Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 5

Rozstania

Partings 1h 12m
5,2 2 070
ocen
5,2 10 1 2070
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e5

...czy wątki fabularne w tym serialu stały się z odc. 5 tak głupie, absurdalne i bez sensu?
Ej serio, nie wiem co się dzieje i dlaczego po tym odcinku. Prawie tak jakbym nie oglądał pierwszych czterech...

A jak u Was?

ocenił(a) serial na 2
orzech_6

Nie, one od początku takie były.

orzech_6

Boże widzisz i nie grzmisz... Jak zobaczyłem walkę karyny z kadetami to, aż mi szczena opadła. Zgwałcili wszelkie prawa fizyki jedna scena. To machanie miecza przypomina omiatanie pajęczyn w kuchni, bo z fechtunkiem nie miało nic wspólnego. Nawet Jackie Chan stwarza pozory w swoich filmach. Jestem ciekaw reakcji ludzi że szkół fechtunku, jestem pewny, że będą mieć niezła beke.

ocenił(a) serial na 1
orzech_6

Target serialu to < 18 w USA. Pokolenie, które już nie czyta książek.

ocenił(a) serial na 1
GunMeat

Że też się dałem namówić na obejrzenie tego odcinka,oczy krwawią

ocenił(a) serial na 3
orzech_6

Oficjalnie przestaje to dalej oglądać, szkoda życia

ocenił(a) serial na 1
sajet1

no ja może dobrnę do końca, ale tylko dlatego, żeby się pośmiać razem z ludźmi którzy cisną bekę z odcinków na yt. jeśli nie zmienią scenarzystów i showrunnerów to serial zostanie anulowany po 2 sezonie. Nie ma opcji.

orzech_6

ale jakie wątki? Odsiecz Numenoru i zaufanie jakie zdobyła Galadriela? Decyzja o obronie Strażnicy i ti, że elf wypuszczony jako poseł prowadzi szkolenie? Wyjawienie Elrondowi, że został oszukany, aby oszukał Durina, a teraz ma szczerze przekonywać krasnoluda do wydania mithrilu? Przerażenie Nori po pokazie niekontrolowanej mocy Nieznajomego? (co widziała już przt pierwszym spotkaniu).
Luk jest sporo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones