odcinek ma pewna glębie i probuje przekazac cos wiecej - i nie wazne czy to w formie komedii (rewelacyjny odcinek ze Schwarzeneggerem) czy dramatu (z Reevesem)....
więcej