PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 480
ocen
8,1 10 1 107480
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

3 sezon?

ocenił(a) serial na 8

3 sezon? tak ale o czym? Dawajcie propozycje, bo dalej łapaniu nielegalnych imigrantów to oczywista sprawa bo to praca strażników ale co jeszcze można jakie wątki wpleść?? mimo, dużo spraw do ,których można się przyczepić podobała mi się rola wykreowana przez Pana Leszka - Rerbrowa :)

Magii_Mistrz

Już tylko by zostało aby prowadzono śledztwo dotyczące "Warszawki" czyli ludzi odpowiedzialnych za to wszystko, ale moim zdaniem serial został zakończony, bo Cień jest trupem, Grzywa tak samo martwy. Chyba że pociągną wątek przemytu ludzi ale już przez inną ekipę.

ocenił(a) serial na 9
momo1100

Kto zabił w retortach?

Mieciu1234

koleś z ABW

ocenił(a) serial na 8
momo1100

Zapewne masz racje, ale napiszę nie skromnie, "chce więcej" :) spodobał mi się klimat krajobraz Bieszczad z serialu, oczywiscie na bok odrzucam propagande tą akcją z narodowcami itd to całkiem inna sprawa, mam na mysli przyroda, akcja służby mundurowych :)

ocenił(a) serial na 9
Magii_Mistrz

Trochę przesadzacie z tą propagandą :) Ja żadnej propagandy nie widziałem, tym bardziej no nie oszukujmy się, ale czy to nie jest wcale takie nierealne, że bardziej radykalni narodowcy doprowadzają do czegoś takiego? Wczoraj na Marszu Niepodległości garstka, ale mimo wszystko były osoby, co miały dość nie fajne hasła dotyczące uchodźców, islamu etc.
PS. Nie jestem żadnym lewakiem, prawakiem, jestem apolityczny, a z 2-3 lata temu bliżej mi było do RN niż do Razem :)

ocenił(a) serial na 8
ElBartekRM

stronił bym na tym portalu od polityki i wdawanie się w takie dyskusje a wiec powiem tylko , chcę i życze Watahy 3 : )!!!!

ocenił(a) serial na 8
ElBartekRM

Nie siej popeliny.

Magii_Mistrz

Ale o jakiej propagandzie mowa? Niechęć do obcych jest przecież spotykana, na Marszu Niepodległości przecież było trochę dowodów na to, łącznie z pewnym panem i jego wypowiedzią dla TVP.
A jak się ostatecznie okazało za wszystko odpowiadali nie narodowcy a gość z ABW.
Jeśli chodzi o atak na ośrodek to też nie jest powiedziane że tam atakowali narodowcy, bo to wszystko ewidentnie było jakby zorganizowane przez Cienia, który puścił swoich wspartych lokalną gangsterką współpracującą z nim. W końcu lokalni "narodowcy" nie mieliby ochoty pakować się w takie gówno gdy sami kilka dni wcześniej zostali zawinięci przez służby wraz z Markowskim.

ocenił(a) serial na 8
momo1100

Wtedy akcja musiałaby się przenieść do stolicy, a tak na pewno się nie stanie. Trochę szkoda, bo lubię klimaty w stylu Ekstradycji.
PS. Dla fanów "kryminału" i ładnych zimowych widoków polecam Wind River (2017).

Magii_Mistrz

Chodzą głosy, że w październiku kręcono już w Sanoku zdjęcia do 3. sezonu. Może ktoś miejscowy widział i potwierdzi.

ocenił(a) serial na 8
golleador

uaaa ale news/plotka , oby była prawdziwa : ) nie miał bym nic przeciwko aby urozmaicić i była wataha w scenerii letniej :)

Magii_Mistrz

Podobno kolejne zdjęcia mają kręcić zimą, o ile to w ogóle prawda. Ale może coś w tym jest, bo HBO na pytania o 3. sezon w mediach społecznościowych, zamiast napisać "nic na tę chwilę nie wiadomo", to tajemniczo odpowiadają "nic na tę chwilę nie możemy zdradzić". :) Obstawiam, że poinformują o kolejnym sezonie po emisji 6. odcinka w TV.

Magii_Mistrz

Drugi sezon serialu w zasadzie zamyka sprawy sezonu pierwszego i nie otwiera żadnych drzwi, które pozwoliłyby kręcić sezon trzeci.
I chyba tak będzie dobrze.

pluszek_644

Czy ja wiem, czy nie otwiera? Rebrow dostał propozycję powrotu do służby, w ew. 3. sezonie nowa sprawa.

pluszek_644

nie zgodze sie,
to że zamknął tamte sprawy, to nie znaczy, ze nie ma nowych, zycie toczy sie dalej, nowi ludzie pojawiaja sie w strażnicy, mozna stworzyc dziesiatki róznych, nowych scenariuszy. Dexter miał 8 sezonów, a był praktycznie o jednym i tym samym, a mimo to wciagał, pomimo prawie 100 odcinków.

pluszek_644

ja tam widziałam furtkę. Na końcu była mowa o tym, że nie wiadomo kto zlecił przemyt tych chemikalii. Cień był tylko wykonawcą - jakimś tam główniejszym ale jednak nie zleceniodawcą. Obstawiam, że będą szukali tych "na górze" - ale to raczej prokuratorka się zajmie tym. Rebrow zapewne wróci do służby i albo pociągną całkiem nowy wątek przemytu a w międzyczasie będzie się toczyło poszukiwanie zleceniodawcy z sezonów 1 i 2 albo pójdą w tą stronę, że dopóki nie zlikwiduje się zleceniodawcy, to wykonawcy się mnożą i na miejsce jednego zlikwidowanego przychodzi następny.

Magii_Mistrz

Kolejna seria może być zarówno kontynuacją czyli Wataha 3 jak również retrospekcją sprzed 1 serii czyli Wataha - Początek. Jak dla mnie każda opcja była by wspaniałą wiadomością, bo serial jest rewelacyjny. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
kadinhani

Wszystko bedzie zalezalo od dobrego scenariusza , jak i dobrej produkcji....! Oby ta ostatnia byla tak dobra jak w 2 sezonie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones