miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Wakacje z duchami

1970 - 1971
27m
7,4 8 321
ocen
7,4 10 1 8321
7,3 3
oceny krytyków
Kiedy w zamku pojawiają się duchy, grupa chłopców spędzający nieopodal wakacje postanawia rozwiązać zagadkę. Zobacz pełny opis
Wakacje z duchami zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Pełna tajemniczych i zabawnych przygód opowieść o grupie chłopców spędzających wakacje w leśniczówce. Bohaterowie, jak przystało na ich wiek, to chłopcy z fantazją i szaleńczymi pomysłami. Nagłe pojawienie się duchów w starym zamku skłania ich do zbadania tej niecodziennej sprawy.

na podstawie
Adam Bahdaj (powieść)
studio
Zespół Filmowy "Kraj"
tytuł oryg.
Wakacje z duchami
inne tytuły
Serial kręcono w Niedzicy i Krościenku (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gdyby, któraś z telewizji zdecydowała się ten znakomity serial odrestaurować do jakości HD, a potem pokolorować i zrobić dzwięk dolby, to nawet współczesne dzieciaki pokochałyby go tak jak poprzednie pokolenia. Podobne zdanie mam na temat Samochodzika i Templariuszy. Oba te seriale nie zestarzały się fabularnie....

Kolejny film mojej młodości trudny do przecenienia. Oglądało się go tyle razy ile leciał. Wspaniała harmonia świata dzieci i dorosłych. Wzajemny szacunek. Wielka przygoda, humor zbieranie doświadczeń, kształtowanie zainteresowań i nauka. Dlaczego to kino umarło?

Łezka się w oku kręci. Kiedyś się żyło ich (bohaterów) przygodami :) Pozdrawiam Tych co to oglądali ten serial za młodu podczas wakacji tak jak ja :)

ale i obecnie !!! Czy naprawdę tak trudno dalej realizować tego typu filmy ?! Może się nie opłaca, może trzeba mieć osobowość propagującą dobroć i normalność, a może takie filmy nie byłyby atrakcyjne dla współczesnych widzów , .... ???

Po co je zmieniali w filmie? Co to komu przeszkadzało?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones