PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 480
ocen
8,1 10 1 107480
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Ogólnie, broniłem się przed Watahą jak Boruc bronił bramki w swoich najlepszych meczach, ale w końcu z tydzień temu zacząłem no i dziś w nocy dotarłem do kresu (a może jednak nie) historii smutnego syna Popa szukającego zemsty.

Parę wrażeń tak totalnie na szybko.

Poza Wiśniakiem finał przeżywają praktycznie wszyscy, do tego z 3 sugestie na końcu, że pociągną ten temacik
Świetna rola pani minister
Dobosz w końcu (bodaj raz) miała swoje fajki, nie zapalniczkę
Na szczęście nie wrzucili na koniec wątku i żyli długo i szczęśliwie do Alsu - to na bank na plus
Szyc na pogrzebie Wiśniaka w końcu coś fajnie zagrał
Kalita przeżył, to oprócz kumpla Rebrowa moja ulubiona postać w serialu
Spadło natężenie "ojcomateuszowości" chyba po stronie polskiej w końcu mniej trupów.

Sezon 4 za dwa lata?

rokosz_2

wlasciwie wiekszosc watków pozamykali, kolejny sezon niekoniecznie, ale furktę sobie zostawili otwartą, brakowało mi właśnie na końcu jakiegoś clifghanger'a

rokosz_2

Za 2 lata lub nigdy. Stawiam na tę drugą opcję.

ocenił(a) serial na 7
rokosz_2

Idealnym zwieńczeniem całej historii byłaby śmierć ale Rebrowa wydana właśnie przez Dobosz. Poświęcenie, pyrrusowe zwycięstwo, cel uświęca środki itd. A nie ciepła klucha i szokująca niespodzianka w postaci Wiśniaka, gdzie już spalili finał jak oddał pendraive'a tej strażniczce to już było wszystko na tacy. Szkoda bo był potencjał na mocne zakończenie a tak jest sielanka. Końcówka była dobra, ale jakby wznieśli toast przy zdięciu Reborwa właśnie za nową watahę czy coś, cokolwiek... A tak no cóż, słabo wyszło. Zapewne wszystko tak zrobione, aby pociągnąć dalej serię.

Ps. Barkowa latająca po lesie też niezły motyw.

Widzę po otoczeniu jakieś wyolbrzymione podniecenie tym sezonem (jeszcze przed finałowym odc) w sumie nie wiem czemu tak jest. W mojej ocenie najsłabszy sezon, co nie znaczy że był na niskim poziomie. Było w porządku, ale to nie jest ten sam surowy klimat pierwszych dwóch sezonów, na pewno nie. Jest to trochę wszystko za bardzo powtarzalne niestety.

HighRisk

Podpisuję się pod tym, że był to najsłabszy sezon ze wszystkich.

ocenił(a) serial na 8
HighRisk

Z czego wy chcecie ciągnąć kolejną serię? xD Chyba z braku zrozumienia serialu

ocenił(a) serial na 9
bugoku

Scena z Kalitą daje furtkę na kolejny sezon.

HighRisk

mam wrażenie, że ktoś chciał upchnąć w ostatnim odcinku wszystkie rozwiązania, a co się nie dało to ciął.jak koncówka "Gry o tron"

ocenił(a) serial na 8
bozgron

Z tą różnicą, że końcówka GoT była dramatycznie zła. Tu jest świetnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones