Kosmici atakują w FOX! Dziś premiera 2. sezonu "Wojny światów"

https://www.filmweb.pl/news/Kosmici+atakuj%C4%85+w+FOX+Dzi%C5%9B+premiera+2.+sezonu+%22Wojny+%C5%9Bwiat%C3%B3w%22-142458
Kosmici atakują w FOX! Dziś premiera 2. sezonu "Wojny światów"
źródło: materialy promocyjne

Inspirowany ponadczasową historią H.G. Wellsa serial "Wojna światów" pojawi się na FOX już dziś o godzinie 21:05. Dwa premierowe odcinki drugiego sezonu Wojny światów odpowiedzą na męczące pytania dotyczące ataku kosmitów. Garstka ocalałych ludzi podejmie walkę z pozaziemską cywilizacją.PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 24 MAJA O GODZINIE 21:05 (2 ODCINKI)
Emisja kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o godzinie 21:05
  
Po serii brutalnych strat garstka ludzi, którzy przeżyli atak obcych, rozpoczyna walkę o odzyskanie planety. Minęło sześć miesięcy od pierwszego ataku. Bill (Gabriel Byrne) szuka odpowiedzi na dręczące go pytania i odkrywa coraz więcej na temat kosmitów. Najbardziej szokujące ze wszystkich odkryć jest niezaprzeczalne podobieństwo między ludźmi i kosmitami, ale Bill nie może znaleźć żadnego racjonalnego wyjaśnienia. Zastanawiający jest fakt, że najbardziej podobna do kosmitów jest Emily (Daisy Edgar-Jones). Ale jaki jest jej dziwny związek z najeźdźcami z kosmosu?

W serialu występują Gabriel Byrne jako Bill Ward, Elizabeth McGovern jako Helen Brown, Léa Drucker jako Catherine Durand, Adel Bencherif jako Pułkownik Mustafa Mokrani, Natasha Little jako Sarah Gresham oraz Daisy Edgar-Jones jako Emily Gresham. Pomysłodawcą serialu jest scenarzysta i zdobywca nagrody BAFTA, Howard Overman, a producentami wykonawczymi są Johnny Capps, Julian Murphy oraz Howard Overman, za pośrednictwem ich firmy Urban Myth Films.

O tym, co wydarzy się w drugim sezonie "Wojny światów", dowiemy się już dziś o godzinie 21:05! 
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones