Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 4

Wielka woda

The Great Wave 1h 11m
5,6 2 274
oceny
5,6 10 1 2274
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e4

Bajeczka dla osób do 16 r. ż. a nie dla fanów Władcy Pierścieni, zero klimatu, drewniana obsada a efekty specjalne sprawiają, że serial jest przerysowany. Mam wrażenie, że wydanie tego 0,5 MLD przez amazon miało na celu jedynie poddenerwowanie fanów a tym samym wypromowanie tego "dzieła". To dzięki kontrowersji jest tak popularne, ale można to było zrobić w inny sposób mniej prymitywny. Pomijając już fakt, że z uniwersum Tolkiena znajdują się tu jedynie jego nazwy własne postaci i miejsc tak jak powiedziałem, gra aktorska jest na bardzo niskim poziomie, ogólnie obsada dobrana fatalnie zważywszy na budżet, jakim dysponowali twórcy, rekwizyty to makiety, peruki są widoczne na pierwszy rzut oka, a orkowie wyglądają tak jakby ich kostiumy zostały istnie wyrwane z balu przebierańców. Mając 9 lat lubiłem film Eragorn i to była właśnie taka bajeczka bez składu i ładu, wtedy mogłem wybaczyć takie "niedociągnięcia" teraz już niezbyt. Zresztą ów film ma ocenę 5,3, a więc i ten serial na podobną zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones