PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 462
oceny
8,1 10 1 107462
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Czy ktoś może wyłapał, czyj był to głos? Ja przez zamieszanie nie wyłapałem dobrze. Łuczak? Kalita? Szyc?

ocenił(a) serial na 9
GoldenBoyM

Wpierw myślałem, że Szyca, ale po kilkukrotnym odsłuchaniu uważam, że to nie jego głos. Szyc ma charakterystyczny, z resztą Kalita i Łuczak także.
Myślę, że to może być postać, która nie jest jeszcze przedstawiona w serialu.

Chciałbym, żebyśmy więcej kręcili takich seriali.

ocenił(a) serial na 10
urbi29

Też kilka razy słuchałem i, cholera, ze znanych postaci pasuje najbardziej do Łuczaka. Szyc raczej odpada, byliby idiotami stosując podobny motyw z oficerem służb drugi sezon pod rząd.

ocenił(a) serial na 9
GoldenBoyM

Łuczak jako boss'u ;) Ciekawy pomysł. Brzmi trochę jak przegięcie, z drugiej strony był wywalony z SG za kontakty z przemytnikami. Zręcznie robiąc fabułę wyszło by to nawet całkiem nieźle, a może nawet rewelacyjnie!

urbi29

Chyba głupi, jest kimś ważnym i żyje jak bezdomny w jakiejś chacie. A na dodatek widać że to mało kumaty gość

Beny1234

Sądzę, że kumaty jest, tylko ma taki sposób bycia- styl a la srednio bystry ;) Natomiast nie pasuje mi na bossa. Przecież żyje w zdeczka kiepskich warunkach.

ocenił(a) serial na 9
GoldenBoyM

Łuczak albo Doktor, bardziej to drugie.
Pasowałoby, bo strasznie mu nie pasowało i się czepiał, że Rebrow prowadzić sam sledztwo i chodzi w pojedynkę.

ocenił(a) serial na 10
alexgol

A może Świtalski?

ocenił(a) serial na 9
malaaak

Tego głosu nie możnaby pomyliś z żadnym innym

ocenił(a) serial na 10
Little_Hooligan

a jednak

ocenił(a) serial na 7
GoldenBoyM

Jak to czyj ? Banasia

ocenił(a) serial na 10
lornemalwo

widzę, że filtrów przed gimbazą to tutaj nie ma

ocenił(a) serial na 8
lornemalwo

Banaś z "Drogówki" jak mniemam? ;)

GoldenBoyM

Głos Doktora - on się podejrzanie zachowuje, chyba coś ukrywa

Aga Małek jest umoczona w zabicie Markowskiego - wiemy, że zabójca odniósł rany, a one ewidentnie okazuje objawy uszkodzeń ciała w 2 odcinku

ocenił(a) serial na 8
delmonte1

To poklosie wydarzeń z 2sezonu gdzie została postrzelona.

Parablos

Jeśli tak to nieźle mnie zmyliło :)

delmonte1

Jak ty oglądasz, mordo xD

GoldenBoyM

Jeszcze się okaże, że Siwy żyje... Wydaje mi się, że to ktoś, kto kierował Halmanem - jakaś "gruba ryba".

ocenił(a) serial na 10
GoldenBoyM

Dobra, Barkowa powiedziała, że Markowski zginął, bo poznał kontakt. Dalej zagadka... bo skąd mogliby wiedzieć, że to on dzwonił, nie odezwał się... o tym, że to on ma telefon, to wiedział chyba tylko Rebrow i może Łuczak.

GoldenBoyM

Rebrow wiedzial, Luczak chyba nie wiedzial, bo jak Rebrow przekazywal tel Markowskiemu, to chyba juz Luczaka nie bylo.

GoldenBoyM

Policjant Świtalski

ocenił(a) serial na 9
Miki81_filmweb

Też tak obstawiam od pierwszego odcinka tego sezonu.

Valentyna_filmweb

Świtalski mi nie pasuje, bo jednak trochę pomagał... Chociaż mało o nim wiadomo...

Justka1985_filmweb

Skąd Barkova wiedziała że był anonim na straż graniczną że złapali rebrova na ukr

Miki81_filmweb

Bo przecież Straż Graniczna po otrzymaniu informacji miała zadzwonić na Ukrainę na Posterunek, zapewne tam mieli kogoś. Przecież Rebrowa też złapali ukraińscy mundurowi.

ocenił(a) serial na 9
Justka1985_filmweb

Wiśniak czmychnął za wagon i do kogoś dzwonił. Następna scena to jak nasi dostają informację o zatrzymaniu Rebrova.

Valentyna_filmweb

Wiśniak dzwonil do Polakow, zeby ci go uratowali. Przeciez on ryzykowal wlasnym zyciem, bo jakby Ruska sie dowiedziala, ze to on mu pomaga to odstrzeliliby go. Wtyczka musiala byc na posterunku u Polakow albo Ukraincow.

ocenił(a) serial na 10
GoldenBoyM

Na bank był to głos Kuczera ( Szyc )

ocenił(a) serial na 8
GoldenBoyM

Teraz już wiadomo. Po ponownym przesłuchaniu wydaje się to takie oczywiste...

Parablos

Ale się popieprzyło

Parablos

Czyj?

ocenił(a) serial na 10
OliverMC

chyba prokuratora Chojeckiego

ocenił(a) serial na 10
giga_7

albo Świtalskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones