PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 036
ocen
7,7 10 1 23036
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

Shaka_01

Ja na początku nie myślałam że on z nią będzie, bo był zupełnie nie w jej guście a tu jednak :/ Dziwne że tak długo w ogóle ze sobą byli, ich związek od początku skazany był na porażkę.

Raczej ostatni raz przed świętami tu zaglądam więc: Wszystkiego Najlepszego :)))

ocenił(a) serial na 10
immortal13

czy ja wiem czy nie był w jej guście.. był podobny do Duncan'a. Ale i tak wiemy, że Logan był i nadal JEST dla niej najlepszy. (jak miło móc powiedzieć, że nadal jest. :) )

Dziękuję bardzo, tobie również.

Oglądałam TVD, podobał mi się wątek z Bonnie (jakaś nowość u mnie. xd) i jestem bardzo dumna z Klausa za to co powiedział Car. Ona się zmienia w Elenę, traktuje go tak samo jak Elka kiedyś traktowała Damon'a. Najnowszego odcinka jeszcze nie oglądałam, a ty?

Shaka_01

Niby tak.... ale nawet Duncana wolałam bardziej niż Piza :/

Też jestem z niego dumna, za to Silas mnie wkurzył, bałam się o Klausa jak wbił mu ten kołek. Biedny Klaus :(
Choć ostatnio mam wrażenie że nie mają pomysłu na Klausa. Tak jest w serialu bo jest ale w zasadzie to nic nie robi. Mam nadzieję ze w The Originals to się zmieni.

Oglądałam.

Shaka_01

http://www.youtube.com/watch?v=f9kET6coFe0

Ostatnio przechodzę fazę Florence :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

mnie obydwaj wkurzali. xd zaczęłam oglądać VM od początku. :) chcę obejrzeć wszystkie sezony przed filmem.

mnie ten Silas w ogóle wkurza, wydaje mi się, że mogli dużo ciekawiej pokierować jego postacią...

w tym serialu to ostatnio prawie nikt nic nie robi. tylko psycho-Bonnie mi się podoba. xd

ja też oglądałam. :)

ja za Florence nie przepadam, tylko tą piosenkę kocham (przez Delenę, ale teraz też przez ten filmik, CUDOWNY.)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

ta piosenka + LoVe = ja rycząca przed komputerem i naciskająca 156164 razy replay.

Shaka_01

Ja wtedy (jak ci mówiłam) to zaczęłam ale przerwałam gdzieś w 1 sezonie, ale chyba też do tego wrócę :)

Ja w ogóle nie ogarniam Silasa. Może ty mi wytłumaczysz czemu on jest taki niezwykły i może się przybierać postać innych?

Mnie nawet psycho Bonnie nudzi :/ Elijah był super, ale też mu się zachciało wątku miłosnego :/ I czemu on wszystko musi wybaczać Elenie, po tym co zrobiła powinien jej wyrwać serce i rozszarpać na małe kawałki, ale nie - to przecież Elena, ją trzeba kochać, wielbić i ratować z narażeniem nawet własnego życia :/
No i gdzie jest Vaughn? (czy jakoś tak) podobała mi się jego postać, mam nadzieję ze się jeszcze pojawi :)

Shaka_01

Musisz to przeczytać, padłam ze śmiechu xDDD
leżę i kwiczę xDDDDDDDDDD

4x11
http://kosovitz.blogspot.com/2013/01/vd-4x11-photo-recap.htm...
4x13
http://kosovitz.blogspot.com/2013/02/vd-4x13-photo-recap.htm...
4x14
http://kosovitz.blogspot.com/2013/02/vd-4x14-photo-recap.htm...
4x15
http://kosovitz.blogspot.com/2013/02/vd-4x15-photo-recap.htm...
4x16
http://kosovitz.blogspot.com/2013/03/vd-4x16-photo-recap.htm...
4x17
http://kosovitz.blogspot.com/2013/03/vd-4x17-photo-recap.htm...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Wróć, naprawdę przyjemnie się ogląda. :)

W ogóle to wkurza mnie to, że z pojawieniem sie każdej nowej "strasznej" postaci w TVD dochodzi jakby nowa część historii i wszystko się zmienia. Na początku najstraszniejszą w ogóle możliwą osobą był Damon, później była Kath, następnie Elijah - i zaczęły sie "wyjątkowe" wampiry, później Klaus (nie ma mocniejszego od niego ani nawet równie dobrego), następnie doszło całe rodzeństwo Pierwotnych (i nagle jest ktoś kto mógłby zagrażać Klausowi [całe rodzeństwo razem - jak są wyjeci z trumien to jedna z moich ulubionych scen całego serialu :)]), następnie tatuś - znacznie silniejszy od Klausa, jak to możliwe? Później mamuśka i Alaric-łowca, którzy znaleźli sposób na CAŁKOWITE ZABICIE Pierwotnych (do tej pory w ogóle niemożliwe). A teraz jeszcze ten cły Silas, którego wątek jest NAJBARDZIEJ BEZSENSOWNY I ABSURDALNY według mnie, ponieważ jakim cudem on jest starszy od Pierwotnych? Przecież to oni sa pierwszymi wampirami, zostali stworzeni jako pierwsi przez swoja matkę...

Kath też była kiepska - Elena zabiła brata Elijahy, a Kath "w zemście" zabiła brata Eleny, mogła to tak przedstawić Elijahy.

Co do Vaughna to wprowadzą go z powrotem pod warunkiem, że zakocha się w Elce. xd

hahahahahahah XD

Shaka_01

To przez to że z biegiem czasu każdą postać chcą zmienić w łagodnego baranka, a potem brakuje "złego charakteru" to wprowadzają nową postać która ma niby siać grozę, a w praktyce to albo zabija go jakaś licealistka z barmanem, albo jak tej postaci udaje się przetrwać to tylko dlatego że przechodzi na "jasną stronę mocy"

Silas to dla mnie science fiction.
Niby jest starszy od Pierwotnych, bo też stworzony przez jakąś czarownice tylko wcześniej, tylko jak długo on potem był wampirem zanim go uśpili, zmumifikowali (czy co oni mu tak zrobili)???? Tak od razu go uśpiono czy był jakiś czas wampirem? A jeśli był to czemu nikogo nie przemienił w tym czasie? Bo jak przyszli Pierwotni trochę później to żadnych wampirów nie było.
Jego wątku nie ogarniam :/

Yep, Kath mało kręciła jak na nią :P ale może właśnie tak ma się nam wydawać a potem pokażą że Kath miał zupełnie inny plan :)

Nawet tak nie żartuj :PP

Shaka_01

Jak patrzyłam na zwiastun TVD 4x18 i jak widziałam Damona, to wiedziałam że kogoś przypomina mi w tej scenie http://25.media.tumblr.com/82049bc0298607203000df7449e9bb47/tumblr_mkejrkdbXe1qi k2bvo1_500.gif
tylko nie mogłam sobie przypomnieć kogo. I właśnie do mnie dotarło - Lamb z VM.
Strasznie mi go tu przypomina, ta mina - po prostu jakbym widziała Lamba :PP

http://www.youtube.com/watch?v=hq1jmX3foyg obejrzałam do końca tylko ze względu na Bell. To "coś" jest paskudne, bleee...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Wątek Silasa jest naprawde beznadziejny, a to z ostatniego odcinka, ze go ukarała żeby żadna kobieta go nie pokochała?! Tak było w jakiejś baśni czy czymś przecież, masakra.

Faktycznie, mina i ruchy jak Lamb'a. :)

Ten teledysk oglądałam już dawno, paskudne, ale urocze.:)

Oglądałaś ostatnie TVD?

Za 4 dni The Oryginals! Nie mogę się doczekać, bo ostatnio TVD coraz bardziej mnie nudzi...

Shaka_01

Jestem już po Originals i nie wiem czy oglądałaś więc nie będę zdradzać szczegółów. Choć i tak nie wiedziałabym co powiedzieć bo przyznam że jestem w szoku.

A jak tam prace nad VM? Masz jakieś wiadomości odnoście filmu? :)

Shaka_01

Jeszcze jedno. Oglądam Revenge. Świetny serial, naprawdę się wciągnęłam :)
Ta aktorka wcale mi nie przeszkadza. Przeciwnie, jej postać jest bardzo ciekawa, taka bezwzględna i dąży do celu po trupach :P Mam nadzieję że nie zniszczą jej charakteru :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

o boże, jak dawno mnie tu nie było.

Oglądałam The Originals, motyw Klausa chcącego panować nad Nowym Orleanem ciekawy, ale to dziecko?! Julie chyba się naoglądała Zmierzchu. Masakra! Jeszcze jakoś bym to zniosła gdyby matką był KTOKOLWIEK inny i mówię serio KTOKOLWIEK, przeżyłabym każdego: Elenę, Bonnie, Caroline, nawet Matta, ale nie Hayley! Mówiłam ci już z 156418 razy jak nie znoszę tej postaci! A ta dzielna barmanka?! Co to za postać, w ogóle jak to brzmi "dzielna barmanka" XD Ogólnie uważam, że mogli się postarać bardziej, serial o Pierwotnych powinien być bardziej ciekawy i nieprzewidywalny (no tak, zapomniałam, że ta ciąża była taka nieprzewidywalna xd), ale może się rozwinie. A jak twoje wrażenia? W sumie to muszę dodać, że mimo wszystko chętnie zobaczę Klausa w roli tatusia. xd

Nie znam żadnych newsów, ostatnio w ogóle ie jestem na bieżąco.

Ja oglądałam Revenge i później przestałam, a teraz znowu wróciłam do tego serialu i też bardzo mnie się podoba. W którym odcinku dokładnie jesteś?

Oglądałaś najnowszy odcinek Pamiętników?

I co tam w ogóle u ciebie, Im? :)

Shaka_01

Jesteś :D
Ja ostatnio mam więcej czasu. Bo mnie z pracy wywalili niedawno. Teraz szukam czegoś nowego :/
A co u ciebie?

Mnie ten wątek z ciążą przeraża. Chyba po pijaku pisali scenariusz :P Też nie znoszę Hayley. A tej barmanki też nie lubię. Ta scena przy obrazie - żałosna. Co oni robią z Klausem??
Ogólnie pomysł z tym że Klaus ma być królem bardzo mi się podoba. Marcel też jest ok. Ale dziwię się że Klaus tak się z nim cacka. Ciekawe co Marcel ma na czarownice że tak się go boją. Wygląda na to że nawet jakby zabito Marcela to czarownicom coś by się stało. W przeciwnym razie po prostu pozwoliłyby Klausowi od razu go zabić. A tak to jakieś intrygi i podstępy wymyślają. Jakby szukali dziury w całym...
Ale za to Elijah był cudowny. Jak zawsze pełna klasa i szyk :)


Ja tylko wiem o VM że zdjęcia mają ruszać w wakacje i nic poza tym. Nie mogę się doczekać :)

Tak wciągnęłam się Revenge że jestem już w końcu 2 sezonu, konkretnie w 2x19. Bardzo podoba mi się ten serial. Nolan wymiata :) kocham jego teksty

Oglądałam i cieszę się jak głupia z jednego powodu xDDDDDDDDDDDDD
A ty oglądałaś?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

jak znajdziesz oś nowego to się pochwal. :) u mnie wszystko ok.

właśnie tez nie wiem co oni z nim robią - dziecko z jedną, druga pokazuje mu "co jest w życiu naprawdę ważne" i nawraca go kurde na jakąś dobrą drogę czy coś, a do trzeciej (która go nie chce, co 3 odcinki planuje jak go zabić i w ogóle jest w innym serialu) dzwoni i oczekuje, że będą razem, coś chyba jest nie w porządku. -.-
mam nadzieję, że wyjaśnią jakoś sensownie dlaczego Klaus nie mógł od razu zabić Marcela. czy wątek z ciążą był wyjaśniony? znaczy czy było wyjaśnione jak to możliwe? pamiętam jakieś gadanie o nieścisłościach w naturze i w ogóle, ale możesz mi to przypomnieć? :)
Elijah cudowny jak zawsze. :)

Też nie mogę się doczekać!

Nolan jest moją ulubioną postacią, najmniej lubię Jacka - strasznie mnie wkurza, w dodatku wygląda tak nijak, niby trochę biedny jak jakiś bad boy czy coś, ale z dobrym sercem, w dodatku wygląda jakby był gruby i mega mnie wkurza. ja jeszcze siedzę w pierwszym sezonie, chociaż serial mi się podoba to bardzo powoli mi idzie. dokładnie jestem na tym, że Tyler zmarł no i nie wiem jeszcze jak to było, więc NIC MI NIE MÓW. :) tak powoli oglądam, bo oglądam z siostrą, która ie jest tak uzależniona od seriali jak ja no i nie czuje potrzeby, żeby obejrzeć w trzy dni cały sezon. xd nie rozumiem jej. xd

też oglądałam. to był według mnie chyba najlepszy odcinek tego sezonu (no dobra, jako fanka Deleny mogę powiedzieć, że drugi najlepszy, zarz po tym jak Elena powiedziała Damonowi, że go kocha). powróciły chyba wszystkie moje ulubione postaci, brakowało mi tylko Anny, jednak to nie miało sensu żeby ona powracała, no i JENNY. dlaczego jej nie przywrócili? zapomnieli o niej czy jak? przecież to takie oczywiste, że Jenna chciałaby wrócić do Eleny i Jera... no i dlaczego rodzice Pierwotnych nie wrócili i nie pozabijali dzieci skoro tak im na tym zależało jak żyli? sporo nieścisłości jak dla mnie, ale mam nadzieję, że wyjaśnią to w następnym odcinku (nie oglądałam jeszcze najnowszego). największy plus - ALARIC. nie miałam pojęcia, że tak za nim tęskniłam był cudowny. :) kiedy występował w serialu to nie lubiłam go tak bardzo jak teraz, gdy wrócił, to chyba przez ciebie tak go polubiłam. :) wiadomo, że ostatnio delena mnie w ogóle nie obchodzi i rzygam juz tym głównym motywem serialu, ale kiedy Alaric powiedział do Damona "Get the girl" - boże, moje DELENOWE SERCE ODŻYŁO. xd szczególnie, że przecież on był zawsze przeciwko Delenie... no dobra, koniec o tym. :) największy minus jak dla mnie to (po raz kolejny) BONNIE. przez pół sezonu się zastanawiała jak zabić Silasa po to żeby sie okazało, że powie coś po łacinie. A tak w ogóle to jakim cudem Damon tak przytrzymał Silasa? Rozumiem, że wziął go z zaskoczenia i w ogóle, ale przecież Silas potrafi mieszać ludziom w głowach, a nie potrafi sprawić żeby Damon go puścił? Znowu coś jest nie tak ze scenariuszem... Scena w któej Bonnie mówi, że ma nieograniczoną moc "... and the darkness" myślałam, że umrę ze śmiechu, a tu okazało się, że Bonnie umarła. Jestem ciekawa czy to naprawdę czy jakos to naprawią n oi jak zamkną to przejście? W sumie to jak dla mnie mogliby go nie zamykac. :) Tak podoba mi się dużo bardziej, serial duuuużo ciekawszy jest. :) Tylko tyle ludzi powinno jeszcze wrócić, np. Rose, Finn. A kolejny plus tego odcinka - włosy Kola, powrót do starej, dobrej fryzury. xd

Chyba jeszcze nigdy się tak nie rozpisałam. xd Jeśli przeczytasz to całe to będzie mi bardzo miło. :) Lecę obejrzeć najnowszy odcinek. Widziałaś już?

Shaka_01

O ciąży powiedzieli tyle że Klaus jest wilkołakiem po części a one mogą mieć dzieci (czy tam je robić) ale jak dla mnie to to i tak jest dziwne bo Klaus jest też wampirem i technicznie jest martwy. Wg mnie oni sami nie wiedzą co robią. Troszkę ten wątek nie ma sensu. Już pomijam to że mi się nie podoba, ale logicznie to nie jest możliwe.

Tak ostatnio doszłam do wniosku, że gdyby zrobili tak że Klaus ma tego syna, ale nie zachowuje się jak cudowny ojciec, nie zmienia się, tylko chce zrobić z niego swoje podobieństwo, będzie chciał żeby był mu posłuszny itd Trochę jak z hybrydami, tyle że one były do tego zmuszane, a z dzieckiem będzie tak że przez to że będzie wychowywać się w towarzystwie Klausa to przesiąknie jego nawykami. Wtedy może nie byłoby tak źle.

Alaric, Alaric, Alaric - kocham go.
http://25.media.tumblr.com/464a826e0855e704f455c044383ef616/tumblr_mmk8mbJOlP1rq yfqeo1_250.gif
http://images6.fanpop.com/image/photos/34400000/Dalaric-4x22-damon-and-alaric-34 440235-245-245.gif
Team Badass :D

Nolan to mistrz. Kocham jego przyjaźń z Emili aka Amanda :)
Też nie lubię Jacka, taka wkurzająca postać, bez charakteru.

Oglądałam ostatni, ty chyba też skoro wtedy poszłaś oglądać, ale nie wiem czy doszłaś więc jeszcze nie będę nic zdradzać.
Powiem tylko że ogólnie odcinek był nawet dobry.
Choć jest jedna rzecz na którą jestem niezmiernie zła i to bardzo bardzo.
Poza tym są i plusy i minusy.
Potem napiszę coś więcej :D

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Zgadzam się, że logicznie to jest niemożliwe, ale zawsze jak mówię mojej siostrze, że w serialu o wampirach, wilkołakach, czarownicach, hybrydach itp coś jest logicznie niemożliwe to mnie wyśmiewa. xd

Twój scenariusz jest całkiem niezły. xd Fajnie byłoby gdyby Klaus tak bardzo dbał o syna, ale nie, że "nie chce by popełniał jego błędy" itp, tylko , ze go kocha i nie chce żeby coś mu sie stało, ale od początku uczy go żeby tamten stał się następnym Klausem. :)

Właśnie ja nie wiem co sie ze mną stało, bo lubiłam Alarica, ale bez przesady, później mnie nawet wkurzał, a odkąd umarł to strasznie za nim tęskniłam i jak tylko go wspominali to byłam przeszczęśliwa. :) te gify są piękne.

Oglądałam. Obejrzałam odcinek no i wszystko ok, a dopiero następnego dnia się dowiedziałam, ze to ostatni. Nie mam pojęcia jakim cudem nie wpadlam na to, że to ostatni, ostatnio nie przeglądam newsów, nie oglądam promo, ale żeby nie wiedzieć, że to ostatni odcinek?! Strasznie byłam zawiedziona jak sie dowiedzialam, nie byłam na to przygotowana.

Według mnie największy minus to przywrócenie Jera - ostatnio jest to najgorsza postać i w ogóle mi go nie brakowało. Z tylu cudownych postaci, które umarły dlaczego akurat jego przywrócili? No i ciekawe jak wytłumaczą to, że on jednak żyje? W sensie, że jak rodzina Gilbertów wytłumaczy to, ze Jer żyje. Bez sensu. No i naprawde ciężko mi uwierzyć, że Jenna nie wróciłaby żeby się zobaczyć z Eleną... To samo z rodzicami Pierwotnych...

Shaka_01

Odcinek miał plusy i minusy ale ogólnie na plus.

Mogę ci teraz powiedzieć co mnie tak wkurzyło. Powrót Jera. Ale się wkurzyłam, serio. Miałam taką nadzieję ze to Alaric zostanie na stałe :( i ta scena jak Damon do niego mówi a ten znika :( ryczę.
Sceny Dalarica były świetne. Jak Alaric walczył o Damona :) true friends

Stefan i Lexi - fajne sceny. Rozwali ł mnie Stefan na początku, lekko pijany i potem jak Car mówi żeby się przytulili, a ten taki zagubiony "I don't hug" :D

Paul jako Silas - nie jestem fanką tego pomysłu. A ty?

Kath żyje :) Dobrze że to nie Damon dostał lek. Uff..

Też dziwne że Jenna czy reszta Pierwotnyc nie wróciła, bo mieli powody. Widać aktorzy byli zajęci, więc to przemilczeli.

Skończyło się Deleną. Cieszysz się?
Bo ja nie. Ostatnio tak mnie drażni Elena, że żadnemu z Salvatorów jej nie zyczę.
Choć w ostatnim odcinku troszkę mniej ją nienawidziłam, pewnie przez to że miała scenę z Alaricem. Podobała mi się i te żarty o braku domu :PP

ocenił(a) serial na 10
immortal13

zgadzam się - sceny Dalarica był świetne, na tej ostatniej płakałam.

Stefan i Lexi - jakos nigdy nie byłam fanką żadnej z tych postaci, więc mnie ich sceny były obojętne.

Paul jako Silas - też nie za bardzo mi się to podoba, ale jestem szczęśliwa, że Stefan utknął gdzieś w jakiejś wodzie i szybko nie wróci. Przynajmniej takie mam nadzieje, bo ostatnio mnie Stefan wkurza. Elena też mnie wkurza, ale mimo wszystko cieszę się, że skończyło się Deleną. Damon zasługuje na to żeby chociaż raz był ważniejszy i "lepszy" od Stefana. A Elena przy nim mniej mnie wkurza, więc jak dla mnie Delena jest ok. :) Chociaż ta ich scena w której Elka "wybiera" Damona... Strasznie tandetna i taka typowo Delenowa, niby pełna emocji, Damon na nią krzyczy, później ona mówi coś po czym powinnam być pewna, że nie będą razem, ale okazuje się, że będą... Nie przepadam ostatnio za takimi "głębokim" scenami Deleny... Dużo bardziej podobała mi się scena Klaroline. Była piękna! Wiem, że pewnie powiesz, że nie byłą fajna, bo Klaus taki "zakochany" to nie Klaus i w ogóle, ale mnie i tak się podobała, a Klaus na razie się nie zmienia, więc wszystko pod kontrolą. xd No właśnie, pojawienie się Klausa w tym odcinku było takim wielkim plusem, bo w ogóle się go nie spodziewałam już w TVD. :)

Jakby Damon wziął lek to byłoby ciekawie. :) Właśnie, mam pytanie, czy po wzięciu lekarstwa można zostać jeszcze raz przemienionym w wampira?

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

czuję, że moje Delenowe uczucia odżyły na dobre, bo strasznie mi się to podoba. :)

http://hiprettyeyes.tumblr.com/post/50980888467/elena-gilbert-1x07-4x23

i nagle ta scena stała się dla mnie dużo mniej tandetna. :)

Shaka_01

Mi Stefan z Lexi się podoba. Jest rozluźniony, no i nie ma go przy Elenie :)

Mnie ta scena też nie przekonała. Ian zagrał bardzo kiepsko. Pocałunek był taki marny, jakby wcale nie mieli na to ochoty :P no i ten tekst Damona.. sama nie wiem, tak jakoś wkurzająco to powiedział :P

Cóż, w innych okolicznościach, w innym serialu chętnie zobaczyłabym Morgana w romantycznej scenie, bo jest naprawdę słodki jak się tak miło uśmiecha :D ale nie jako Klaus

Spójrz na nich http://www.youtube.com/watch?v=qxvNkmnHobc :DDDD
Gilles mnie rozwalił na łopatki :)

Nie. Damon jako człowiek byłby nudny, ciągle by się nad sobą użalał. No i byłby słaby, a przyzwyczaiłam się że Damon jest szybki, silny i jest wampirem. To mu służy.

Nie mam pojęcia. Ale pewnie przez jakiś dłuższy czas będziemy oglądać Kath człowieka. Więc pewnie coś wymyślą, bo normalnie to Kath od razu znalazłaby kogoś kto ją przemieni i wtedy ten wątek zmiany w człowieka byłby zmarnowany. Może pod koniec sezonu znów stanie się wampirem.

immortal13

OMG
http://www.youtube.com/watch?v=M72q3xLZMmE

Moje LoVe feelings :DD
Ta piosenka jest dla nich idealna... taka smutna

ocenił(a) serial na 10
immortal13

"Nie ma go przy Elenie" to najbardziej do mnie przemawia. xd tak serio to wydaje mi się, że ta dwójka to najnudniejsze postaci w serialu, więc robienie z nich pary to najgorsza rzecz, chyba, że mieliby wyjechać i żyć szczęśliwie gdzieś indziej no to ok. :

Gilles mi strasznie przypomina Elijaha, w sensie, że wydaje mi sieę, ze obydwoje mają tyle klasy...

Co do Damona no to się jednak zgadzam. xd

Jeśli po wzieciu lekarstwa mozna zostać ponownie wampirem no to wątpie by Kath miała z tym jakiś problem.

Piękny filmik, LoVe. :)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

XD

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLNoRSEz8dCIkQp470Z2khp_0N i-veG9K36sXx4TrND7s335vM

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

http://25.media.tumblr.com/d0419bbc1eea02f071ab1293d32dcf7a/tumblr_mn56srJFPG1ra hze5o1_1280.jpg

Shaka_01

Dla mnie najnudniejsze postaci to April i Matt. Przy czym tego drugiego jeszcze jakoś trawię. A Elena jest nie tyle nudna co bardzo irytująca i tak działa mi na nerwy jak chyba żadna inna postać.

Tak, też myślę że Gilles to taki Elijah :) choć może nie wyrywa ludziom serc :P

Może dopiero po jakimś czasie będzie się można znów w niego przemienić ale nie odrazu, bo będą jakieś komplikacje. Tylko masakra, nawet jeśli Kath znów się przemieni to już nie będzie tak silna jak kiedyś. Jej 500 lat przewagi zniknie. Oby nie była słabsza od Eleny, bo w sumie to będzie wampirem nawet krócej niż ona :/

Klaus z koroną xDD
Dwa Stefany :) ostatnio dużo widzę Stilasa wszędzie :D

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Boże, jak mnie tu dawno nie było...

Dla mnie też April i Matt to najnudniejsze postaci, kiedys nie mogłam patrzeć na Matta, a teraz nawet go lubię. :) ale dlaczego April jeszcze żyje to nie mam pojęcia. xd

Tak bardzo się cieszę, że coraz więcej aktorów nagrywa filmiki, że będą w VM. Nie mogę sie juz doczekać tego filmu! Oczywiście Ryan mistrz. xd Widziałaś?

Shaka_01

Mnie też :D Pojechałam do kuzynki na jakiś czas, wypoczęłam, opaliłam się. Także było super :DD A co u ciebie? :D

Mnie April na początku bardzo irytowała, ale w ostatnich odcinkach nie pojawiała się zbyt często na szczęście. Matt jest nawet ok, tylko nie w scenach z Reb. Ich związek jakoś do mnie nie przemawia. Gdzie jest dawna Reb??

Ale co konkretnie o Ryanie????

ocenił(a) serial na 10
immortal13

U mnie nic nowego, na szczeście niedługo mam wakacje, więc jest nieźle. :)

chodziło mi o to : htt p://www.youtube.com/watch?v=tH34oreP1Dg

Shaka_01

Nie widziałam tego :D Eh on jest niesamowity. Choć z wyglądu bardzo się zmienił. Mam nadzieję że w filmie jego charakter nie ulegnie zmianie :)

Wakacje... zazdroszczę :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też mam taką nadzieję, jeśli zrobią z niego przykładnego ojca i męża to nie będzie nic fajnego. xd

Shaka_01

Dick przykładnym ojcem - jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :D

http://www.cinemablend.com/images/news/38090/_1371260553.gif

ocenił(a) serial na 10
immortal13

boże, jak dawno mnie tu nie było! co tam u ciebie im? słyszałaś jakieś newsy o VM Movie? :)

Shaka_01

HEJ :D
U mnie wszystko ok. Znalazłam pracę, straciłam ją, no i znowu szukam. Ale nie tracę nadziei :) W CV mogę sobie już chyba wpisać - ekspert ds pisania podań o pracę :P
A co u Ciebie? Jak wakacje?

Nie, niczego nie słyszałam, ale też nie szukałam.

Shaka_01

http://www.youtube.com/watch?v=HTqIpXh0IAI :D
Scena z Dickiem :D
No i LoVe :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

O BOŻE, CHCE MI SIĘ PŁAKAC, ALE NIE MOGĘ, BO JESTEM ZA SZCZĘŚLIWA! Im, to naprawde się dzieje! Chyba już zapomniałam jak bardzo kocham VM. :)

Shaka_01

Hahahhaha :D
Ja też :) W końcu VM to VM. Nie ma takiego drugiego serialu.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Dokładnie, nie ma i chyba nigdy nie będzie. :)

Jak tam z pracą Im? :)

Shaka_01

Dobrze :D Udało mi się coś znaleźć. Nie jest to praca marzeń, i niestety jeszcze nie na pełen etat, ale zawsze coś :)

A co u ciebie? Koniec wakacji? Czy jeszcze do października? Bo nie wiem czy chodzisz na studia czy jeszcze nie.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Wakacje już się dla mnie skończyły. :c

No to cieszę się, ze coś ci się udało znaleźć. :)

oglądałaś? http://www.youtube.com/watch?v=CXT8tXOzM5w bo ja dopiero przed chwilą to znalazłam...

Shaka_01

Dzięki :)

Jeszcze nie. Długie... ale na pewno niedługo obejrzę :)
http://31.media.tumblr.com/6452edba17192209753a89fce5a88f12/tumblr_mrdz4gDwqu1s8 thtio1_1280.jpg wciąż jestem w szoku jak widzę włosy Tiny :)
http://24.media.tumblr.com/4638243726cd378b7d1882625115923f/tumblr_mqo04npwKu1r7 aa49o2_r1_500.jpg
http://31.media.tumblr.com/70d28bf9ac1659bcd46443ec4a07f554/tumblr_mqen4dbAfE1s8 thtio2_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/6205aa25e1d549f8d09cf4db2b999854/tumblr_mqczylVtRW1s8 thtio1_500.jpg :)

Shaka_01

Hej oglądałaś TO? Ja już jestem po 2 odcinkach no i bardzo mi się podoba. Pierwotni rządzą :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja nie jestem w szoku, bo kilka lat temu była w teledysku Pink chyba i tam już miała takie krótkie, inne niż te, ale też krótkie, więc się przyzwyczaiłam. :) To pierwsze zdjęcie jej z Jasonem<3

Oglądałam :) Przyznam, że po pierwszym odcinku byłam rozczarowana i bałam się, że to będzie takie za tandetne, ale od następnych już dużo lepiej. :) Nawet Hayley mnie nie wkurza ! Tylko ta Cami, kurde. W ogóle nie rozumiem jak Klaus i Marcel mogą się nią zachwycać... :/ I co Klaus tak nagle zapomniał o Caroline? Jak jeszcze w pierwszym odcinku do niej dzwonił, a teraz za jakąś barmanką by najchętniej latał. Wkurza mnie jej postać strasznie, już miałam nadzieję, że tam nie wplatają jakiś takich beznadziejnych ludzi, a tu ta Cami jak następny Matt Donovan, pff Matt już lepszy nawet xd

A ty oglądasz w ogóle jeszcze TVD?

Shaka_01

Też nie lubię Cami no ale cóż, jakoś trzeba ją przetrawić. Dobrze chociaż że puki co Klaus nią manipuluje.

Nie oglądam TVD. Obejrzałam jeden odcinek 5 sezonu i dałam sobie spokój. A ty?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

boże, jak dawno mnie tu nie było... to głównie dlatego, ze nawet z TO jestem 4 odcinki do tyłu, ostatnio coś zaniedbuję te seriale :/

ja TVD oglądam, znaczy teraz jestem 4 odcinki do tyłu, ale oglądam. :) szczerze mówiąc troche żałuję tego podzielenia na TVD i TO, w TVD Pierwotnych mega brakuje, a nawet TO jest czasami dla mnie takie, sama nie umiem tego określić... za poważne? chodzi o to, ze ci Pierwotni pełni klasy, honoru i brutalności, nie ma nikogo słabego, a jak jest to jakaś Cami.

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

chociaż moze się pozmieniało teraz xd idę nadrabiać :)

Shaka_01

Jestem :)
Jak tam po Świętach w Nowym Roku?
Bo u mnie tak jak i przed :P
Dobra, idę ogarnąć forum bo mam zaległości. Potem jeszcze coś napiszę

immortal13

Wiadomo coś o VM? Na seriale jakoś nie mam humoru ale VM bym sobie obejrzała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones