MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

1970-1971 3 godz. 10 min.
7,4 7 395
ocen
7,4 10 1 7395
740
chce zobaczyć
{"id":"11525","linkUrl":"/serial/Wakacje+z+duchami-1970-11525","alt":"Wakacje z duchami","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/15/25/11525/7431235.2.jpg"}
Kiedy w zamku pojawiają się duchy, grupa chłopców spędzający nieopodal wakacje postanawia rozwiązać zagadkę.
{"years":[1971]}
7
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Wakacje+z+duchami-1970-11525/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/11525","link":"/serial/Wakacje+z+duchami-1970-11525/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/11525","link":"/serial/Wakacje+z+duchami-1970-11525/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Pełna tajemniczych i zabawnych przygód opowieść o grupie chłopców spędzających wakacje w leśniczówce. Bohaterowie, jak przystało na ich wiek, to chłopcy z fantazją i szaleńczymi pomysłami. Nagłe pojawienie się duchów w starym zamku skłania ich do zbadania tej niecodziennej sprawy.

na podstawie
studio
Zespół Filmowy "Kraj"
inne tytuły
Serial kręcono w Niedzicy i Krościenku (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Pseudonimy

  panikaramba

  Po co je zmieniali w filmie? Co to komu przeszkadzało?

 • Świat dzieci i dorosłych

  Winnetou28

  Kolejny film mojej młodości trudny do przecenienia. Oglądało się go tyle razy ile leciał. Wspaniała harmonia świata dzieci i dorosłych. Wzajemny szacunek. Wielka przygoda, humor zbieranie doświadczeń, kształtowanie zainteresowań i nauka. Dlaczego to kino umarło?

 • Świetny!

  użytkownik usunięty

  Na nim się wychowałem.Był wielką przygodą,o jakiej każdy chłopak w tamtych czasach marzył.Uczył poszanowania dla przyrody,zabytków,tego co polskie.Chętnie wracam do serialu,kiedy tylko jest w TV. ;-)

 • mocno "na motywach"

  tepee ocenił(a) serial na 5

  Ogląda się to nawet fajnie - dużo dobrych aktorów i dobra muzyka, ale mam wrażenie, że czytałem zupełnie inną książkę, jakieś inne "Wakacje z duchami". Jak można tak mocno zmienić swoją własną powieść w adaptacji filmowej?

 • Muzyka

  fish1

  Należy tu wspomnieć o wspaniałej nastrojowej muzyce, na początku i końcu kazdego odcinka. Pamientam jako siedmiolatek oglądałem po raz pierwszy ten serial to ta muzyka juz wprowadzała atmosferę grozy.

  3
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.