PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 480
ocen
8,1 10 1 107480
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Na temat dźwięku w 2 sezonie się nie wypowiadam. Powiedzieli to już wszyscy wcześniej i nic się nie zmieniło. Niektórych wypowiedzi nie da się zrozumieć :(
Nie jestem fachowcem, ale moje odczucia po obejrzeniu pierwszego odcinka 2 sezonu są takie: piękne Bieszczady - wspaniałe ujęcia z góry, ale fabuła - nuda! Ledwie wytrzymałam do końca. Duża ilość trupów nie wpływa na atrakcyjność filmu. Na razie jestem bardzo rozczarowana :( .

ocenił(a) serial na 5
Wojmar25

Ja uważam dokładnie tak samo. Ale zostałam tu na forum za to skrytykowana.

Wojmar25

Film przyrodniczy w zasadzie. Scenarzyści się nie popisali. Nie wiem, czy obejrzę do końca cały sezon.

ocenił(a) serial na 6
Wojmar25

Serial nie jest bez wad, ale i tak dystansuje rodzime produkcje na każdym polu, to daje pojęcie jaka sformatowana chała jest w ofercie wszystkich stacji.
Ślamazarna narracja, przeciągane ujęcia nic nie wnoszące do "klimatu" a rozbijające dynamikę akcji, pozbawione logiki zachowania vide biegający po nocy w lesie Rebrow, szukajacy śladów ?! :) Na drugim biegunie panoramy i mocna obsada aktorska.

ocenił(a) serial na 5
piciu6

Ja też nie rozumiem, jak można się zachwycać czymś takim (zwłaszcza II sezon), kiedy na YT można obejrzeć wspaniały kryminalny serial turecki "Karadayi". Nasze rodzime produkcje "Wataha", "Belfer" i "Komisja Morderstw" muszą się schować. Wiem, że za chwilę spotkam się z krytyką za ten wpis, ale taka jest prawda.

ocenił(a) serial na 6
AnkaJ_3

z Turcji to chałwę, ewentualnie rollo :) a z tujuba ewentualnie teledyski :)

Wojmar25

Dla mnie ten serial jest po prostu nudny. Chyba nigdy nie zrozumiem jego fenomenu. Obejrzałam cały 1 sezon, ale z trudem. Drugi oglądam tylko w części, tzn. wybrane sceny. Chociaż pierwszy odcinek przemęczyłam w całości. Według mnie scenerię mają idealną, niektóre ujęcia i dialogi też dobrze przemyślane oraz zagrane. Z drugiej strony w pierwszej transzy zauważyłam błędy gramatyczne w wypowiedziach, a teraz także sztuczność w grze niektórych aktorów. W ogóle to widzę przy obu seriach taką tendencję, iż początek sezonu jest strasznie nudny i dopiero w połowie coś w miarę ciekawego zaczyna się dziać. Jednak uważam i tak, że na przykład do Gliny Watasze bardzo daleko. Nawet do Paktu nie ma co go porównywać.

Wojmar25

Dźwięk ? Jak nie słyszysz to zrób głośniej, w czym masz problem ? Nie zrozumiałe dialogi ? to nie wina dźwięku a bełkot , flej aktorów nie potrafiących panować nad dykcją, oni szepczą coś pod nosem, seplenią to już nie ta stara dobra szkoła polskiego aktorstwa.
A scenariusz no cóż porażka, ale czego się spodziewać po serialu przyrodniczym.

Wojmar25

No cóż, zgodzę się z Tobą w pełni, ale niestety ciemny lud, któremu wciśnie się wszystko, uwielbia flaki, trupy i ruchanie na ekranie. To wymarzone combo dla szumowin w dzisiejszym świecie.

ocenił(a) serial na 5
Antyoksydantka

Mnie bardzo się nie podoba ten zakłamany obraz Polaka przedstawiony w drugim sezonie. My jako naród nie jesteśmy tacy. Potem cały świat będzie to oglądał i pomyślą o nas Bóg wie co. Tymczasem scenarzyści czy reżyserzy przefajnowali. Czyżby to wynikało z ich kompleksów, a może żeby serial się sprzedawał ?

AnkaJ_3

Nie, twórcy po prostu (jak z resztą większość) próbują dorównać koleżkom-hamburgerowcom którzy robią (obecnie) jeszcze gorsze popłuczyny.

Santero34

heh, dokładnie... to jest wyścig do dna ;P

ocenił(a) serial na 6
AnkaJ_3

Jacy nie jesteśmy ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones