PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7 395
chce zobaczyć
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

FX zamówiła czwarty i ostatni sezon "Wilfred" i przenosi komedię do FXX na swój 10-odcinkowy sezon. Czwarty i finałowy sezon zobaczymy w 2014 roku.

Djoker

Wreszcie potwierdzenie 4 sezonu! Już się bałem, że zostaniemy z zagadkowym finałem 3 serii. Gdzieś czytałem, że planowano 5 sezonów, ale może dzięki temu 4 sezon będzie lepiej rozplanowany, a co za tym idzie intensywniejszy i nie pozostawi niedosytu :P

ocenił(a) serial na 10
Djoker

Szkoda że nie będzie 5 sezonów. Polubiłem ten serial ;d

ocenił(a) serial na 7
Djoker

Aż dziw, że oni dalej go kręcą mając taką oglądalność http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wilfred_%28U.S._TV_series%29_episodes

no_bo_co

Nie sądziłem, że z oglądalnością jest, aż tak źle. Tym bardziej chwała im za to, że zdecydowali się z dokończyć serial nie pozostawiając fanów w zawieszeniu, czyli tak jak to zwykle bywa. Dalej żal mi ''Pushing Daisies'' i ''Carnivale''.

no_bo_co

oglądalność jest słaba, bo wszyscy w necie oglądają z torentów;-)

ocenił(a) serial na 9
Djoker

A ja myślałam, że będzie 5 sezonów :( Szkoda, bo bardzo lubię ten serial. Ale dobrze, że 4 będzie :)

ocenił(a) serial na 10
Martyna147

Ja też sądziłam, że będzie 5 sezonów. I lepiej by wyglądało i dłużej by się pooglądało, ale trudno. Jak uda im się w ciągu 10 odcinków to wszystko wyjaśnić, to spoko. Kurcze, z jednej strony dobrze, że nie będą tego ciągnąć na siłę i ze stratą dla poziomu serialu, ale z drugiej strony szkoda, w końcu jakiś fajny serial się trafił, na poziomie, a ma tak małą oglądalność. Ludzie jednak głupi są, zwłaszcza w hAmeryce, myślenie jednak boli niektórych. Jakieś głupoty lecą i po 5000 odcinków i ludzie to pasjami oglądają. Nigdy tego nie zrozumiem. U nas jest to samo, jak się trafi fajny serial (nieodżałowany Glina), to okazuje się że nikt tego nie ogląda, albo robią tak aby nikt tego nie oglądał (dziwne godziny emisji), a bzdury typy M jak zdrowie, lecą i lecą i to w primetimie ku uciesze producentów i głupich widzów. Aż chce się spytać, "co z wami ludzie??".

ocenił(a) serial na 10
ewej

ehh nic dodać nic ująć

ocenił(a) serial na 7
ewej

Podpisuje się pod tym obiema rączkami;)

ocenił(a) serial na 10
Ines13

A dziękuję :)

ewej

Dokładnie! Jak się trafił w końcu fajny serial to ma małą oglądalność... Dlaczego ludzie są tacy głupi czasami? :/

Djoker

szkoda, że ostatni :(

ocenił(a) serial na 9
meganjewell

Jak lubicie Wilfreda, t polecam również ten serial http://www.filmweb.pl/serial/Odcinki-2011-556879

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones