PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162141}

Weronika Mars

Veronica Mars
7,7 23 038
ocen
7,7 10 1 23038
Weronika Mars
powrót do forum serialu Weronika Mars

Potrzebuje tytułu piosenki która leciała na końcu 3 odcinka w trzecim sezonie, Logan
rozmawia z Weroniką w bibliotece.
Proszę o pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ostro ciśniesz po April xd Też jej nie lubię, ale nie aż tak. Chociaż to porównanie do Eleny bardzo trafne miałaś, sama nie zauważyłam tego podobieństwa.

W ogóle to wydaje mi się, że wszystkie postaci z TVD ostatnio tracą swój charakter:
- Jeremy - tak strasznie starał się trzymać z daleka od wampirów i tego wszystkiego, a potem był z czarownicą, którą zdradził z duchem, a teraz jest łowcą wampirów, a jego siostra wampirem, nie ma co, idealna rodzinka ;D
- Matt - nie znosiłam go, teraz mi nie przeszkadza, czyli sie zmienił xD to samo co u Jeremyego jeśli chodzi o wampiry i wszystkie te nadprzyrodzone rzeczy
nie mówiąc już o Damonie, którego temat wałkowany był milion razy, chociaż jego nadal uwielbiam. nawet Klaus wydaje mi się ostatnio jakiś łagodniejszy...

też sie nie mogę doczekać randki Klaroline, chociaż nadal jestem za Tylerem i Caroline. to dziwne, bo jednocześnie kibicuje i jednej parze i drugiej. ;) moim zdaniem fajne było też to co Klaus powiedział do Caroline wychodząc- coś w stylu, że jest piękna, ale jak dalej będzie się tak zachowywać do zginie. to było świetne! xD

Ja mam nadzieje, że Reb odkołkują szybko - ostatnio ją lubię.
Connora polubiłam, ale nie jakoś szczególnie, na pewno był lepszy niż April. ;/
Co do leku na wampiryzm - jak dla mnie najbardziej tandetny wątek serialu.
Czekam też na jakąś porządną delenową scenę - może się w końcu doczekam. ;)

Shaka_01

No i jestem po najnowszym odcinku, nie wiem czy oglądałaś więc....
Tak, Matt jest spoko, ostatnio go bardzo polubiłam, tak jak Jera, jego teksty mnie rozwalają :P
Ten tekst Klausa do Car w Mistic Grill - tak, był super, taki Klaus jest najlepszy. Masz rację czasem Klaus zmienia się i staje się taki... miły :/ Ale mam nadzieję że nie na dobre.
Ok, napiszę coś więcej jak już obejrzysz :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja też jestem po najnowszym odcinku - nareszcie sporo się działo! I nie mówię tak tylko ze względu na dużą ilość Deleny i Klaroline, po prostu to był pierwszy odcinek czwartego sezonu, w którym działo się naprawdę dużo, u każdego bohatera co innego, to jest to co uwielbiam w TVD, jak się to ogląda to wiadomo o co chodzi, ale jakby się chciało opowiedzieć komuś odcinek to po prostu się nie da - szybciej by było gdyby ta osoba go obejrzała XD

Jeremy jako łowca? Jak dla mnie kompletna porażka, ta scena jak wbił, w sumie nie wiem co to było, Stefanowi, boże jak mi to do Jera nie pasowało.

Jak Caroline i Stefan "odkryli" dlaczego Elena che być z Damonem to myślałam, że wyrzucę komputer przez okno... Czy Damon naprawdę nie może być tak normalnie szczęśliwy? Bo przecież w cale nie jest cudowny i żadna laska nigdy na niego nie poleci jak nie będzie pijana, naćpana albo zauroczona. ; / I w ogóle co to za motyw, wychodzi jakby Damon i Klaus byli tak samo silni i obydwoje mogą sobie zrobić swoje bandy wampirków i hybrydek. Jeszcze dojdzie między nimi do wojny : Wampiry Damona vs. Hybrydy Klausa, walka o władzę w Mystic. Boże,wiem, że mnie poniosło, ale czuję się strasznie wkurzona i zbulwersowana. xD
A ty co o tym wszystkim myślisz?

A tak poza tym to jakim cudem April została Miss Mystic?! Była najniższa, najgrubsza i najbrzydziej wyglądała...

Shaka_01

xDDDDD jesteś super!!! April najniższa i najgrubsza :PPPP Tak to oglądałam i sobie myślę "ktokolwiek, tylko niech nie wygra April" a tu jednak ona :((( Ale naprawdę, wyglądała grubo.

Tak, w końcu dużo się działo, mi tam Jer jako łowca się podoba, ale jakby potrafił nad sobą panować i zabijał tylko tych których naprawdę chce zabić, a nie wszystkich, bez względu na to kim są, mam nadzieję że po jakimś czasie nauczy się nad tym panować.
Klaroline - w końcu dużo wspólnych momentów, ale historia Klausa o koliberku mnie rozwaliła. WTF???? To było żałosne i nie w stylu Klausa. Ok, rozumiem, chcieli pokazać jego wrażliwą stronę. Motyw tego że Klaus chciał być kiedyś człowiekiem mogliby całkiem ciekawie opowiedzieć, ale koliber???? To było.... eh, aż brak słów. Ale poza tym Klaus był olśniewający w każdym calu. Nawet Caroline musiała to przyznać - "You're perfect" - zaskoczyła mnie tym, pozytywnie :) Uśmiech Klausa mnie oczarował w tym odcinku, był taki bardziej Morganowy niż Klausowy :)))
Wieź Deleny, podobno Juli mówiła że to nie ma nic wspólnego z uczuciami do Damona, tylko z tym że sama nie podejmuje decyzji, co za różnica, Damon i tak wcześniej nie pozwalał jej ich podejmować :PP A tak serio, to myślę że niedługo zerwą tą więź, a Delenie i tak nie daję długo, pewnie Damon to zakończy, bo pomyśli że to nie są jej prawdziwe uczucia itd.
Walka między wampirami Damona i hybrydami Klausa - rozwaliłaś mnie :DDDDD Klaus ma coraz mniej poddanych mu hybryd, to by jeszcze mój biedak przegrał :)
A jeśli chodzi o Stefana to podobała mi się scena w lesie, jak ćwiczył i rozmawiał z Car przez telefon. Nie wiem czemu, może po prostu lubię klatę Paula :PP
A tak w ogóle to chyba przeoczyłam coś. Bo w promo było że Stefan komuś przywalił w lesie, a jak nie pamiętam czegoś takiego w odcinku. Przeoczyłam to? czy rzeczywiście tego nie było?

Ostatnio udziela mi się powoli świąteczny nastrój. I przypomniałam sobie o tym, znalazłam to w ostatnie święta :)
http://www.youtube.com/watch?v=84VD4jn8Wrk
Kristen tak pięknie śpiewa

ocenił(a) serial na 10
immortal13

no April wyglądała najgorzej, nie wiem kto był wśród tych sędziów, no ale gust mają świetny. -.-

Jeremy mógłby zabic Stefana i Bonnie - byłby spokój. xD

Masz rację, opowieść o koliberku, co to było?! Z tej opowieści czemu Klaus chciał być kiedyś człowiekiem mogli zrobić nawet cały odcinek, pełen retrospekcji, coś cudownego, a nie kurde historia o koliberku! to nie była wrażliwa strona, to było "TANDETNE OBLICZE KLAUSA - KOMPLETNY BRAK GUSTU I POMYSŁU WŚRÓD SCENARZYSTÓW". "You're perfect" też byłam zaskoczona. Co do uśmiechu to znowu się z tobą zgadzam, Klaus chyba jeszcze się tak nie uśmiechał, no może jak gadał z Caroline przy koniach, była taka scena, prawda? xD

Też czuję, że Damon to zakończy, boże, czy Elena naprawdę musi być ze Stefanem? Nie lubię jej jak z nim jest, przy Damonie staje sie inna, on ją zmienia dokładnie tak jak mówiła Jerowi Rose. :) A tak w sumie to Damon jak Elena wybiera Stefana to daje im spokój i to szanuje, a Stefan się zachowuje jak idiota. Niby zawsze pozwala jej podejmowac samodzielne decyzje, ale tak naprawdę to muszą one mu się podobać. Nie lubię go ostatnio strasznie. Nawet współpraca z Klausem mu nie pomaga. Nie było sceny żeby Stefan kogoś atakował, było, że to Klaus go zaatakował.

No wiesz wampiry Damona byłyby nowe i świeże, nieobliczalne, a po hybrydach to już wiadomo czego się spodziewać, więc myślę, że Damon ostatecznie by wygrał - dzięki elementom zaskoczenia ;P

Ojej, to jest cudowne <3 Uwielbiam Kristen.

Shaka_01

Ja tam ostatnio coraz mniej się czepiam Stefana, a Bonnie - moim zdaniem jedna z najrozsądniejszych osób... przeważnie.

Ja, o koliberku już nawet wolę nie myśleć, mam nadzieję że nie będą tego kontynuować w następnych odcinkach. Niech już to pójdzie w niepamięć.
Masakra, niech już ten Elijah wraca i przywróci brata na morderczą ścieżkę życia.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Boże, jak mnie tu dawno nie było!

Oglądałaś ostatni odcinek? Bo ja właśnie jestem po. ;)

Hahahah. xD
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma3n6muIfY1qgpyloo2_r2_250.gif

Shaka_01

Tak, oglądałam. Moim zdaniem całkiem dobry. To jak Klaus zabił te wszystkie hybrydy - genialne. A potem jeszcze Carol. Klaus to po prostu mistrz :PP
Najbardziej mi się podobało jak gonił tą dziewczynę, a potem zabił ją z takim spokojem na twarzy :)
Przestałam być fanką Klaroline. Nadal bardzo lubię ich wspólne sceny, są śliczne, ale po ostatnim odcinku uznałam że wolę jak Klaus jest sam. Car by go zmieniła. Jeszcze by się zrobił z niego drugi Damon ugh.... :/
Klefan był świetny, uwielbiam ich razem.
Salvatorovie pomału zamieniają się miejscami. Damon tak się zmienił że masakra, nie podoba mi się to.
A tobie jak się podobało?

Veronica :)) Jakbym miała czas to chyba obejrzałabym jeszcze raz wszystkie 3 sezony ;)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

To było fajne jak zabijał te hybrydy, ale on zabił tą jedną dziewczynę dwa razy -.- chyba, że raz ją po prostu uderzył...
Ja też nie jestem fanką Klaroline, to było fajne na początku, ale przez ile sezonów zamierzają robić cały czas to samo, Caroline odciąga uwagę Klausa i niby z nim flirtuje, ale robi to tak "niechętnie" i jeszcze Klaus się zawsze na to nabiera, strasznie nudne!
Poza tym Caroline wkurzała mnie od paru odcinków, ale teraz to już jej po prostu nie znoszę! Zachowuje się tak jakby sie normalnie zakochała w tym Stefanku. O wszystkim mu mówi i tak naprawdę wygaduje mu wszystko. Zaufanie jest takie ważne? To ciekawe czemu nie pomyśłała, że Tyler mówił jej o tym całym planie w zaufaniu, to samo z Eleną i Damonem, ale to jest trochę bardziej uzasadnione no bo ona nie znosi Damona, chociaż z drugiej strony to był sekret jej przyjaciółki, a nie Damona. Klausem to się bawi tak, że nie mogę na nią już patrzeć, a to, że wypuściła April? Czy wampiry już nie wyczuwają werbeny? Wkurza mnie to, że w pierwszym sezonie Damon bez problemu czuł werbenę, a teraz nagle nikt jej nie zauważa...
Ja w sumie lubię Damona takim jakim teraz jest. Klaus jest największym czarnym charakterem i dobrze, niech zostanie nim na długo , a Damon tak naprawdę od początku wielce zakochany w Katherine miał w sobie coś dobrego no i "miłość" go lekko zmieniała. Ja nie uważam , że to Elena zmieniła Damona, wydaje mi się, że ona nie ma na niego tak dużego wpływu. To jego relacje ze Stefanem stale zmieniają to co robi Damon, bo Damon chce być w porządku co do Stefana, bo znowu go nienawidzi to pozabija połowę ludzi w mieście, tak ja to odbieram.
Stefan przy Klausie na pewno staje się dużo ciekawszą postacią, ale wolę Klausa samego. Chociaż gdybym miała wybierać: Klaus ze Stefanem czy Klaus i szczęśliwa Stelena, to wolę to pierwsze ;P
Spodziewałąm się, że to Carol umrze, właściwie to wszyscy się spodziewali, ale jak April była przy tej trumnie Reb to przez chwilę miałam nadzieję, że to ona mrze. Podobało mi się jak Klaus zabił Carol, chyba najlepsza śmierć w tym serialu, brutalna, ale jednocześnie bardzo spokojna. :) W sumie to wolałabym żeby to Liz umarła, o, ale przecież Klaus nie zabiłby mamy Car, chociaż chciałabym żeby Caroline trochę pocierpiała, nie zaszkodziłoby jej, z drugiej strony to stałaby się najbiedniejsza i w ogóle wszyscy by się nad nią użalali, więc już chyba wolę Carol martwą. ;) A kiedyś tak lubiłam Caroline... i to było nawet niedawno. xD Z resztą dalej ją lubię tylko wkurza mnie ten motyw z nią&Stefanem.
A wracając do April to mam ochotę ją zadźgać nożem, nie znoszę jej. Oby niedługo umarła. ;D Razem z Jerem, który nagle znowu kocha Bonnie?! To jak rąbał drewno siekierą to była jakaś porażka, od kiedy on ma tak umięśnione ręce?! Według mnie już przesadnie! Przecież on ma niby 16 lat, a wygląda jakby pakował be przerwy przez 20 lat. ;d

Też z chęcią obejrzałabym VM, ale ledwo na nowe odcinki TVD znajduje czas ;/.

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

Nie spodziewałam się, że ten komentarz będzie taki długi xD

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

KOCHAMTWÓJAVATAR KOCHAMTWÓJAVATAR KOCHAMTWÓJAVATAR! Cudowny!

Shaka_01

Dziękuję :)

Shaka_01

Dziewczyno, aleś się rozpisała :PP

Ja tam lubię Liz i jej sceny z Damonem, a Carol była mi obojętna więc nie mam Klausowi za złe że ją zabił ;)

Ja z kolei bardzo lubię przyjaźń Stefana z Car. Już od 2 sezonu kiedy pomagał jej przejść przez przemianę. W ogóle ostatnio Stefan mnie coraz mniej drażni. Nie wiem czy to Stefan zaczyna się wyrabiać, czy po prostu Damon mnie coraz bardziej irytuje. Chyba oba po trochu :)
W Damonie denerwuje mnie całkowity brak celów. Ostatnio on po prostu istnieje, mówi, oddycha - wszystko dla Eleny. Ale żadnego działania, nie ma z nim żadnych innych wątków - tylko Elena. Jakby był Alaric to by go przywrócił na ziemię :(
A Stefan, wziął się w garść, robi coś, mało ważne co ale nie tylko biega za Eleną. Po ostatnim odcinku można było dobrze zobaczyć jak role Salvatorów się zamieniły. Delena w domku w którym kiedyś była Stelena. W tym czasie Stefan coś robi, działa, co kiedyś robił Damon.
Nie wiem, nie wiem, ale szkoda że już nie ma dawnego Damona. W 1 sezonie był moją ulubioną postacią.
Jer w ostatnim odcinku wyglądał jak Hulk. Masz rację, ciało 20latka, głowa 16latka, a umysł 2latka :P
April - niech ją ktoś zabije. Błagam!!!!!!!!!!
Nie było Kola, ale się zawiodłam, a czekałam cały odcinek. Ale w następnym będzie już na pewno :)
Jeszcze tylko Elijah, jakby wrócił to by byli Pierwotni w komplecie :))

immortal13

Oglądałam wczoraj odcinek Supernatural w którym grał Jason Dohring :)))
Pierwsze co pomyślałam to: LOGAN :)
Na końcu go zabili :(( Chociaż był niby złym bohaterem to sobie myślałam "Nie zabijajcie mi Logana. Co wy robicie??" xDDD

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja lubiłam przyjaźń Stefana i Car tuż po jej przemianie, jak jej pomagał i w ogóle, ale całkowicie porzucili ten wątek i Stefan&amp;Caroline nie mieli żadnych wspólnych scen od długiego czasu (chyba, że były to sceny gdzie była prawie cała obsada xD) i teraz nagle znowu się przyjaźnią i to tak bardzo, że Caroline mówi Stefanowi wszystko, sekrety Tylera i Eleny? Jakby był Alaric to byśmy się nigdy Deleny nie doczekali... a Stefan nie biega za Eleną tylko za Klausem, po co? żeby znaleźć lekarstwo dla Eleny i żeby Stefuś znowu mógł być tak wkurzający jak zwykle xD Nie wydaje mi sie żeby Salvatorowie zamienili ię miejscami, rozumiem co masz na myśli, ale sama pomyśl, Damon NIGDY by nie robił nic żeby Elena zostawiła Stefana i była z nim. Niby to Stefan zawsze daje jej wybór, ale jak przychodzi co do czego to robi wszystko, żeby ona zmieniała swoje decyzje. Czasami mam wrażenie, że Stefan chce żeby Elena zginęła, jak ona ma te swoje akcje w stylu " wy będziecie szczęśliwi, a ja będę martwa" to jej mówi, że to jej wybór, a jak wybiera Damona to on lata za lekarstwem na wampiryzm, w ogóle to lekarstwo to jest jakaś porażka, kto to wymyślił?! ;D Damon też był moją ulubioną postacią w pierwszym sezonie, ale teraz zastąpił go Klaus, widać w TVD nie ma miejsca dla dwóch bad boyów xd
Jeremy - wygląd i to całe "bycie łowcą" dla mnie kompletna porażka!
April to mogłaby zginąć w jakiejś zbiorowej katastrofie, najlepiej z Bonnie i Jerem, mogłabym nareszcie w spokoju oglądać TVD. xD
Ja uwielbiam Kola, w ogóle najlepsze sceny są z pierwotnymi w komplecie! ;D

Który to był odcinek Supernatural? Ja to bym krzyczała na tego kto zabił Logana! xd

Ostatnio nie przepadasz za Damonem , ale i tak musisz to obejrzeć! Te filmiki są świetne! ;d
https://www.youtube.com/user/Mrseclipse555/videos?query=damon+vs.+stefan

Shaka_01

Rzeczywiście potem było już mniej ich scen ale teraz zdaje się że nadrabiają :)
Mimo wszystko wolałam Dalarica niż Delenę.

Mo właśnie szkoda że w TVD nie ma miejsca na dwóch badboyów bo niby czemu nie? Byłoby ciekawie, ale Juli jak wprowadza jakiś czarny charakter to z poprzedniego musi zrobić nagle obrońcę świata :/

To był odcinek 12 z 7 sezonu. Aż nie wierzę ze aż tyle obejrzałam. Ale przyjemnie się ogląda ten serial, wciągnęłam się. Cas&Dean trochę wynagrodzili mi brak Dalarica, choć wciąż nie do końca, bo Alaric jest nie do zastąpienia :P

Tak jakoś dziwnie wchodzi mi ten link, chodzi ci o filmiki Damon vs Stefan? O te http://www.youtube.com/watch?v=YgVmWye0RQM ?
Jeśli tak to je widziałam. Są świetne,naprawdę można się na nich uśmiać i mimo że polubiłam Stefcia to coś w tym jednak jest :PP

Jak ci minęły święta i Sylwester? bo mi bardzo przyjemnie, choć na początku dość pracowicie :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

najlepiej byłoby gdyby ten stary Damon z 1 sezonu zaprzyjaźnił się z Klausem. Elena razem ze Stefankiem wiedliby sobie szczęśliwe życie, a serial opowiadałby o Klausie i Damonie. xD oczywiście mówiąc "zaprzyjaźnił" nie mam na myśli,że byliby dla siebie mili i wszystko robiliby razem xp

może kiedyś się wezmę za Supernatural, kiedyś już planowałam, ale jakoś nic z tego nie wyszło, jakoś jak mam do wyboru coś nowego i serial który ma już 15468487 sezonów to wolę to pierwsze xd

tak, o te filmiki mi chodzi, są cudowne <3

mnie święta minęły tak jak tobie, przyjemnie i pracowicie, ale sylwester był dużo lepszy od świąt!

nie wiem jak ty, ale ja już nie mogę doczekać się tego nowego serialu z Davisem (tytuł to chyba "Cult", nie jestem pewna). strasznie jestem ciekawa jak wypadnie Matt i czy serial będzie fajny, ale zapowiada się świetnie!

wczoraj obejrzałam VM s01e01 i jakoś tak mam ochotę zobaczyć jeszcze więcej, wątpię żeby się udało, ale może coś z tego wyjdzie. ;)

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6tyujdnbO1qdfg4jo3_250.gif

Shaka_01

Troszkę mnie nie było, jakoś czasu coraz mniej :/ ale już jestem.
Ja też na początku byłam przerażona tym ile to ma odcinków, ale jakoś się wkręciłam i tak mi szybko poszło. Lubię jak Dean porównuje coś do postaci z filmów albo zespołów. Pamiętam jak w którymś odcinku porównał kogoś do Weroniki Mars :)

Mnie to mówisz? :P Cult - to mój priorytet :) Davis na pewno sobie poradzi, już nie mogę się doczekać :)

Ostatnio oglądałam Hit and run z Kristen Bell fajny film. Obejrzyj sobie, chyba że już widziałaś. Całkiem zabawny, a Kristen świetna jak zawsze.

Masz ładny avek :) Pamiętam ten moment, myślałam sobie: "Co? nie ty nie możesz z nią zerwać!" a jednak :/

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdbrhrkpys1qe1pmho1_250.gif eh, uwielbiałam Lamba :)

immortal13

Właśnie się dowiedziałam o możliwym spin off z Pierwotnymi :) http://www.filmweb.pl/news/Powstanie+spin-off+%22Pami%C4%99tnik%C3%B3w+wampir%C3 %B3w%22-92109
Byłoby super :) Klaus w roli głównej!!!

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja pamiętam jak w Pretty Little Liars porównali jedną z głównych bohaterek do Weroniki, a ja akurat byłam tuż po VM, jarałam się tym kilka dni. xD

Też nie mogę się doczekać i w ogóle jestem tak pozytywnie nastawiona, że aż się boję, że mnie rozczaruje. Oczywiście nie Davis, tylko fabuła czy coś. ;)

Nie widziałam „Hit and run” – na pewno obejrzę. ;)

Dziękuję &lt;3 Ja w ogóle byłam wtedy zła na Weronikę (jeszcze z poprzedniego odcinka) pamiętam dokładnie dlaczego. Niby się pogodzili z Loganem, wszystko ustalili i było odbiera, a potem on do niej dzwoni, a ona nie dobiera, a on ją widział. ;( Oglądałam to razem z siostrą i krzyczałyśmy na nią, że dlaczego ona nie odbiera?!xd A później z nią zerwał i Piz się zaczął wtrącać…

Ja też uwielbiam Lamba! ;)
http://25.media.tumblr.com/tumblr_macukzrBTR1qdqqiao3_250.gif

Też już słyszałam o „The Oryginals”. Właściwie to już chyba pewne, że ten serial powstanie, prawda? Jednego tylko nie rozumiem – co do cholery robi tam Phoebe Tonkin?!

Shaka_01

Hej jak tam po ostatnim TVD? I po "I love you damon" z tego co zauważyłam to bardzo lubisz delenę więc pewnie bardzo podobał ci się ten odcinek :) damon w avku - to znaczy że bardzo.

To dlatego że teraz mało kto już pamięta o VM. Większość z moich znajomych w ogóle nie zna tego serialu, więc miło jak ktoś o nim wspomni :)

Tak, pamiętam. On ją obserwował na stołówce a ona odrzuciła telefon :(

Joseph Morgan to potwierdził więc raczej tak :DD Też nie wiem po co tam Tonkin. Podobno stacja CW wstawia ją do wszystkich swoich seriali bo podobno jest lubiana a nie wiedzą co z nią zrobić. Może będzie tylko w 1 odcinku i Klaus ją rozszarpie :)))
Ciekawe jak w takim razie pozbędą się Klausa z TVD, bo pewnie nie znajdzie czasu na 2 seriale. A poza tym to byłoby durne bo by się wszystko mieszało. Jeśli go uśmiercą to będę ryczeć.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Bardzo, bardzo! Jestem zdecydowanie za Deleną, bo uważam, że dzięki Delenie cały serial robi się ciekawszy. Weźmy ostatni odcinek :
– to dzięki Delenie Stefan i Reb zaczęli współpracować i mam nadzieję, że Reb uczyni Stefana choc trochę ciekawszym,
- Damon – gdyby Elena nie powiedziała, że go kocha to prawdopodobnie nie doszłoby do jego współpracy z Klausem i nie mielibyśmy przyjemności oglądać ostatniej sceny, która była cudowna (naprawdę wielbię Klausa)! To, że Elena powiedziała „ i love you” uczyniło samego Damona ciekawszym, bo jak go zobaczyłam na początku siedzącego na tyłku, wpatrującego się w jezioro i odsłuchującego wiadomości od Eleny to nawet ja – fanka DE myślałam, że nie wytrzymam. Uwielbiam Delenę, ale Damon robiący dosłownie nic jest ponad moje siły. Dzięki temu co powiedziała Elena nareszcie zaczął działać. Wiem, że Damon przez Elkę przestał robić cokolwiek, no ale i tak ją już kocha, więc niech już będą razem, bo wygląda na to, że tylko wtedy możemy liczyć na to, że Damon zacznie coś robić. ;) A tak przy okazji to bardzo liczę na jakiś mały sojusz Damon + Klaus.
- Elena – ma w sobie więcej życia, kiedy E jest ze Sztefanem to ZAWSZE robi z siebie wielką ofiarę i męczennicę, a tak poza tym to nie ma co porównywać miłosnych scen SE i DE, sama przyznaj Stelena na motorze?! Boże jak tylko myślę o tej scenie to moja wiara w scenarzystów naprawdę przestaje istnieć. xd
Moi znajomi i w ogóle kogokolwiek bym nie spytała nawet jakieś osoby oglądające dużo porządnych seriali w Internecie NIKT o VM nie słyszał. ;(
No właśnie, oni Tonkin lubią, ale jak widać specjalnie dobrą aktorką to ona nie jest, wiecznie ta sama mina i nie ważne jaką postać gra, zawsze zachowuje się tak samo. Mam nadzieję, że rozszarpie ją w bardzo ciekawy sposób.xd Myślę, że mimo wszystko nie rezygnowaliby z rodziny Pierwotnych w TVD, zbyt dużo oni wnieśli do serialu i za bardzo są lubiani. Nie wyobrażam sobie MF bez nich! ;) The Oryginals będzie o przeszłości, prawda? To oznacza, że Klaus i reszta dalej mają prawo żyć w teraźniejszości. ; ) Chociaż z drugiej strony to może po to wprowadzaja tego gościa, którego szuka Shane (nie mogę zapamiętać jak on się nazywa!), jednak wątpię żeby ktokolwiek był w stanie Zabić Klausa. Poza tym Klaus powiedział rozmawiając z Caroline, że po co miałby brać lekarstwo na wampiryzm skoro jest najpotężniejszą istotą na ziemi, więc nikt go nie zabije! ;) Chyba, że Sztefyn Rozpruwacz. xd

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

łoł, znowu się rozpisałam. xd

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

zapomniałam jeszcze dodać, że bardzo , ale to bardzo zawiódł mnie Kol. czekałam na niego i liczyłam, że zrobi coś porządnego, coś w dobrym Pierwotnym stylu. a tu taka niemiła niespodzianka, nawet dobrze Shane'a nie potrafił zabić ;/ i jeszcze ta fryzura, dlaczego oni w tym serialu muszą psuć każdą dobrą fryzurę? ;d

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

i jeszcze jedno: miałam taką ogromną nadzieję, że April umrze! wiedziałam, że tak się nie stanie, ale resztki naiwności w sobie posiadam, niestety chyba zamierzają ciągnąć jej wątek tak jak Matt'a, ale on mi już nie przeszkadza i przy April to jego życie i rola w całej historii tego serialu stają się niezwykle atrakcyjne. ;)

Shaka_01

Mnie ten odcinek się średnio podobał, tylko parę fragmentów było godnych uwagi, np Klaus :P umierająca April (niestety nie do końca) i Stefan olewający Elenę :)

Zawiodłam się na Reb. To całe prawda czy wyzwanie. WTF. Czy ona już zupełnie zdziecinniała w tej trumnie? Mam nadzieję ze wróci dawna Reb.

Kol - jak go zobaczyłam to miałam banana na twarzy i ten uśmiech do Bonnie, ale potem, masz rację, nic szczególnego. I gdzie jego kil? xDD

Ja pier**** ta April jest tak wnerwiająca że naprawdę bije Elenę na łeb na szyję. To jak podlizywała się Reb, myślałam że za chwilę będzie jej buty czyścić.

Może wykopią Klausa z TVD np w taki sposób że wszyscy będą myśleć że on nie żyje a on zniknie, wyjedzie. Już obmyśliłam scenariusz:
Znajdują lek, jest go mało, Salvatorowie uznali że wystarczy dla Eleny, ale Reb go im wykrada wciska jakoś Klausowi i go zabija, myśląc że lek naprawdę zadziałał, wyrzuca jego ciało, a potem (czego już Reb nie widzi) Klaus wraca do życia bo lekarstwo to jakaś bujda. Klaus znika i jego dalsza akcja jest w "the Originals"

Do obsady "the originals" dołączył Gilles xDDDDDDD
Klaus i Elijah jeszcze tylko Kol i Reb i ten serial ma murowany sukces :)))

Stelena na motorze? nie przypominaj mi tego bleeee...
Wiem wiem, z dwojga złego Delena lepsza, nadal twierdzę że mają więcej chemii i uroku ale już nie jestem ich taką fanką jak kiedyś. A jeszcze jak czytam wypowiedzi niektórych fanek Deleny na forum TVD to nie wiem czy śmiać się czy płakać, mam ochotę zwymiotować. Ciągle tylko Damon to, Damon tamto... bleeee już nie mogę na to patrzeć dlatego odpuściłam sobie "Rozmowy serialowe" (jeżeli wchodzisz czasem na forum TVD to chyba wiesz o co mi chodzi :)

No właśnie, nie rozumiem jak można było nie oglądać VM. Ostatnio gadałam z mają znajomą i ona mi coś wyleciała o gossip girl (oglądasz?) ja tego nie oglądam i w ogóle nie wiem co to jest, a ona na mnie takie oczy, że jak ja mogę tego nie oglądać :) Za to ona nie słyszała w ogóle o VM. Jej strata :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Mnie się tamten odcinek bardzo podobał, uważam, że był jednym z najlepszych w tym sezonie. Niestety ten najnowszy odcinek nie był już moim zdaniem taki dobry, no, ale o tym napiszę później, bo nie wiem czy oglądałaś? ;)

Jeśli o Reb chodzi, to całe prawda czy wyzwanie mogłoby mieć potencjał, gdyby trwało dłużej i nie było tylko o Stelenie. Mogliśmy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, a tu tylko Stelena/Delena. Jak już się czepia takich tematów to mogła chociaż zapytać o Klaroline.xd a tak swoją drogą to według mnie to jest bezsensu:
„Prawda czy wyzwanie?”
„Wyzwanie”
„Powiedz Stefanowi…”
Czyli nie ważne czy Elka wybierze prawdę czy wyzwanie i tak będzie musiała mówić prawdę.

Co do Kola, no w najnowszym odcinku już pokazał się z lepszej strony. xd

Na szczęście w najnowszym odcinku nie było April!
C
ałkiem niezły scenariusz, Im. Mogłabys zastąpić scenarzystów TVD. xd Jakoś ciężko mi uwierzyć w to co wymyślają w tym sezonie ( Jeremy łowca, lekarstwo i ta cała więź Elena- Damon)

+ usunięcie Tonkin, wtedy serial ma murowany sukces, szkoda, że tam jeszcze April nie dali...

No właśnie niedawno czytałam dużo na serialowych i tak się zastanawiam dlaczego „Rozmowy serialowe” są „Rozmowami Delenowymi (zabijemy każdego kto powie złe słowo o Damonie, dobre o Stefanie, fani Steleny mają MAŁE GŁUPIE MÓŻDŻKI [to jest cytat ;/])”. Wydaje mi się, że kiedyś na serialowych wypowiadali się wszyscy i , że była tam całkiem ciekawa i miła atmosfera, nie to co teraz.

To dziwne, że nie słyszałaś o Gossip Girl. Xd Ja to oglądałam, już tego nie kręcą. Muszę przyznać, że sezony 1 -3 były świetne. Bardzo ciekawe, trochę nieprzewidywalne, wiadomo jak serial o nastolatkach płytkie, ale naprawdę jeden z lepszych seriali. Później pousuwali najciekawszych bohaterów i zostawili tylko tych, których wszyscy uwielbiali. Fabuła zrobiła się nudna, nieprawdopodobna i nieprzewidywalna, a wszystko kręciło się wokół rozstań i powrotów pewnej pary, zrywali , bo tak bardzo się kochali. O co chodzi w ogóle?! Dotrwałam do końca chyba z przyzwyczajenia, sentymentu i nadziei na powrót ulubionej postaci i przywrócenie świetności serialu. Nie doczekałam się. Muszę jeszcze przyznać, że osoby z jakimi miałam okazję się zetknąć, którzy są fanami tego serialu w ogóle nie podzielali mojej opinii. Uwielbiali tą parę o której wspomniałam, a ją nazywali królową stylu. :
http://www.youknowyoulovefashion.com/storage/gossipgirl/season1/0114/0114Blair3. jpg
http://www.youknowyouloveme.org/gallery/albums/Show/Season1/stills/118/normal_GG 118-0127.jpg
http://img2.timeinc.net/instyle/images/2008/GALLERY/09/091208_gg203_200x400.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_EcYgAOhPYlo/ShC2axBuEhI/AAAAAAAAEYs/Uz1y5k1JHvk/s1600- h/GG201_04f+2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_EcYgAOhPYlo/ShtE-smDVUI/AAAAAAAAEmU/TwEIvFuOkYo/s1600- h/GG225_03a.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_YrLrjPNMh2I/TLhU_Wye9OI/AAAAAAAADPY/Umfh2uKt5l8/s1600/ 2x01+Summer+Kind+Of+Wonderful+3.jpg
Nie rozumiem tych ludzi. XD

Shaka_01

Hej, widzę że dopiero co napisałaś. jesteś jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
immortal13

przed chwilą mnie nie było, ale teraz znowu jestem. ;)

Shaka_01

Hej, oglądałam najnowszy odcinek, moim zdaniem lepszy niż poprzedni, nie było April, no i Kol - mój mistrz:)

Nie nazwałabym ją ikoną stylu, mogłoby być gorzej, ale też żadna rewelacja.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Hej. ;)
Mnie ten odcinek nie bardzo się podobał, było tyle ciekawych scen, ale moim zdaniem nie były zrobione odpowiednio, chodzi mi o to, że np,. Stefan i Rebeka ich ostatnia scena mogłaby być świetna, ale Stefan według mnie wypadł tam tak koszmarnie, może to dlatego, że go nie lubię, jednak on z Reb, to naprawdę mogłoby być ciekawe. Jak zobaczyłam jak on mówi, że bez zobowiązań i w ogóle, to tak bardzo nie pasowało mi do niego, aż ciężko mi to wytłumaczyć, bo zdarzyło się dokładnie to co chciałam i scena była świetna, ale z drugiej strony beznadziejna. Boże, ja naprawdę nie umiem tego wytłumaczyć. XD Po prostu uważam, że Paul mógł zagrać lepiej, abo mogli to jakoś lepiej zrobić czy coś, sama już nie wiem., xd Stefanek nie wypadł jak dla mnie wiarygodnie. ;)

I wkurzyło mnie jeszcze to, że Kol kazał Damonowi zabić Jera i kazał mu o tym zapomnieć, że to on go do tego zmusiłł i wszystko świetnie, zapowiadało się naprawdę ciekawie, a później Damon się orientuje o co chodzi?! Jakim cudem? Kol byłby tak głupi , że nie potrafiłby zrobić tego tak, żeby Damon skutecznie zabił Jera i jednocześnie sobie nie przypomniał? Jeśli tak to przestaję wielbić pierwotnych. xd A scena jak Damon chodzi i krzyczy, żeby Jeremy uciekał, bo jak go znajdzie to on go zabije na początku wydawała mi się spoko, ale po dłuższej chwili zachciało mi sie śmiać. To było po prostu głupiei jeszcze Jeremy przecinający sobie rękę... Jaki był w tym cel?! Nie zabił Damona, Damon nie zabił jego, czyżby Jer chciał po prostu zdychać pod tym drzewem od tak, dla rozrywki?xd

ocenił(a) serial na 10
Shaka_01

co do tej IKONY STYLU ja nie mogłam na nią patrzyć, a wszyscy zachwycali się jej stylizacjami. nie cierpię jej stylu, no ale jak kto woli. ;)

Shaka_01

Chyba wiem o co ci chodzi. Dużo osób mówi że Stefan był nieprzekonujący, ale moim zdaniem o to właśnie miało chodzić, bo przecież prawda jest taka że on nadal kocha Elenę, a Reb to nie jest teraz jakaś jego nowa wielka miłość, tylko Elena go zraniła no to co ma robić, nie będzie za nią biegał. Nie kocha Reb tylko chciał się z nią przespać więc jakiegoś uczucia raczej właśnie Paul nie powinien okazywać i moim zdaniem zagrał dobrze.

A Kol i Damon? 100% się zgadzam. Mogli to zupełnie inaczej rozegrać, ciekawiej. Skoro był pod wpływem zauroczenia, to mogli pokazać złego Damona, który się nie waha, tylko chce zabić Jera.
Nie możesz przestać kochać Pierwotnych!!! Oni są the best :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Nie chodzi mi o to, żeby obdarzył Reb jakimś uczuciem, tylko mnie się wydawał, że on nie ma ochoty się z nią przespać. Jego twarz wyglądała jakby zamierzał z nią rozmawiać o pogodzie albo czymś w tym stylu. xd

Myślę, że moja miłość do Pierwotnych jest wystarczająco silna żeby to przetrwać. ;) Tylko tęsknota za Elijah (nie będę odmieniać jego imienia, bo nie potrafię xd) czyni wszystko trudniejszym. Powinien wrócić i to szybko. Mógłby być w team Kol i przywrócić swoją drugosezonową naturę! ;)

Shaka_01

o pogodzie xDDDD rozwaliłaś mnie, taki zniewieściały Stefan :))) to wszystko przez to że on skrycie marzy o Klausie

Chyba "za Elijah'em" :PP

Ja też za nim tęsknie, coraz bardziej. Też myślę ze byłby w team Kol (nawet ja w nim jestem choć wolę Klausa) ale jeśli chodzi o lek to Kol myśli z nich wszystkich najtrzeźwiej

ocenił(a) serial na 10
immortal13

e tam, Klaus, ja jestem pewna, że Stefan chce Matt'a. xd

Elijah'em <- dzięki,zapamiętam. xp

Niby Kol myśli najtrzeźwiej, ale ja chciałabym zobaczyć Silasa, chociaż chyba nie wiadomo jeszcze kto wcieliłby się w jego rolę, wiec albo to jakaś durna, nieprawdziwa historyjka albo TEAM KOL zwycięży. ;)

Shaka_01

Ja tam myślę że Klausa
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m04ya2sXEx1qbkjhso1_250.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m04ya2sXEx1qbkjhso2_250.gif
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m04ya2sXEx1qbkjhso4_250.gif
Ostatnie to mistrzostwo :)
\
A jeśli chodzi o Matta to dobrze że Reb dała sobie z nim spokój bo on naprawdę by do niej nie pasował

ocenił(a) serial na 10
immortal13

hahahahahahh . xd ostatnie jest świetne!

Matt i Reb to była jakaś porażka.

Co do tego, że tęsknimy za Elijah'em to brakuje mi tez Kath, gdzie ona jest?!

Shaka_01

Kiedyś mówili że puki jest Klaus to ona nie wróci. Ale potem kiedyś na forum TVD widziałam taki spoiler że Kath ma wrócić i co najlepsze, pod opieką Elijaha. Że niby on ma ją bronić żeby Klaus jej nie zabił. Tylko że spoilery są rózne i nie wiadomo czy to prawda, bo Elijaha obiecują i obiecują a ciągle nic

ocenił(a) serial na 10
immortal13

To by było cudowne! Elijah, Kath i Kol w jednym teamie. Spełnienie marzeń normalnie, tylko Klausa brakuje do perfekcji, ale i bez niego byłoby świetnie!

Shaka_01

Mam nadzieję że Klaus zmądrzeje, nakopie temu całemu Silasowi i Elenie żeby nie było nudno a lek zniszczy, przez co będzie mógł żyć nieśmiertelnie. PO co mu teraz hybrydy, szczególnie po tej akcji z Tylerem. Przecież jest nieśmiertelny mogą mu skoczyć...

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Klaus chyba lubi mieć służących. ;)

Shaka_01

No w sumie co mu szkodzi :))
Tylko gorzej że go chcą potem pozabijać. Ale skoro ma powstać "the originals" to i tak pewnie pozbędą się pierwotnych. Czuję że będę ryczeć :(((

ocenił(a) serial na 10
immortal13

nie mogą pozbyć się Pierwotnych! Ten serial będzie wtedy beznadziejny, kto zostanie? April, Bonnie, Stefan , same moje ulubione postaci normalnie. -.-

Shaka_01

Wątpię żeby aktorzy zdołali grać na dwa seriale (prawie takie same) wszystko by się mieszało, bo to chyba będzie o czasach teraźniejszych, nie retrospekcję, tak myślę. Byłoby niezłe zamieszanie. Ja wtedy możliwe że porzuciłabym TVD i zostałbym tylko przy "the originals" bo już chyba nic by mnie nie trzymało.

A ty masz jeszcze Damona i Delenę więc może nie byłby tak źle :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Wiadomo, że kocham Damona i Delenę, ale po części dlatego, że po prostu jestem do tego przyzwyczajona, tak jest od zawsze. Bez Pierwotnych ten serial straci resztki charakteru i prawdopodobnie będzie się kręcił tylko wokół Stefana&Eleny&Damona, a tego nawet ja mogę nie znieść. Inne wątki będą dotyczyć April, Bonnie, Jera, a te postaci nie należą do moich ulubionych, więc ja się nie zgadzam na odejście Pierwotnych! ;)

Shaka_01

Pożyjemy zobaczymy. Choć już teraz mam wrażenie ze ten serial to tylko dylematy miłosne Eleny a Pierwotni zawsze schodzą na drugi plan :(
Mi szkoda Deleny, bo pamiętam jak w 1 i 2 sezonie ją lubiłam, nie myślałam że mi ją zepsują.

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Ja Delenę dalej lubię. Prawda jest tak, że nie mogę znieść Eleny i tylko jak jest z Damonem jej postać wydaje mi się ciekawsza i lepsza. ;)

A tak w ogóle to wkurzyło mnie w tym sezonie jak wszyscy nagle postanowili wygarnąć Elenie w twarz jaki Damon jest zły. Boże, ci ludzie w MF są tacy niewdzięczni. xd Damon i Klaus cały czas im ratują tyłki, a tamci ich nie lubią, bo co, bo ci są niemili dla nich?

Shaka_01

Ja kocham Klausa ale w sumie się nie dziwię ze Elena czy Bonnie go nienawidzą. W końcu on zabił Jenne, chciał zabić ich. I jako postać filmowa jest super ale sama nie mogłabym wybaczyć komuś kto chciał mnie zabić.
A jeśli chodzi o Damona, to zmienił się, nie trudno zauważyć, ale nie ma co się dziwić Car że ma do niego taki stosunek, po tym jak kiedyś ją traktował, ja bym takiemu nakopała do tyłka, nawet takiemu przystojniakowi jak Ian.
Tak czy inaczej decyzja zostaje dla Eleny.... czy może dla sire bond, bo nie wiem co nią teraz kieruje :)

ocenił(a) serial na 10
immortal13

Sire bond to jest jakaś kompletna porażka, która w ogóle nie ma sensu i miał miejsce już dużo takich sytuacji między Eleną i Damonem, które zaprzeczają sire bond.

Ja rozumiem, zabił Jenne, wykorzystywał Caroline, ale to nie zmienia faktu, że gdyby nie oni wszyscy główni bohaterowie z MF umarliby już z4564894654 razy. Nie mówię, że mają im oddawać cześć, ale chociaż nie próbować ich zabić. xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones