PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769086}

Wanted

6,8 764
oceny
6,8 10 1 764
Wanted
powrót do forum serialu Wanted

7-5/10

ocenił(a) serial na 7

Część pierwsza naiwna ,ale daje się oglądać nawet nieżle, niestety jak to bywa część druga już znacznie gorsza radzę zrezygnować po pierwszym sezonie. No i ważna informacja cz. II nie ma zakończenia być może będzie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 8
rom51

A ja - wbrew Twoim zaleceniom - nie zrezygnowałam z oglądania drugiego sezonu, i muszę powiedzieć, że nie żałuję! Serial, jak wiele innych, ma swoje mankamenty, ale ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze się spisuje jako lekka rozrywka na jesienne wieczory.

Trzeci sezon będzie.

ocenił(a) serial na 5
rom51

Rzeczywiście scenariusz naiwniutki, aktorsko lepiej, plenery najładniejsze.

ocenił(a) serial na 5
rom51

I ten super kryminalista zawsze w pdpowiedniej chwili na odpowiednik miejscu, lata sobie z odznaka policjanta po calej Nowej Zelandii i nikt go nie szuka Sorry za spojler ale ten serial jest tak niewiarygodny szczegolnie drugi sezon ze szook

użytkownik usunięty
rom51

Mi też się podobał, pomimo absurdów. Polecam serial good girls dla tych, co przymykają oko i szukają czegoś w podobnym klimacie (w sensie humoru, ciekawych dialogów, fajnych kobitek).

ocenił(a) serial na 7
rom51

Typowy serial kryminalny. Nic szczególnego, ale mimo te warto obejrzeć w długie wieczory. Wszystkie trzy sezony są na Netflixie. Jeden duży minus to polski lektor - próbuje się wczuć w atmosferę filmu ale mu to serdecznie nie wychodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones