Yellowstone (2018-2023)
Yellowstone: Sezon 5 Yellowstone Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Yellowstone (2018-2023)

Sto lat to jak nic

One Hundred Years Is Nothing 1h 4m
7,5 253
oceny
7,5 10 1 253
Yellowstone
powrót do forum s5e1

Szok,ale temat się chyba przejadł ,pomysły skonczyły ! Ileż mozna słuchać nadąsanej na cały świat Beth itd itp w koło macieju już niczego nie wymyslą niestety! Juz niektóre rozwiązania w czwartym sezonie były głupie i nieprawdopodobne ale koncówka pierwszego odcinka sezonu piątego to już ŻENADA! I teraz bedziemy ogladac płaczącą indiankę przez 5 odcinków ALE TO JUZ BYŁO .....SZKODA!

ocenił(a) serial na 9
lupus198116

Dla mnie aż tak słabe nie było i rozkręca się ale faktyczne to powinien być ostatni sezon żeby zakończyć na przyzwoitym poziomie a nie kręcić na siłę.

ocenił(a) serial na 7
lupus198116

Takie klasyczne, amerykańskie, męczenie buły. Jak zacząłem ten 5 sezon oglądać, to tak sobie pomyślałem, że powinni jednak poprzestać na 4. Zrobić 4 serie na dobrym poziomie to i tak sztuka, a jak się coś na siłę przedłuża, to się robi klasyczny zjazd.

ocenił(a) serial na 10
lupus198116

Dawać więcej płaczącej nieszczęśliwej Moniki, widzowie wytrzymają :D

dalyte

No dokładnie, ona chyba najlepiej gra płaczliwą marudę bo scenariusz ciągle podsuwa jej takie wydarzenia, które tego wymagają

ocenił(a) serial na 9
lupus198116

Czyli niestety to samo co w czwartym sezonie. Szkoda, że niepotrzebnie ciągną tak klimatyczny serial jak nie mają pomysłów.

ocenił(a) serial na 3
lupus198116

Wg mnie niemalże każdy odcinek (obejrzałem cztery póki co) prezentuje bohaterów z IQ 60. Tak to kręcą, żeby ktoś zrobił jakiś przypał, którego by nie było, gdyby postać z serialu użyła szarych komórek. Sami robią problemy, żeby potem się z nich wykaraskać – wszystko kręcone na siłę.
Np. rodząca mająca skurcze jedzie samochodem w nocy po autostradzie - hmmmm, ciekawe jak to może się skończyć. Lub dawanie konia J. Duttona początkującemu kowbojowi, hmmmm. Lub burda w barze z udziałem kluczowej postaci – hmmmm.

Takie to wszystko mdłe, głupiutkie, naiwne. Do tego zachowują się jak gbury – ale to chyba się zmieniało w trakcie całego serialu. Niemniej jednak razi to w oczy.
Podsumowałbym to tak — idiokracja.

NI3WI3M

Zgadzam się, sporo scen jakby bohaterem był półidiota bez krzty racjonalnego myślenia.

ocenił(a) serial na 7
lupus198116

zgadzam się całkowicie! pierwsze trzy sezony były super, ale potem to już zjazd totalny, zabieram się za 5 sezon ale jak tak nisko go oceniacie to się zastanawiam czy nie szkoda czasu :)

ocenił(a) serial na 10
lupus198116

Uwielbiam ten serial ale 5 sezon chyba nie jest potrzebny, ledwo go ogladam jestem na 6 odcinku i się nudzę, traci to swój klimat który był na początku

ocenił(a) serial na 9
adrianl0

Przecież ma być jeszcze jeden.

ocenił(a) serial na 10
lupus198116

GENIALNY ! AH OH WSPANIALY !

ocenił(a) serial na 5
lupus198116

Ja aktualnie oglądam to już tylko dla beki. Tam nie ma żadnej normalnej postaci. Wszyscy są tak od sztampy odrysowani, że to przechodzi pojęcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones