PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

Shaka_01

Też mi czasem to sire bond nie pasuje i nie wiem co o tym myśleć :/

Nom, a poza tym czy nie chcą sobie posłuchać jego akcentu :))) no dobra, kretynka ze mnie, wiem :) ale to przez Mansfield Park

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja cie rozumiem, ja bym z chęcią posłuchała jego akcentu. xd
widziałaś to? Joseph jest taki cudowny! <3
http://www.youtube.com/watch?v=gpQ9gzoBM5Q

Shaka_01

xDDDDDDDDDDDD
nawet nie wiesz jaki wywołałaś uśmiech na mojej twarzy, musiałam obejrzeć 3 razy, on jest niesamowity. Tnx
jeszcze się cieszę jak głupia :DDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ja to oglądałam dokładnie 4 razy. xd nie mogłam w to uwierzyć, jak zobaczyłam tytuł "Joseph Morgan speaks on the phone with my friend " to pomyślałam, że to niemożliwe, ale z drugiej strony to Joseph. Boże, jakby do mnie zadzwoniła koleżanka, a okazałoby się, że to Joseph to bym umarła na miejscu. xd

Shaka_01

Bo on jest właśnie taki bardzo miły dla fanów, nie żeby się tak wywyższał. Nic tych rzeczy. Znajoma z filmwebu kiedyś miała urodziny. Jest fanką Morgana. Znajome napisały na twittera Morgana o tym a on złożył jej życzenia. Szczęściara. Napisał "Happy birthday, Xena"

Shaka_01

Masz transmisję na żywo: JoMo właśnie tańczy :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

jak to tańczy? co tańczy? z kim tańczy? i dlaczego tańczy? xd

Shaka_01

xDDD w Mansfield Park :)) trochę nieudolnie, ale można mu wybaczyć
Ok, znikam, napisałam kumplowi że oglądam Mansfield Park a on jest fanem filmów kostiumowych (trochę dziwne u faceta). Powiedział że zaraz będzie u mnie z piwkiem. Więc znikam z neta. Miłego wieczoru :) do następnego razu

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nie wierzę, że Joseph mógłby tańczyć nieudolnie! ;)

tobie też miłego wieczoru. ;)

Shaka_01

http://www.youtube.com/watch?v=f4-g1hgZraA :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

hahahahahahahh xd nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że mimo wszystko zaraz się na nie rzuci ze swoimi pięknymi wampirzymi ząbkami. ;D

Shaka_01

xDD ja obejrzałam z Morganem parę innych ról więc nie kojarzy mi już się tylko z wampirem, choć i tak za tą rolę kocham go najbardziej.
Niedawno oglądałam Angels Crest. Bardzo dobry film, może i Morgan nie grał tam najgłówniejszej roli, ale i tak miło było popatrzeć. Polecam :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

zdecydowanie muszę obejrzeć coś z Morganem, bo ja tylko TVD widziałam. ;(

widziałaś to? xd a jak widziałaś to dlaczego mi nie pokazałaś?! xd
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=P-7ubvmOQws&NR=1

Shaka_01

Nie widziałam, jakoś ostatnio gościu działa mi na nerwy. Ale początek mnie rozwalił na łopatki xDD Ian Homersolder xDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

mnie rozwaliła jego mina jak ona powiedziała Homersolder, tak dziwnie na nią popatrzył, a potem taki uśmiech "Nic się nie stało" xd oglądałaś najnowszy odcinek?

Shaka_01

Miałam wrażenie że chciał ją przelecieć :P

Tak, oglądałam. Nie wiem czy ty też więc powiem tylko tyle: jeszcze bardziej chce śmierci Eleny!!!!

ocenił(a) serial na 10
immortal13

hahahahhah. XD ja nie miałam takiego wrażenia, ale.. może coś w tym jest. xD

Też oglądałam. Mnie tylko Delena powstrzymuje przed takimi myślami. ;) Pierwszy raz podobała mi się Bonnie, była taka wyrazista w tym odcinku i Kat zagrała wszystko świetnie. No i krzyczący Morgan - cudowny!

Shaka_01

Powiem tak:
Damon był w tym odcinku taki neutralny jak dla mnie, tzn ani nie zrobił na mnie jakiegoś bardzo pozytywnego wrażenia, ani też mnie nie denerwował
Stefan niby ok, ale denerwowało mnie jak manipulował Reb, przy czym Reb też taka naiwna jest ostatnio że sama będzie sobie winna jak ktoś ją zabije.
Zabicie Kola - znienawidziłam Elenę i Jera do granic możliwości. Mam nadzieję że to jeszcze wyjdzie Gilbertom bokiem. Szkoda ze Kol nie zdążył młodemu Gilbertowi tych rąk odrąbać :(
Bonnie był całkiem ok, to jej przejście na "ciemną stronę mocy" moze być całkiem ciekawe, ciekawe tylko jak daleko to zajdzie.
No i oczywiście Klaus: dopytywał się Damona o Elenę, bo cały czas myśli o Caroline, eh mam nadzieję ze nic z tego nie wyjdzie, bo to niszczy jego postać.
A potem te jego łzy w oczach jak zobaczył Kola :((((((((( Jego gra jest genialna. Mam nadzieję że spełni obietnice i wybije Gilbertów xDD

immortal13

http://www.youtube.com/watch?v=9a_MF-kiRFg
No i mam ochotę obejrzeć VM od początku :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Co do Damona się zgadzam - za wiele to on się nie narobił. Mówiąc Delena miałam na myśli całokształt po 3 sezonach .;)

Stefan - w tym odcinku podobał mi się bardziej, ale on i Reb na tej potańcówce? Co to było?! Obydwoje tacy naiwni i rozczuleni, kurde czy ona nie ma ponad tysiąc lat i nie wymordowała z miliona osób?! No i wychodzi na to, że jak się Stefuś postara to przy każdej dziewczynie może być zanudzający, pomijając jednak to niedopatrzenie w scenariuszu to i tak mnie się wydaje, że w tym odcinku Stebeka była lepsza niż ostatnio. ;)

Zabicie Kola - pomijając fakt, że kochałam Kola to czy Elena nie jest największą hipokrytką na świecie?! Nie mogli zabić kilku wampirów, które Klaus przemienił, ale mogli wymordować całą linię, bo przecież ci nowo przemienieni mieli rodziny itp, a ci od Kola nie mieli! Jakim kurde prawem oni wymordowali tyle osób?! A może tam były same takie cudowne, dobre wampiry bez skazy jak nasz Elka?! Czekaj, przypomnij mi, po co to wszystko? A tak, żeby Elenka byłą człowiekiem. Boże, kto wpadł na ten pomysł... A tak w ogóle to skąd oni mieli pewność, że to nie Kol ich przemienił. Polegali na tym co powiedział im Klaus kiedy szedł do szkoły z możliwością, że nigdy z niej nie wróci? Porażka...

Klaus i Caroline - za długo to ciągną. Nic się nie dzieje tam już. Klaus ja podrywa, ona udaje, że jest zainteresowana tylko po to żeby później spróbować go zabić.

Joseph rządzi. xd

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

widziałam ten filmik juz kiedyś, ale z przyjemnością obejrzałam jeszcze raz. też mam ochotę wrócić do Weroniki. ;)

Shaka_01

Tak, tak wiem. W sumie jakbym brała pod uwagę 1 i 2 sezon to Delena bardzo mi się podobała.

Pewnie się okaże że leku nie ma. I na co im to wszystko było? Życie tylu osób poświęcili dla Eleny a tu nic z tego nie będzie.

Obejrzałam wczoraj 1 odcinek VM. Nie mogłam się powstrzymać :DD Chyba dziś obejrzę 2. Tak jak teraz to oglądam to Weevil bardzo przypomina mi takiego gościa którego niedawno poznałam. Normalnie mają identyczne charaktery :))

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Poznałaś gościa z charakterem Weevila? to był twój szczęśliwy dzień.XD

Ja z miesiąc, może dwa temu też obejrzałam pierwszy, drugi i trzeci odcinek. Na tym niestety się skończyło. ;(

Lekarstwo na pewno nie istnieje, a jeśli istnieje to nie ma to najmniejszego sensu. Przez tysiące lat nikt go nie szukał, a jak szukał to nie znalazł, ale cudownej Elence się uda?

Shaka_01

Yep, jak go poznałam to strasznie mi kogoś przypominał ale nie mogłam skojarzyć kogo teraz już wiem. Wykapany Weevil. Różnica jest jedna, ten którego poznałam, nie jeździ na motorze za to samochodem robi takie numery że ja się czasem boję z nim jeździć :P ale charakter to już identyczny :)

Ja myślę że jak już zaczęłam to już nic mnie nie powstrzyma żeby skończyć :)

http://www.filmweb.pl/news/Nowy+krwiopijca+obsadzony+w+spin-offie+%22Pami%C4%99t nik%C3%B3w+wampir%C3%B3w%22-92889
Nowy aktor w "the originals" protegowany Klausa? o co tu chodzi?

Kto w ogóle powiedział o tym Klausowi? Ten cały łowca setki lat temu, tak? Pewnie go okłamał, w końcu chciał ich zabić, po co miał im mówić prawdę?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

W ogóle jak to brzmi "diaboliczny protegowany" , strasznie tandetnie jak dla mnie. xd

Tak, chyba ten łowca. Ale czy ten łowca to był jednocześnie ten facet Reb? Bo już się trochę pogubiłam...

Shaka_01

Tak, on był facetem Reb i chyba dla niego kiedyś chciała być człowiekiem. Obejrzałam 13 odcinek i muszę pochwalić Damona podobał mi się w tym odcinku :)
A sceny Car i Klausa - mistrzostwo xD

immortal13

Wczoraj jak wróciłam do domu to włączyłam sobie TV i szedł ten serial o którym mówiłaś "Zemsta". Obejrzałam sobie ten odcinek, choć nie wiedziałam za bardzo o co chodzi bo to nie był pierwszy, tylko któryś już z kolei. Ale wyglądał na całkiem ciekawy i nawet ta główna bohaterka mnie nie irytowała w tym serialu, a nie przepadam za nią. Wiec może jak znajdę czas to obejrzę :))

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdl61xBW3C1riknd0o1_250.gif

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Mnie też Damon się bardzo podobał w tym odcinku, jak powiedział Elenie, że nie jest Stefanem to ja takie "NARESZCIE", bo to już była przesada. Weź lekarstwo ze mną? Elena już do reszty zgłupiała.

W tamtym odcinku nie podobała mi sie ta "miłość" Klausa do Car. Znaczy ja wiedziałam, że on ją darzy jakimś uczuciem czy coś, ale bez przesady żeby robić z tego jakieś epic love (skojarzyło mi sie z LoVe - ciągnie się przez lata i kontynenty ;) . Jak dla mnie trochę zrobione na siłe, pod fanów Klaroline, którzy dawno nie mieli nic co mogłoby ich zadowolić. Ogólnie sceny Car z Klausem mi się podobały, to jak ją ugryzł - mistrzostwo, ale to, że on ją kocha czy coś - Klaus nie powinien być zdolny do głębszych uczuć.

Oglądałaś najnowszy odcinek?

Claire Holt w The Oryginals - wątek Pierwotnych w TVD chyba naprawdę się kończy. ;c

Revenge jest naprawdę niezłe, ale niestety dawno juz tego nie oglądałam - wolę oglądać inne seriale w których jestem na bieżąco. ;)

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbxi6u7Lw61rbbpbno9_r1_250.gif

Shaka_01

Tak to już jest z Klaroline. Ich sceny są cudowne ale jednak nie powinno być nic więcej bo to zniszczy charakter Klausa.

Holt też? To super, tylko Kola szkoda :( Wygląda na to że tak, ale będziemy mogli oglądać Pierwotnych w osobnym serialu z większą rolą w pełnej okazałości

http://www.youtube.com/watch?v=hQ601Et9lNY WOW!!!

Obejrzałam dziś Cult. DAVIS!!!!!! xDDD

Tak oglądałam najnowszy, a ty?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ten filmik jest cudowny. xd

Cult - nie oglądałam jeszcze.

Tez oglądałam najnowszy. Jeremy był tą wielce zapowiadaną śmiercią? Nie spodziewałam się tego. Wygląda na to, ze wszyscy poumierają i na koniec zostanie już tylko Elenka.

Tak się cieszę, że Kath wróciła!

Ale jestem strasznie zła na scenarzystów. Gdy tylko dowiedziałam się o tym całym lekarstwie pomyślałam, że:
a) wszyscy się rzucą żeby Elence pomóc je zdobyć i oczywiście ona je wypije no, bo to ona najbardziej się wycierpiała będąc wampirem. a oni nagle później mówią, że wszyscy to będą pić. ja takie "ok, myślałam, że jest jedna porcja, mały flakonik czy coś, no, ale spoko"
b) będą budzić tego całego Silasa, o ile on istnieje żeby zdobyć lekarstwo? a jak ich pozabija? ale później okazuje się, że Silas został pogrzebany z lekarstwem w taki sposób, że nie trzeba go budzić, żeby lekarstwo zdobyć, no super.
i teraz co się okazuje? jedna porcja + Silas w pakiecie. no kurde czy to nas maiło zaskoczyć?! bo mnie zaskoczyła tylko głupota bohaterów, że myśleli, że wszystko pójdzie tak pięknie, a lekarstwo jest wodospadem z którego wszyscy będą pić, a wokół wodospadu biegają jednorożce.

Shaka_01

Jeszcze nigdy nie ucieszyłam się tak z czyjejś śmierci w tym serialu. Oh, należało się Gilbertowi xD
Podobał mi się Tyler i jego scena pożegnania z Car. Jeszcze trochę a może bym się wzruszyła :)

Mam nadzieję ze Elena zginie. Wiem że nie teraz bo to główna postać ale tak w ostatnim odcinku jak już będą wiedzieć że to nic więcej nie będą kręcić to co im szkodzi ją zabić. To byłaby piękna scena i tak długo wyczekiwana :PP

Ciekawe z kim współpracuje Kath... tak sobię myślę że moze z Elijahem, nie mogę się doczekać jego powrotu. Już niedługo xDD

Jednorożce xDDDDDDDDD zabiłaś mnie tym :P

ocenił(a) serial na 10
immortal13

scena pożegnania Tylera z Car mnie zawiodła - kocham ich i myślałam, że się wzruszę czy coś, a oni tak zaczęli gadać o tym, że on o niej nie pomyśli itp, że się pogubiłam jaki to ma sens i stwierdziłam, że zepsuli porządną scenę. xd

zakończenie serialu - śmierć Eleny, to byłoby cudowne! a później ostatnie 5 minut to byłoby np. 10 lat później i Stefan i Damon na jakiejś braterskiej wycieczce do Europy sobie gadają i w ogóle wszytko między nimi ok, a wieczorem razem polują, pożywiają się, ale nie zabijają do końca. coś pięknego. <3 albo kończą w Nowym Orleanie i ostatnia scena to jest ich spotkanie z Klausem i Reb. i wtedy Damon śpi z Reb, no, a Klaus ze Stefanem oczywiście, od początku czułam, że coś między nimi jest, ale na przeszkodzie stała tylko Elena. xd

co sądzisz o tym nowym łowcy? ;)

Oglądałaś najnowszy odcinek?

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lzipnjObeU1qetf6eo1_500.gif

Shaka_01

Kol :((( http://stronka-agusi.pl/obrazki/_kot.gif

Shaka_01

Jestem. Miałam małe urwanie głowy ostatnio, myślałam że tu już nigdy się nie skończy. Ale jakoś się poukładało :)

Mi tam właśnie ta scena się podobała :)

Nikogo do końca nie zabijają? A czemu nie? :PP

Lubię tego nowego łowcę. Co za aktor go gra? Fajny.
Mam nadzieję że zostanie w serialu trochę dłużej, bo wydaje się być ciekawy. A ty co sądzisz?

Oglądałam. Jakoś nie był mi żal Elki.
Bonnie - zepsuli tą postać. Zawsze taka niezależna a teraz najpierw Shane teraz Silas. Wszyscy nią manipulują. Pamiętam jaka była w 1 sezonie. Nie dała sobą pomiatać. Czasem te jej plany wychodziły reszcie bokiem,ale chociaż miała swoje zdanie i ratowała swój tyłek.

Nie było Klausa :((((((((((((( cały odcinek na niego czekałam

W sumie to nic za dużo w tym odcinku się nie wydarzyło poza cierpiącą Eleną. Scena jak postanawia spalić dom mi się podobała. Mam nadzieję ze to znaczy że na pewno nie wrócą Jera.
Reb mi się podobała. Te jej sposoby na torturowanie tego łowcy. Hehehehe dziewczyna nie straciła jednak charakteru :P
A ty co myślisz?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

to dobrze, że u ciebie już ok. ;)

bo później musieliby nakręcić kolejny sezon jak Stefuś cierpi i Lexi musiałaby wrócić i go nawracać. xd

też lubię tego nowego łowcę, mam nadzieję, że powiążą jakoś jego powrót z Kath, no i Elijah. Charlie Bewley < tak się nazywa ten aktor. xd

Bonnie - nie lubiłam jej w pierwszym sezonie, ale całkowicie zgadzam się z twoim zdaniem. ;)
Mnie też nie jest szkoda Elki. Cieszę się, że Damon kazał jej wyłączyć uczucia - może stanie się coś ciekawego.
co sądzisz o scenie płaczącego Matta? xd czytałam na forum tvd (w jakimś wątku o tym, że ten serial upada na dno), że tylko on prawdziwie wypadł z tą rozpaczą. jak ja to oglądałam to dźwięki, które wydawał mnie rozbawiły, no ale jak kto woli. xd

no właśnie, jakoś nie widzę tego, że Klaus latałby za Tyler'em, przecież Tyler nie jest aż taki ważny, żeby Klaus się musiał osobiście fatygować. ;)

w tym odcinku się nic nie wydarzyło. Bonnei rąbnięta, Elena cierpi, Delena nigdy nie będzie razem. wszystko jak zawsze.

twój nowy avatar. - uwielbiam!

Shaka_01

Dzięki :)

Te jej wyłączanie uczuć pewnie nie potrwa długo, ale podobno przez ten czas sire bond nie ma racji bytu, bo Elena nie przejmuje się zadnym Salvatorem. To dobrze, bo już mnie nudzi ten wątek z sire bond, to tylko taki pretekst żeby dać Delenowe sceny, a potem Elena się ocknie i wróci do Stefana. Mam nadzieję że Stefan nie będzie taki głupi i karze jej go pocałować w du**

Mi Matt się podobał. Nie mówię żeby sięgnął na wyżyny wybitnego aktorstwa, ale podobała mi się ta scena. I jako że nie żal mi było ani Eleny, ani Jera, to jednak Matta trochę tak. On też wiele wycierpiał ale jego wszyscy mają gdzieś.

Ma forum Klaroline czytałam że Caroline ma występować w The Originals :/ nie podoba mi się to. Myślałam że tam, Klaus będzie brutalny jak kiedyś.

Dziękuje, jakoś tak przez Cult wróciła moja dawna miłość do Jaralica :)
http://i.imgur.com/ati7p.gif

immortal13

http://25.media.tumblr.com/3be5ef81b9a41bef5261f4ec86f3cbbc/tumblr_mj7p4voPe91rr 1u4ko1_500.jpg The Originals
http://everythingdanielgillies.tumblr.com/image/43983908897 Pierwotni xD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

http://insidetv.ew.com/2013/03/13/veronica-mars-movie-kristen-bell-kickstarter/

o boże! UMIERAM ZE SZCZĘŚCIA!

Shaka_01

OMG!!!!!! xDD
Mam nadzieję że się uda :) Cudownie było znów ich wszystkich zobaczyć. A Dick - jak on się zmienił :)
Mam nadzieję że jak najwięcej osób z dawnej obsady wzięło by udział filmie :) Ok, nie mogę. Jak ochłonę to napiszę coś więcej xDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Moja siostra powiedziała dokładnie to samo o Dick'u. Stwierdziła, że się nie spodziewała, że on kiedyś będzie tak dobrze wyglądać. XD

a film już się udał. NE WIERZYŁAM, ŻE TO MOŻLIWE PO 6 LATACH! boże, jestem tak strasznie szczęśliwa. odkąd się o tym dowiedziałam to nie myśle o niczym innym xd

Shaka_01

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lfp93b382l1qd82eco1_400.gif
Na początku go nie poznałam :) dopiero w jednym ujęciu tak mi się skojarzył i tak patrzę i "Dick? To ty? " xDDD

A Logan praktycznie się nie zmienił, no tylko ten zarost, z nim też mu dobrze :)

Też już straciłam nadzieję, liczyłam tylko na powtórki odcinków a tu taka miła niespodzianka xDDD
Ciekawe jak to zrobią, czy w filmie Veronica będzie w liceum, na studiach, czy też może już je skończy i będzie w FBI.... wiadomo już coś o tym?

Twój avek - SUPER

ocenił(a) serial na 10
immortal13

ale niestety na Loganie widać, że się postarzał (czyżbym ujrzała zmarszczki? xd).

wydaje mi się, że to będzie coś w stylu, że VM wraca do Neptune po jakimś czasie, w sensie, że wyjechała i jej nie było długo, ale to by ograniczało obsadę, bo przecież nie siedzieliby wszyscy na tyłkach w Neptune. Chyba, że będą takie "sceny z przeszłosci", żeby wyjaśnic co się z Veronicą działo. Także ta informacja to nic pewnego. ;)

dziękuję. ;)

oglądałas TVD?

Shaka_01

Dla mnie to on nadal jest przystojny, trochę zarost go zmienił

Nom, bo już po niektórych trochę widać że się zmienili, taki Dick na przykład :) tak czy inaczej na pewno będzie fajnie. Mam nadzieję że film nie straci dawnego polotu serialu.

Tak, a ty?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja czytałam, że nawet Kristen liczy na to, że jeśli film okaże sie sukcesem to może zdecydują się na dalszy ciąg serialu. :)

Też oglądałam. Myślałam, że się popłaczę jak zobaczyłam Klausa z Hayley! To nawet nie jest tak, że ja tej postaci nie lubię, jest nawet spoko, ale ja nie znoszę Tonkin.

Shaka_01

Też o tym czytałam, byłoby super xDDD
Widziałaś? http://perezhilton.com/2013-03-21-veronica-mars-movie-spoilers-rob-thomas-kriste n-bell#.UUy-u1dhCb4

Też nie lubię Tonkin, a w tej scenie była sztuczna, próbowała być seksowna ale marcie jej to szło. Ale nie mam nic do tego że się przespali, a nich chłopak ma, należy mu się trochę przyjemności. Niby taki Alfa Male ale nie miał żadnej konkretnej sceny łóżkowej wcześniej.
A Elena mnie strasznie wnerwiła w tej scenie jak była jak podrzucały Car i Elena się odsunęła i Car spadła. Wiem że wyłączyła emocje i to mnie denerwuje że potem je po prostu włączy i wszystko będzie jej wybaczone.

Oglądałaś 17 odcinek?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nie widziałam. jakos cieżko mi uwierzyć, że po tym wszystkim co stało się w ostatnim odcinku trzeciego sezonu Veronica tak po prostu wyjechała (mam na myśli LoVe, wybory szeryfa, powrót Kane'ów i nawet Piz'a). no i, że niby V porzuciła bycie detektywem i przez tyle lat nie była już złośliwa i nie wtrącała sie do wszystkiego? naprawdę ciężko w to uwierzyć. :) szczególnie, że jak były te sprawy z gwałtem to Logan ją prosił żeby przestała, ale ona mówiła, że nie może. właściwie to przez to się rozstali za pierwszym razem...

masz rację, Klausowi się należy coś od życia i na pewno jest to więcej niż Tonkin.

nie oglądałam, planuję obejrzeć dzisiaj. jak to zrobię to napiszę. :)

Shaka_01

Muszą dać naprawdę dobry powód, bo to że jej ojciec przez nią przegrał wybory to jak dlamnie za mało. Napewno wyjaśnią to jakoś logicznie.
A to że zostawiła Piza to bardzo dobrze :) lubiłąm go jak był po prostu kumplem Walleca ale jak zaczął się kręcić koło Veronici to go znienawidziłam.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

zdecydowanie muszą podać lepszy powód, Veronica by tak łatwo nie uciekła.

ja go od początku nie lubiłam, wiedziałam, że tylko przeszkodzi V i Loganowi.

nie oglądałam jeszcze TVD. ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones