PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 793
oceny
6,8 10 1 8793
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Jestem po trzech odcinkach, trochę zwlekałem z obejrzeniem tego serialu. Po premierze czytałem kiepskie opinię na jego temat, nie zraziłem się i sam postanowiłem go ocenić. Co prawda ciężko coś sprawiedliwie oceniać po tylu odcinkach, ale opinię można sobie wyrobić. A moja jest taka że w tym serialu pokazano wszystko czego inteligentny człowiek podczas jakiejkolwiek hipotetycznej inwazji powinien nie robić, a niestety w tym serialu głupoty czynią wszyscy. Zgadzam się z opinią ludzi, których irytuję fakt podróżowania przez miasto, grupą 300 osobową i to za dnia. Nie podoba mi się to że aby uciec przed najeźdźcami wystarczy się schować za byle jaką barykadą. Jak na tak rozwiniętą rasę obcych nie wymyślili noktowizorów czy podczerwieni, nie wspominając o ich beznadziejnej celności. Jest to stanowczo za duża grupa do podróżowania przez okupywane terytorium. Szkoła jest trochę zbyt oczywistym schronieniem dla uchodźców i nawet ze strażnikami chodzącymi po jej dachu nie czuł bym się w środku bezpiecznie. Najbezpieczniej jest chyba pod ziemią. Pilot był bardzo słaby, a przecież ma to być wizytówka serialu, było mało akcji,a za dużo dialogów. Wspomniano także o kiepskim klimacie. Z tym się też zgadzam. W ogóle się nie czuję jakbym był świadkiem inwazji i walki ostatnich ludzi o przetrwanie. Kiedy zaczną polować na jakieś zwierzęta? Mają przecież broń? Ile można jeść puszkowe żarcie, biedni ci amerykanie bez swoich McDonaldsów. Na razie jestem negatywnie nastawiony do tego serialu, wątpię bym oglądał go co tydzień. Wciągnięcie się w fabułę może grozić wielkim rozczarowaniem gdy zostanie kolejny sezon anulowany. A tak się może stać.

ocenił(a) serial na 5
indyjones

Hehe no błędów trochę jest. Nie rozumiem np. sytuacji, w której wiedzą, że w budynku czeka na nich pułapka i mimo wszystko wchodzą tam z zapalonymi latarkami, robiąc rumor i wystawiając się na ostrzał, zamiast robić to po cichu i ciemku. W końcu mają zrobić zwiad.

skalp_el

Albo tekst że "nas jest sześciu a ich pięciu, przynajmniej mamy przewagę". Tyle że tych pięciu to roboty bojowe, zresztą nagle robi się z nich tylko jeden. Można by się dziwić czemu tak tępi obcy zdołali podbić ludzkość, ale patrząc się na to co wyczyniają głupi amerykanie wszystko staje się jasne. Głupi podbija głupszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones