PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

Shaka_01

Nie, nie czytałam. Podobno tam jest dużo takich nadprzyrodzonych rzeczy. Jak dla mnie wampiry, wilkołaki, hybrydy i czarownice to i tak dużo.
Na pewno sobie przypomni ;) mam nadzieję że to coś zmieni miedzy nimi, choć pewnie nie od razu.
A co do Matta to masz rację. On jest taką nieciekawą nudną postacią. Nie irytuje mnie, ale też nie cieszę się na jego widok. Jest taki obojętny. I to mnie dziwi że usuwają takie kolorowe postacie, które dają życie temu serialowi, a Matta który po prostu istnieje trzymają już 3 sezon i będzie w 4.
Ciekawe jaka będzie Elena jako wampir :) Jak sądzisz? Bo ja czytałam że ona nie będzie jak Kath, że będzie dobra, bo taka jest Elena. Ale może choć na początku, kiedy będzie się przyzwyczajać do bycia wampirem, zrobi coś ciekawego. Może Elena- wampir zabije Matta, bo na początku nie będzie mogła nad sobą zapanować :))

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja z chęcią usunęłabym czarownice. ;d Jak dla mnie Elena może zabić Matta i Bonnie. xd A ja słyszałam, że Stefan będzie ją uczył polować na wiewiórki/króliki ^^ A słyszałaś o tym, że anulowali Ringera? ; (

Shaka_01

Dzięki :D
Elena też będzie jeść wiewiórki http://29.media.tumblr.com/tumblr_lyu1tiACP21qa44bco3_r1_250.gif
Mam nadzieję że włochate zwierzątka nie przypadną jej do gustu. Niech Kath i Damon ją porwą i nauczą żyć jak prawdziwy wampir :))
O Ringerze słyszałam :(( Szkoda, bo choć większość została wyjaśniona, to jednak niektóre wątki nie. Teraz to już nie mam żadnego serialu do oglądania, wszystkie mi się skończyły, albo przerwano emisję.
Oglądasz coś ciekawego?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja aktualnie w ogóle nie mam czasu, więc nic nowego nie oglądam. Czasami 90210, ale raczej tego serialu nie polecam. Nudny, przewidywalny i taki... głupiutki. xd Mnie też się wszystkie seriale skończyły, wcześniej oglądałam chyba 6 naraz i nie mogłam nadążyć, a teraz nic nie ma... Pretty Little Liars niedługo wraca, więc znowu będę oglądać. A ty oglądasz PLL?
W Ringerze niektóre wątki zamknęli, ale otworzyli też nowe, jak to, że Bridget ujawniła swoją tożsamość. No i wie, że Siobhan żyje. Spokojnie mogliby jeszcze zrobić drugi sezon dla uporządkowania wszystkiego. Ja osobiście czekałam na spotkanie Bridget i Siobhan... Ale słyszałam, że Sarah Michelle Gellar jest w ciąży.. to też dużo utrudnia. I jeszcze byłam ciekawa co Siobhan teraz zrobi z dwóją dzieci, bez swojej tożsamości i pieniędzy... trochę ciężko ;D Ja w TVD zdecydowanie czekam na powrót Kat! A Elena może sobie polować na wiewiórki, żeby tylko robiła to w odpowiednim towarzystwie (czyt. nie Stefan xd).

Shaka_01

PLL obejrzałam kiedyś jeden odcinek, ale mi się nie podobał. Postacie jakieś takie nie ciekawe, nie ma żadnego mocnego charakteru. To chyba nie dla mnie.
Chyba wrócę do Hawaii 5 0, bo kiedyś oglądałam i przerwałam w połowie 2 sezonu, bo nie miałam czasu, a teraz chyba do tego wrócę. Całkiem ciekawy serial i lubię Alexa O'Loughlina :DD
Co do Kath, mogłaby wrócić, ale ciekawa jestem Tatii, ciekawe czy ją pokarzą (może została wampirem) albo chociaż w retrospekcjach :P Myślisz że wrócą do jej wątku? Chciałabym zobaczyć jaka była...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Myślę, że byłoby świetnie gdyby wrócili do jej wątku. Mnie na początku PLL też się nie bardzo podobało. Później się strasznie wciągnęłam (po kilku odcinkach), ale zakończenie 2 sezonu bardzo mnie rozczarowało. Mam wrażenie, że scenarzystom skończyły się pomysły, a sama wiesz jak beznadziejne są takie naciągane seriale, szczególnie jeśli chodzi o jakąś tajemnicę (czyt. morderstwo). xd Też chciałabym zobaczyć jaka była Tatia. xd

Shaka_01

To tak jak LOST. Pierwszy sezon był świetny, drugi też, ale pozostałe to już masakra. Widać że ciekawe pomysły już im się skończyły. Szkoda że nie zakończyli jakoś ciekawie po 2 sezonach. Chociaż muszę przyznać że mimo wszystko mieli do końca wysoką oglądalność.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja Lost nigdy nie oglądałam. Może niedługo zacznę...? Polecasz?

Shaka_01

Szczególnie 1 i 2 sezon. A reszta :/ ale może się wciągniesz.
Ale nawet dla pierwszych dwóch warto obejrzeć.
No i Ian :DD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ta... Ian jest najbardziej przekonujący xd.
To jakie seriale w końcu teraz oglądasz? ;)

Shaka_01

Szkoda tylko że Ian nie grał tam główniejszej roli.
Oglądam Supernatural i Hex
Jestem dopiero na samym początku. Supernatural zapowiada się ciekawie. Dean jest przezabawny :DD Oglądałaś?
A Hex obejrzę pewnie tylko pierwszy sezon, bo później nie ma Josepha Morgana, a dla niego oglądam ten serial xD

Shaka_01

http://vampirediaries.pl/newsy/spoilery/2925-jak-dlugo-connor-zostanie-w-mystic- falls

Chciałabym zobaczyć Jasona w TVD xDDDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

dosłownie popłakałam się jak zobaczyłam ,że jest szansa na Jasona! (autentycznie- mam łzy w oczach xd) boże, jakie to byłoby cudowne! a skoro Connor ma być seksowny to patrząc na innych potencjalnych kandydatów, Jason nie ma zbyt dużej konkurencji... no dobra, może ma, ale on i tak jest najlepszy ! ;D i w ogóle to większość z nich wygląda jak tacy młodzi chłopcy, a do takiej roli przydałby się ktoś kto nie ma twarzy jak nastolatek z każdego serialu, czyli Jason jest idealny. ;)
Diego Boneta - ma wkurzającą twarz i jak go widziałam w dwóch serialach to jakoś nie powalił mnie. Nie wyobrażam sobie, żeby z taką twarzą można było polować na wampiry xd + za młody
Hunter Parrish – twarz chłopca i jest blondynem, a poza Mattem to w TVD ich nie ma i nie wygląda na łowcę wampirów xd
Dave Franco – nawet spoko i może by się sprawdził , ale czy nie wygląda za młodo…? Oczywiście jak na TVD ;D
Max Irons – młodo, młodo i za młodo wygląda jak dla mnie + nie ma w nim nic wampirze-łowczego ;d Trochę w stylu Pattinsona, który mnie wkurza.
Taylor Kitsch – on tam chyba nawet trochę pasuje, ale Jason dużo lepszy + facet ma fryzurę jak Klaus za młodu xd
Henry Cavill – gdyby nie Jason to on i Taylor Kitsch by mi chyba najbardziej pasowali, jacyś tacy w klimatach TVD, nie to co ci poprzedni, tacy młodzi nadawaliby się do 90210 czy Gossip Girl.
Ale Jason rządzi !!
Hmm… to chyba jeden z moich najdłuższych komentarzy xd A co do mojego wywodu to uważasz chociaż podobnie? ;)
szkoda, że to tylko "potencjalni" kandydaci... ;(

Shaka_01

Ja to czytałam chyba 5 razy, żeby sprawdzić czy to prawda xDD Mam nadzieję że go wybiorą. Chciałabym go w czymś zobaczyć bo w Ringer go było bardzo mało. Choć mimo to serial i tak był cudny i z przyjemnością oglądałam każdy odcinek :P
Też myślę że on się najbardziej nadaje, a reszta wygląda za młodo na taką postać ale patrząc obiektywnie, to większość bohaterów to właśnie młodzi licealiści. Ale mam nadzieję że Connor będzie poważniejszy :)

Shaka_01

A Pattisona też nienawidzę ( i w ogóle Zmierzchu) Nie wiem co ludzie widzą w tym gościu. Jest żałosny :P

Shaka_01

http://vampirediaries.pl/newsy/inne/2956-wiemy-juz-kto-zagra-connora

NIEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moje życie legło w gruzach. Dopiero co ci piszę że też chce Jasona a chwilę potem czytam to :(((((((((((((

ocenił(a) serial na 10
immortal13

mam pytanie: Connor będzie wampirem i łowcą jednocześnie czy tylko wampirem?
mi ten aktor jakoś się nie podoba - on ma ciemną karnacje, a to jakoś tak mi nie pasuje do wampira.

Shaka_01

Hej :)) dawno cię nie było. Jakiś urlop? Czy po prostu nie miałaś czasu?
Mi też Connor nie pasuje. Wolałabym kogoś przystojniejszego a on nie w moim typie :( ale cóż.
Będzie łowcą ale czy będzie wampirem to nie wiadomo, chyba nie. Myślę że będzie człowiekiem, tylko będzie polował na wampiry.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

tak, wyjechałam na 10 dni.
mi on po prostu nie pasuje do reszty obsady, nadałby się jedynie na wilkołaka. no, ale zobaczymy, może się okaże, że pasuje idealnie do tej roli, chociaż jestem pewna, że Jason byłby lepszy !

Shaka_01

Jason- zawsze
Chciałbym go zobaczyć w jakimś nowym serialu :)
Co do TVD to mam nadzieję że główna akcja filmu nie skupi się na uczuciach Eleny. Ona każdą rozmowę potrafi skierować na jak to nie potrafi wybrać między Salvatorami. Zdecydowała by się w końcu i niech film zajmie się innymi wątkami, najlepiej Pierwotnymi xD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Zgadzam się z tobą, ale wiele osób byłoby niezadowolonych gdyby Elena podjęła decyzję. Mówię tu o fanach, bo jeśli wybierze Damona ja szczęśliwa nie będę, chociaż wolę to niż to całe "kocham ich obu". Ale chodzi mi bardziej o osoby, których nie interesuje akcja, tylko żyją tym kogo Elena wybierze. Pierwotnym i tak poświęcają wiele uwagi i dobrze, Klausa, Kola i Elijaha nigdy nie za wiele ;D

Shaka_01

Dziś wszyscy na forum zarzucają mi że się strasznie dziś denerwuję i wszystkiego czepiam więc wahałam się czy do ciebie dziś pisać ale zaryzykuję :)))
Jesteś fanką Steleny?
Pierwotnym mogliby jednak poświęcić trochę więcej uwagi. To miał być sezon pierwotnych a i tak kręciło się wokół uczuć Eleny.
"Klausa, Kola i Elijaha nigdy nie za wiele" - o, tak xDDDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Boże, NIE jestem fanką Steleny! Tam miało być "jeśli wybierze Stefana" xd. Nie wiem jak mogłam się tak pomylić. ;D Ja mam nadzieję, że teraz powiedzą więcej o
Tatii,

Zaczęłam oglądać 3 sezon VM jeszcze raz. ;)

Shaka_01

WOW! Śliczny avek. Z Veronicą i Loganem :DDD uwielbiam ten moment kiedy rozmawiają na tej imprezie :))))))))))

No to tak jak ja - Delena :))
Też mam nadzieję na więcej Tatii, chciałabym ją zobaczyć w retrospekcjach, ale oby nie okazało się że jakimś cudem ona żyje, czy też jest wampirem, czy innym nadprzyrodzonym nie-wiem-czym, bo chyba byłoby za duże zamieszanie. Ale w retrospekcjach jak najbardziej. Ciekawi mnie jaki był przy niej Klaus :P
I jak ci się ogląda VM? Jakiś czas temu też próbowałam jeszcze raz od 2 sezonu. Obejrzałam jeden odcinek i tak jakoś zwlekałam, zwlekałam i nie włączyłam kolejnego. Nadal bardzo lubię ten serial, ale chyba minęło za mało czasu od ostatniego razu. Ale na pewno jeszcze nie raz wrócę, jak minie trochę czasu :D
Ja na razie oglądam Supernatural, całkiem szybko mi idzie, jestem już w 2 sezonie.
A jakiś czas temu oglądałam film "Finding Bliss" z Mattem Davisem - świetne (choć trochę jak komedia romantyczna) ale się uśmiałam na tym filmie. Polecam.

Mówiąc o Davisie, patrz na to http://www.youtube.com/watch?v=sObDCGYPMik&feature=player_embedded#!
Masakra, on jest niemożliwy xDDDDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

To jedna z moich ulubionych scen z Loganem i Veronicą. Ich związek ciągnie się przez lata i kontynenty, kocham jak Logan o mówi. ;)
Gdyby Nina dostała jeszcze jedną bohaterkę do grania na dłużej to już byłaby chyba przesada. xd
Zaczęłam od trzeciego sezonu i powoli sobie oglądam, bez pośpiechu. ;)
"Finding Bliss" nie oglądałam.
Ja za Davisem nie przepadałam, odkąd zginęła Jenna Alarick mnie trochę wkurza, ale muszę przyznać, że oglądając wywiady czy takie filmiki się do nie go bardzo przekonuję.;]
A Supernatural nie oglądałam, nie lubię Padaleckiego, chociaż dużo osób mówi, że tam gra świetnie^^

Shaka_01

Co do kolejnej postaci dla Niny się zgadzam - pogubiłybyśmy się przy oglądaniu :P
Ja Alarica lubiłam od początku do końca. Myślałam że wyrzucę laptopa przez okno jak go uśmiercili. To był mój ulubiony człowiek (nie do końca człowiek) w tym serialu. Mam nadzieję że pojawi się jako duch (choć czasami)

Padalecki - nic nadzwyczajnego, gra całkiem dobrze w Supernatural, żeby się zachwycać to nie, ale nie jest źle. Ale za to Dean (Jensen Ackles) jest cudowny xDD

Masakra, co oni robią z tym filmwebem. Powiadomienia nie działają. Brawo! Naprawdę ułatwiają nam korzystanie z portalu.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Trochę mnie tu nie było, jakoś kompletnie nie myślałam ostatnio o Filmwebie.;)
Jak oglądałam to:http://www.youtube.com/watch?v=Gaq7mIQr1tg to Julie mówiła, że Matt jest teraz "częścią rodziny" i, że myśli, że możemy liczyć na epizody z nim w roli ducha. Swoją drogą to powiedzieli tam kilka zabawnych rzeczy na temat Davisa, wszyscy się z niego nabijali xd

Ja niedawno zaczęłam oglądać Revenge. Widziałaś może? Mnie bardzo wciągnęło i chociaż na początku się nie spodziewałam, że będę to oglądać z ciekawością (albo w ogóle oglądać) tak teraz z wielką chęcią oglądam nowe odcinki.

Shaka_01

Shaka, hej!!!!
Rzeczywiście, dawno cię nie było. Ja wpadam prawie codziennie na filmweb, czasem dosłownie na 5 sekund, czasem dłużej, ale jestem, bo zaglądam na forum TVD.

Oglądałam Comic Con - oni są przezabawni :PP
Właśnie Julie zrobiła mi nadzieję na Davisa i obim się nie zawiodła.

Natknęłam się ostatnio na Revenge i zastanawiałam się czy oglądać tylko że nie lubię tej aktorki, która gra tu główna rolę, jakoś działa mi na nerwy. Jaka jest w tym serialu??
I w dodatku oglądam Supernatural i nie wiem czy znajdę czas na 2 serial.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja Revenge bardzo ci polecam! Jestem dopiero koło 10 odcinka, a już bardzo się wciągnęłam. Dużo się dzieje i na początku ciężko się połapać, bo postacie są wymieniane z imion i nazwisk i w ogóle dużo się miesza, ale później jak już wiadomo kto jest kto to ogląda się bardzo dobrze. Aktorka grająca główną bohaterkę bardzo pasuje do postaci, co prawda często ma tą samą minę, ale poza tym jest dobra i nawet to (przynajmniej mnie) tak bardzo nie denerwuje. Jak najbardziej polecam. ;)
Ja na forum TVD też często zaglądam, ale rzadko (prawie nigdy) się wypowiadam. :)

Shaka_01

W takim razie jak znajdę czas to obejrzę jeden odcinek i zobaczę - może się wciągnę :P

Zakochałam się w tych filmikach
http://www.youtube.com/watch?v=a3y7-GcXKxw
http://www.youtube.com/watch?v=zZ-lrXOr7t0&feature

Cuda :) Jak zresztą wszystkie filmiki tej autorki

Ja na TVD często się wypowiadam, tam prawie zawsze ktoś jest :) spory ruch tam na forum

ocenił(a) serial na 10
immortal13

te filmiki są świetne!

właśnie wiem, że spory ruch, ale jakoś wolę "podglądać" niż pisać. ;)

właśnie sobie dzisiaj przypomniałam, że zaczęłam oglądać znowu VM, kompletnie o tym zapomniałam i już nie oglądam. ;( teraz nie mam czasu, szczególnie, że niedługo wychodzą nowe sezony wszystkiego, wiec ciężko będzie znaleźć czas na Weronikę.

a skoro już mówimy (piszemy) o świetnych filmikach i Veronice to uwielbiam to:
http://www.youtube.com/watch?v=O9auUOsselU&feature=related
za każdym razem, kiedy chcę sobie przypomnieć jaka VM jest świetna to oglądam ten filmik. cudowny!

Shaka_01

Świetny filmik. Za to kocham ten serial. Uwielbiam sarkazm Veronici :PP

Bo będę czuła się podglądana :P A wczoraj (i trochę dziś) na TVD była mała wojna nie wiem czy widziałaś. A wszystko się zaczęło od tego że pewna osoba napisała że nie lubi Damona - no i przecież mogła tak napisać, każdy ma prawo do swojego zdania a wierne fanki Damona na nią najechały ze niby prowokuje. Masakra, tam urazić Damona to, mam wrażenie - wywołać wojnę.
Tak jakby wszyscy musieli uwielbiać tą postać - ok ja też lubię Damona (choć to nie jest moja ulubiona postać) ale żeby naskakiwać na kogoś bo pisze że go nie lubi. Nie ogarniam niektórych ludzi :P

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja uwielbiam całą Veronicę.

Czuj się. ;P Widziałam, ja też nie ogarniam niektórych ludzi. Kto jest twoją ulubioną postacią? Ty jesteś zdecydowanie Team Pierwotnych, prawda? ;d No i Alaric...

Shaka_01

Czytałam ten krótki artykuł w twoim temacie i też się cieszę że Kristen nadal myśli o VM :))

Jak najbardziej Team Pierwotni - przede wszystkim Klaus, on na równi z Alaricem :)
Potem reszta Pierwotnych, no i mimo wszystko bardzo lubię Damona (choć w 1 sezonie był moją ulubioną postacią, teraz już nie jest na 1 miejscu, ale nadal go lubię)
Nienawidziłam Eshter, za to co chciała zrobić Pierwotnym (mam nadzieję ze już nie wróci do serialu) i nie przepadałam też za Finnem (mimo że Pierwotny), bo to taki maminsynek przez niego i mamuśkę omal nie zginęli Pierwotni :/
A ty kogo lubisz? A kogo nie?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też po części Team Pierwotni - Klaus najbardziej, Kol, Rebecka, Elijaha, tak jak ty tylko Finna nie lubię i rodziców pierwotnych. Do Damona jednak nadal mam wielką słabość i chyba nadal jest u mnie numerem jeden (razem z Klausem oczywiście). Uwielbiam też Caroline i Tylera razem , kocham to połączenie. Nie znoszę Matta i Bonnie! Nienawidzę ich od zawsze! xD Teraz nie przepadam też za Jeremym, a Alarica nie lubię od śmierci Jenny (była moim ulubionym człowiekiem). Ogólnie wkurzają mnie ludzie, którzy myślą, że mogą uchronić Elenę przed Klausem i go pokonać, a przecież wszyscy wiemy, że to niewykonalne, bo Klaus nawet jak nie żyje to żyje ;D

Wiesz, że rozmawiamy już w tym temacie prawie rok? Szybko zleciało... mało stron zrobiłyśmy, jestem zdziwiona tak słabą skutecznością naszych wypowiedzi xd

Powiadomienia znowu nie działają ;/

Shaka_01

Jak ja weszłam to powiadomienia działają - nie wchodziłam jakiś czas na FW to mnie to akurat minęło.

Z Klausem to oni nie mają najmniejszych szans. Gdyby Klaus tylko chciał, to nawet by się nie zorientowali jakby wszyscy już byli martwi :P
Ja Matta polubiłam w 3 sezonie - tak od połowy - w końcu zaczął podejmować jakąś inicjatywę, nie zawsze to było mądre, ale przestał być bierny.
Bonnie - niby nigdy nie była postacią którą bardzo lubię, ale cenię ją sobie za niezależność. Jako jedna z niewielu ma swoje zdanie i nie podporządkowuje się Salvatorom. Ona też sporo wycierpiała, a jednak jakoś sama daje sobie radę, nikt nie skacze wokół niej jak wokół Elki. Ale mogłaby sobie znaleźć faceta - przestałaby być taka zgorzkniała. A z Jemmiem tworzy najnudniejszą parę w historii.
Jeremiego bardzo polubiłam w 3 sezonie, choć już w 2 nie był taki zły. Bo w 1 to w ogóle nie zwracałam na niego uwagi.
Alaric - to taka moja słabość, nigdy nie przestałabym go lubić :)

Nie zauważyłam że minęło tyle czasu, od razu bardziej stęskniłam się za VM :)
Fajnie by było jakby powstał film VM - z zupełnie nowymi sprawami, choć w tle chciałabym to co w serialu - morderstwo Lily itp.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Też bardzo chciałabym zobaczyć film VM. Mogłoby być nawet takie, że oni już mają po 30 lat, ale żeby tylko to jakoś sensownie zakończyć. Chciałabym zamknięcia wątku Kane'ów, którzy w trzecim sezonie powrócili i jestem pewna, że gdyby 4 sezon powstał znowu by namieszali.

Bonnie & Jamie zgadzam się zdecydowanie najnudniejsza para w historii. Poza tym czy on nie jest jej prawie bratem? Nie chodzi mi o faktyczne pokrewieństwo, bardziej... jakby to ująć... moralne? ;d
Ja Jeremiego lubiłam w pierwszym sezonie. Kochałam jego związek z Anną i, gdy ona na chwilę wróciła w trzecim sezonie byłam bardzo szczęśliwa (a gdy się z nią całował i zerwali z Bonnie to już całkiem xd). Wydaje mi się, że to związek z Bonnie zmienił Jeremyego w moich oczach.
Ja wiem, że oni z Klausem szans nie mają, ale oni chyba nie wiedza. ;D

Shaka_01

To byłoby ciekawe. Z Kane'ami rzeczywiście tak urwali, a bardzo podobał mi się ten wątek. Na 4 sezon już nie ma co liczyć, ale ciągle mam nadzieję na film :)

Rzeczywiście, w końcu matka Bonnie się nim opiekowała. Mam nadzieję że to szybko się skończy.
Lubię takie połączenia Klaus&Caroline&Tyler
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb59lxdpAN1qlfbsho1_500.png
Albo Kol
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb59idE2pW1rnqh0ko1_500.png
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb45u4AHJK1rnqh0ko1_500.jpg
Niektórzy fani robią dużo lepsze plakaty niż te które producenci dają do promocji sezonu
A tu padłam xD http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb55ewNuWq1rcft8co1_500.jpg :))

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Hahahah, też padłam xd Uwielbiam patrzeć jak spamujesz zdjęciami. ;D Ja jestem zdecydowanie za Caroline i Tylerem. Klaus powinien mieć kogoś kto go chce mimo tego jaki on jest i kogoś kto go akceptuje, a nie mimo tego co on dla tej osoby robi próbuje go zabić^^.

Shaka_01

Ja lubię Klarolinę, ale wiem że na dłuższą metę to nie ma szans bo Klaus musiałby się zmienić - na to nie pozwolę.
A skoro już spamuję to patrz co znalazłam na forum TVD - okropne
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb5yxqNHb11qexvnmo3_250.png
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb5yxqNHb11qexvnmo4_250.png
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb5yxqNHb11qexvnmo6_250.png
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mb60v1SOoT1qik2bvo1_500.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb620q7Gvi1qd1kvjo6_250.gif

Paskudnie tu wygląda, jak lalka i nienawidzę go jak tak próbuje zwrócić na siebie uwagę :/

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja jeśli chodzi o Klaroline to trochę nie wiem co myśleć. Niby jestem twardo za Caroline&Tyler, ale lubię sceny Caroline&Klaus, tylko po prostu wiem, że to nie ma sensu. Dlatego liczę na to, że scenarzyści znajdą kogoś dla Klausa, bo na razie jedyna osoba do której on w miarę pasuje to jego siostra xd Błagam żeby tylko nie związali go z Bonnie !!!
No wygląda kiepsko, szczególnie na tych pierwszych zdjęciach, ale widziałam go na wielu gorszych. Ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem tego jaki Ian potrafi być czasem... nie mogę znaleźć odpowiedniego określenia, ale chyba wiesz co mam na myśli? ;d

Shaka_01

Chyba wiem o co ci chodzi :P

Klaus&Katherine też tworzyliby ciekawą parę - dopóki by się nie wyzabijali nawzajem :PP To mogłoby być całkiem ciekawe i przy niej Klaus nie musiałby się zmieniać, ale obaj są zbyt egoistyczni żeby być razem. Z Bonnie też bym go nie chciała. Choć kiedyś Józek mówił że jest Team Klonnie, ale wątpię żeby to się kiedyś stało. Reb to jego siostra, więc wolę nawet tak o tym nie myśleć :PP Wychodzi na to że Klaus najlepiej pasuje dla mnie. Zabieram go sobie :PP

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Mnie Klaus i Katherine jakoś do siebie nie pasują, nie wiem czemu, bo niby są do siebie podobni, w każdym razie nie chciałabym ich razem. Team Klonnie to najgorszy team o jakim kiedykolwiek słyszałam ;D! Zabieraj go tylko błagam nie dopuść by kiedykolwiek jadł wiewiórki albo zające! xd

Shaka_01

Klaus? Nigdy bym mu na to nie pozwoliła :PP

Jestem właśnie po drugim odcinku TVD. Nic więcej na razie nie powiem, bo nie wiem czy oglądałaś :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Właśnie dlatego zgodziłam się żebyś zabrała Klausa - wiem, że nie pozwolisz mu biegać po lesie za zwierzątkami. ;d
Ja właśnie w tym momencie oglądnęłam, co sądzisz o nowym sezonie?

Shaka_01

Dużo słabszy.
Pierwszy odcinek był totalnym nieporozumieniem. Nie podobała mi się przemiana Eleny - Car miała lepszą. Tyler sobie dobrze poradził z rolą Klausa, ale cieszę się że Morgan szybko wrócił do serialu. Możesz sobie wyobrazić moją minę jak zobaczyłam Klausa xDDDD miałam banana na twarzy. Morgan to jedyny atut pierwszego odcinka. I jeszcze Damon jakoś dziwnie wygląda - czyżby Ian zbrzydł? :PP

Drugi już lepiej, mimo że nie było Morgana. Przemilczę polowanie na sarenki :PP Picie krwi Damona mi się podobało, ale mam nadzieję że to jednorazowe bo Elka powinna się nauczyć pić normalną ludzką krew, choć może nie w kościele pełnym ludzi. Oni chyba powariowali, tak się czasem pilnują a na Matta przy wszystkich wysunęła zęby :PP No i końcówka - Alaric - cudo, ulubiona scena z tego odcinka :)) Nie spodziewałam się zobaczyć go tak szybko. Ten cały monolog Damona w tej scenie nie był zbyt głęboki ale jak zobaczyłam Riczka to już nie zwracałam uwagi co tam Damon mamrocze :)) Ale jestem miło zaskoczona Connorem, myślałyśmy że ten aktor sobie nie poradzi, ale moim zdanie się nadaje i bardzo podoba mi się jego postać.
Ogólnie, to ten sezon mnie jeszcze nie zachwycił (tylko w niektórych momentach) ale może się jeszcze wyrobi.

A jak twoje wrażenia?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ian nigdy nie był za piękny, ale miał w sobie coś niezwykłego, albo to zniknęło, albo przez tą koszmarną fryzurę nie mogę już tego znaleźć. ;D Co do przemiany Eleny to byłam pewna, że wtedy jak się przytuliła do Jeremyego to go ugryzie, a tu nic, zero żądzy krwi, wszystko super, Elenka nad wszystkim panuje. Tyler faktycznie dobrze wypadł w roli Klausa, a jeśli chodzi o sam powrót Klausa to byłam trochę zawiedziona... mało scen z nim, poza tym Klaus wyjeżdża? Dziwne, nie chce chociażby, no nie wiem, zabić Eleny, Stefana i Damona? Nic? Jego scena z Rebeccą to zdecydowanie moja ulubiona w pierwszym odcinku. ;) Czy ty możesz mi wyjaśnić dlaczego pastor zabił siebie i tych wszystkich ludzi? Bo nie ogarniam tego ..

Co do drugiego odcinka to moją ulubioną sceną też jest ta z Damonem i Alarikiem, mnie tam monolog Damona się podobał. Rozwalił mnie Stefan ze swoim pomysłem z puszczaniem lampionów, czy to nie jest trochę za płytkie jak na gościa, który ma 200 lat? Co do Connora, pozytywne zakończenie, ale tak się zastanawiam czy oni chcą nim po prostu otworzyć jakąś nową historię w tym serialu? Jak tak do dla mnie dość kiepsko, kolejna osoba próbująca wszystkich pozabijać... -.- I co teraz zostawią Pierwotnych, nie mówiąc już o Katherine? Podobało mi się to jak Elena "zwracała" krew w łazience i zadzwoniła po Damona. Dlaczego jak ona ma problem to zawsze dzwoni po Damona? Stefanek jej nie może pomóc? Jak wybrała Stefana to powinna dać Damonowi spokój, a nie jak tylko ma problem to po niego dzwoni.
Nie wiem jeszcze w którym odcinku była taka scena, że Elena i Stefan siedzą na dachu - tandetne strasznie to było!

Ogólnie to pierwsze dwa odcinki nie uważam za udane, nie podobały mi się na tyle, że do tej pory nie obejrzałam 3 i 4, bo nie obchodzi mnie za bardzo co ta się dzieje... Nie wierzę, że ja to mówię o Pamiętnikach... ;/

A ty oglądałaś już następne odcinki?

Shaka_01

Śmierci pastora też nie ogarniam, ale to pewnie jeszcze nie koniec, to pewnie będzie miało jakieś poważniejsze skutki.

Stefan zawsze miał takie dziecinne pomysły. Dobrze że Damon nie brał w tym udziału, to do niego nie podobne.

Ta scena na dachu tez ni się nie podobała - trochę mi się to ze Zmierzchem kojarzyło. A później (nie wiem czy to oglądałaś) była jeszcze bardziej kiczowata scena Steleny. Jak będziesz oglądać to pewnie się domyślisz o co mi chodzi :P

Tak, jestem już po 5 odcinkach, rewelacji nie ma, ale Klaus ciągle mnie trzyma przy serialu więc jeszcze z niego nie zrezygnuję. Dalej nie jest tak źle - obejrzyj. Nie będę pisać za dużo żeby ci niczego nie zdradzić.
Ale mam jedno pytanie: co sądzisz o April? Ja jej nie znoszę.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Chodziło ci o to jak jechali motocyklem? xd Tragedia. Najbardziej tandetna scena całego serialu.

Mnie kolejne odcinki dużo bardziej sie podobają (jestem po 6). Dużo więcej się dzieje, podoba mi się wszystko co Caroline/Tyler/Hayley robią. Klaus oczywiście jest jak zwykle cudowny. W sumie to myślałam , że nie będę lubić Hayley, bo ta aktorka delikatnie mówiąc nie należy do moich ulubionych, ale według mnie wypada bardzo dobrze. Nie lubię jej chyba za The Secret Circle, które było kompletną porażką...
Co do April to na początku strasznie mnie wkurzała, teraz jest lepiej, ale nadal motyw z tą powracającą córką pastora, która, jak się pewnie okaże, wie dużo, tylko nie wie o tym, że to wie (xD) jest po prostu naciągany i głupi.
Ogólnie akcja się rozkręca i nie mogę się doczekać następnego odcinka (nareszcie powracają dawne emocje związane z oglądaniem! nie całkiem, ale chociaż minimalnie. ;) ) , a to chyba głównie ze względu na rozmowę Stefana z Elką pod koniec ostatniego odcinka, nie wiem czy oglądałaś, więc nie chcę się rozwijać na ten temat.
Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale chciałam po prostu nadrobić odcinki, żeby móc na bieżąco z tobą o nich rozmawiać. ;)

Shaka_01

Tak o to mi chodziło. Okropne.
Nom, następne odcinki już są ok. Klaus - klasa sama w sobie, szkoda ze nie ma Elijaha :(
April - http://www.filmweb.pl/serial/Pami%C4%99tniki+wampir%C3%B3w-2009-502112/discussio n/April%2C+czyli+najgorsza+posta%C4%87+TVD,2053687 - tu jest wszystko co o niej myślę.

Oglądałam wszystkie jak dotąd - zerwanie Steleny, wiadome było że w końcu do tego dojdzie, choć pewnie nie na długo, do końca sezonu zdążą się zejść.

Randka Klaroline - już nie mogę się doczekać, Klaus w ostatnim odcinku był super, pokazał że ma charakter, nie mięknie nawet przy Car.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdkvoqh46e1rt31yao1_r1_250.gif - chociaż to było słodkie :)

Ciekawe kiedy odkołkują Reb.
Szkoda że nie ma już Connora, polubiłam go :(
Lek na wampiryzm - mam nadzieję że to bujda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones