Yellowstone (2018-2023)
Yellowstone: Sezon 5 Yellowstone Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Yellowstone (2018-2023)

Sto lat to jak nic

One Hundred Years Is Nothing 1h 4m
7,5 253
oceny
7,5 10 1 253
Yellowstone
powrót do forum s5e1

Chyba się pogubiłam

ocenił(a) serial na 8

Czy też mieliście wrażenie, że w odcinku były jakieś nieścisłości czasowe? Miałam wrażenie, że minęło co najmniej kilka lat - patrząc na to jak wyrósł Carter, ciąża trwa 9 miesięcy więc tyle tylko minęło od zakończenia 4 sezonu - i tyle aż trwała kampania na gubernatora?

Natalia_81

Dokładnie. Chłopaki wyrosły o kilka lat. John jak wszedł ma rancho to powiedział, że długo go nie było, bo kadencja gubernatora trwa 4-5lat już nie pamiętam. Ale mam określenie czasu ciąży o ile to jest ta sama więc kilka m-cy

ocenił(a) serial na 5
gonia

A ja mam wrażenie, że Tate się niewiele zmienił, za to ten chłopak od Beth i Ripa jest nie do poznania. Zakładam że od „ogłoszenia” ciąży do (przedwczesnego) porodu minęło jakieś 6 miesięcy - a on wydoroślał jakby to były 2-3 lata. 
Natomiast co do kampanii, to w stanach od momentu ogłoszenia kandydatury do wyborów może minąć wiele miesięcy, po drodze są np.prawybory, więc ja bym powiedziała że to akurat skrócili ;) No i w sumie szkoda, że nie poświęcili kampanii w zasadzie żadnego czasu antenowego, byłoby to jakieś urozmaicenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones