miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

W komnatach Wolf Hall

Wolf Hall
2015
59m
7,6 1 412
ocen
7,6 10 1 1412
7,7 6
ocen krytyków
Król Henryk VIII mianuje Thomasa Cromwella wikariuszem generalnym Kościoła anglikańskiego, aby pomógł mu spełnić swoje ambicje. więcej mniej
W komnatach Wolf Hall zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 4 inne nagrody oraz 26 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Król Henryk VIII (Damian Lewis) decyduje się unieważnić swoje małżeństwo z Katarzyną Aragońską (Joanne Whalley), gdyż ta nie może dać mu męskiego potomka. Zauroczony urodą i wdziękiem młodej Anny Boleyn (Claire Foy), postanawia pojąć ją za żonę. Duchowni i większa część Europy sprzeciwiają się temu, jednak mimo to Henryk zamierza poślubićKról Henryk VIII (Damian Lewis) decyduje się unieważnić swoje małżeństwo z Katarzyną Aragońską (Joanne Whalley), gdyż ta nie może dać mu męskiego potomka. Zauroczony urodą i wdziękiem młodej Anny Boleyn (Claire Foy), postanawia pojąć ją za żonę. Duchowni i większa część Europy sprzeciwiają się temu, jednak mimo to Henryk zamierza poślubić niewiastę. Pragnąc złamać opozycję i nieugięcie dążąc do spełnienia swoich ambicji, król mianuje Thomasa Cromwella (Mark Rylance) wikariuszem generalnym Kościoła anglikańskiego.

na podstawie
Hilary Mantel (powieść)
studio
Company Pictures / Playground Entertainment
tytuł oryg.
Wolf Hall
inne tytuły
Zdjęcia do miniserialu kręcono w Barrington, Bristolu, Montacute i Winchesterze (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Tak naprawdę nie znalazłem żadnego słabego punktu. Obsada i aktorstwo świetne. Kostiumy, scenografia dopracowana perfekcyjnie i zgodna historycznie. Zdjęcia, oświetlenie jak z obrazów dawnych mistrzów malarstwa. Historia pokazana tak jak dzieje się na co dzień przed naszymi oczami, niezauważalnie następują wielkie...

Jestem zachwycona!

ocenił(a) serial na 10

Odtwórca głównej roli to wielki aktor. Jak on grał ten spokój pozorny - gdzie oczy blyskaly czasem strachem, niepewnością ale i rozsądkiem i humorem.

Ostatnia scena - ciarki mnie przeszły - kiedy podchodzi do króla z przerażeniem w oczach i taki spokojny. Albo to jak wydobywał zeznania. Majstersztyk!

i tak obejrzę :-)

Przygnębiające, że inni potrafią o swej historii opowiadać, a Polacy już NIE...

Pierwszy odcinek był bardzo chaotyczny, niezrozumiały i nudny. Już miałem porzucić dalsze oglądanie, ale coś mnie tknęło i kontynuowałem. Natychmiast 2 odcinek był lepszy, a od 3 było już wspaniale - akcja przyspiesza, sprawy nabierają tempa. Finał był niesamowity.

Co mogę jeszcze powiedzieć? Serial niezwykle wierny...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones