PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720912}

Włoska narzeczona

Muchacha italiana viene a casarse
8,0 798
ocen
8,0 10 1 798
Włoska narzeczona
powrót do forum serialu Włoska narzeczona
Lol11

pierwszy odcinek pozytywny. Tzn dosyć dramatyczny, ale po Burzy i Dzikim Sercu wydaje mi się, że telenowele wracają na dobre tory ;)

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Zapowiada się fajnie :). Fiorella jest śliczna. :)

Paula1008

racja.Livia Brito super laseczka;)

bishop_filmaniak

hahaha czyli powód do oglądania już jest :)

SlodkaZmijka

a jak ;)na ładnych ludzi zawsze miło się patrzy,czyż nie?;)

bishop_filmaniak

Czy zawsze? a Octavio? :D

bishop_filmaniak

Właśnie, wyjątek Octavio. Mimo, że Daniel mi się podobał w CI to później nawet uroda nie pomogła i nie mogłam na niego patrzeć.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

arenas i sie nigdynie podobal wykrywia ta gebe jak baba i takie miny stroi. zero przystojnosci, ale nie jest brzydki.

ocenił(a) serial na 8
Monalia

aktor ktory gra alfonso byl wiele przystojniejszy noi nawet lupita bardziej podobna do niego

ocenił(a) serial na 5
Lol11

Jak na razie telka zapowiada się całkiem nieźle, sporo znajomych aktorów z poprzednich telenowel, fajnie, że doszło już do pierwszego spotkania protów:)

Lol11

Myślę,że może być okej :)

ocenił(a) serial na 10
Lol11

Mi pierwszy odcinek się podobał.

Lol11

streści mi ktoś po krótce pierwszy odcinek?

ocenił(a) serial na 9
bishop_filmaniak

Fiorella mieszka z ojcem i siostrą chorą na serce. Ojciec wiedząc ze niedlugo umrze pisze list do swojego przyjaciela z Meksyku by zaopiekowal sie dziewczynami. Fiorella traci prace a ojciec umiera. Dziewczyny nie maja pieniedzy na pochowek i lekarstwa oraz czynsz. Przychodzi list od przyjaciela w ktorym przysyla pieniadze. Dzieki nim moga pochowac ojca. Po smierci ojca Fiorella pisze maile z przyjacielem ojca. On wysyla dziewczynie zdjecie z lat młodosci. Pedro przyjezdza do Wloch ze swoja dziewczyna alkoholiczka w sprawach sluzbowych. Gdy czeka na spotkanie przypadkowo wpada na niego Fiorella jadaca na rowerze.

just346

dziękuję;)

ocenił(a) serial na 8
Lol11

Mnie też się podobał. Mam nadzieję, że akacja się rozkręci i będzie ciekawie. :)

Lol11

Pierwsze spotkanie protów piękne choć w poniedziałek będzie jeszcze lepszy ciąg dalszy :)

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

No włąsnie bez sensu że 1 odc akurat przed weekendem. Juz nie mogę się doczekać następnego. czuje że będzie dobrze, co do DS od początku wiedziałąm ze będzie beznadzieja...
Zastanawia mnie jak Fiorella mogła pomyśleć, że przyjaciel jej ojca wygląda tak jak na zdjęciu... No przecież byli przyjaciółmi z młodości, jej ojciec stary dziadulo, a ten niby w miarę młody. Haha.

ewelina84

no dokładnie haha
nie mógł przecież być w wieku Fiorelli
taka logika telenowel,ale cóż... :D

madzik_867

Fiorella myślała może, że ten przyjaciel jest jak Benjamin Button ;)

Vanessa100

a może wcale nie myślała :D

madzik_867

oho, zaczyna się niemyślenie ;)
Już mamy awersję do tego po DS ;)

Ale tu ma podobno nie być tak wielu absurdów

Vanessa100

oho, zaczyna się niemyślenie - hahah otóż to, otóż to :D

girl_with_tattoo

haha pozniej się dowie, że on jest stary, a mimo to nadal będzie chciała za niego wyjść :D

"oho i zacznie się" głupota :D

Vanessa100

dobra,to dopiero początek,dajmy jej szansę haha:)

madzik_867

Pewnie ;)
Octaviovi też dawałam wiele szans i z początku go broniłam ;)

madzik_867

Już kiedyś żartowaliśmy, że Octavio nie miałaby szans w Jeden z dziesięciu ;)
Bo tam mają tylko 3 szansy ;)

Vanessa100

haha

3 szansy dla Octavio to tyle co nic,nawet by się nie zdążył rozgrzać a tu już koniec XD

Vanessa100

Wyłożyłby się już na pytaniu o to jak się nazywa, miał już tyle żon, że zapewne nie pamięta, po której przyjął nazwisko buahahahahahahahahaha :D

SlodkaZmijka

hahahaha dobre ;)
Octavio odpadłby już w pierwszym etapie, w którym zadają tylko dwa pytania.

Vanessa100

hahahaha jest jak anty Chuck Norris :D

SlodkaZmijka

haha tak ;)
Octavio to postać kultowa, można o nim dowcipy opowiadać

Vanessa100

hahaha dokładnie :D

SlodkaZmijka

Przychodzi Octavio do lekarza :D

Vanessa100

buahahahaha :)

Przychodzi Octavio do Maricruz, a tam Maria Alejandra :P

SlodkaZmijka

ahahahahahhahahaha ;)

SlodkaZmijka

Już to kiedyś pisałam:

Przychodzi Octavio po amputacji głowy do lekarza i mówi "Głowa mnie boli".
Lekarz na to - "To bóle fantomowe"
:D:D

Vanessa100

buhahahahahahaahhahahahaha dobre :)

Vanessa100

Dlaczego nie dopuścili Octavio do testu IQ? - z powodu braku mózgu :P

SlodkaZmijka

xDDDDD
Czyli nie spełniał podstawowego, niezbędnego kryterium, by przystąpić do testu :D

Vanessa100

Przychodzi Octavio do Marii Alejandry i mówi:
- TY nie jesteś Maria Alejandra! Ty jesteś Maricruz!
- Octavio, przecież ja mam związane włosy, a Maricruz miała rozpuszczone
- acha, no tak....

SlodkaZmijka

:D:D:D:D:D:D

ocenił(a) serial na 8
SlodkaZmijka

Oj Octavio :D

Vanessa100

hahahaha ja dopiero teraz się nad tym zastanowiłam, wcześniej nie zwróciłam na to aż takiej uwagi :D i właśnie za to lubię to forum, tutaj żaden absurd nie przejdzie bez echa :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

To dobrze, bo im więcej absurdów w serialu tym gorzej.

Vanessa100

Wczoraj się dowiedziałam, że jeden z bohaterów teli Za głosem serca mści się na procie za to, że spowodował wypadek, w którym temu pierwszemu urwało przyrodzenie.... buahahaha a myślałam, że scenarzyści telek niczym mnie już nie zaskoczą, a tu proszę! :D :D :D

SlodkaZmijka

Naprawdę? haha rozwaliłaś mnie ;)
Jak ma na imię ten biedak bez przyrodzenia? :D

Vanessa100

Ponoć Pedro Medina :D Mnie też się nie chciało w to wierzyć, ale to prawda :D W dodatku inni bohaterowie podejrzewali, że jest gejem, tymczasem on po prostu nie miał przyrodzenia :D Chciałoby się rzec: Ale jaja, no ale w tej sytuacji chyba nie wypada :D :D :D

SlodkaZmijka

hahaha to ten starszy facet, który ożenił się z tą młodą?
No już w pierwszych odcinkach stronił od seksu, sama zastanawiałam się, dlaczego.
Podejrzewałam, ze może bezpłodny albo gej właśnie.
A tu takie coś ;)
Dzięki za info, ale mnie zaskoczyłaś hahahaha ;)

Vanessa100

Nie wiem, bo ja tej teli nie oglądam :) To on się w telce ożenił z jakąś laską? buahahahaha Chciałoby się rzec: No chyba sobie jaja robisz? :D :D :D ciekawe czy jej powiedział, że jeśli chodzi o krocze, to przypomina Kena buahahaha :D Ejno biedny i co tu się dziwić, że mści się na procie :D Jeśli ta laska wystąpiłaby o rozwód kościelny, to pewnie by go dostała :D Sędzia: Dlaczego chce się pani rozwieść z mężem? Ona: Bo nie ma jaj Sędzia: Chodzi o to, że ma silnego charakteru? Ona: Nie, chodzi o to, że nie ma jaj...buahahahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones