Z Archiwum X (1993-2002)
Z Archiwum X: Sezon 3 Z Archiwum X Sezon 3, Odcinek 12
Odcinek Z Archiwum X (1993-2002)

Wojna koprofagów

War of the Coprophages 45m
8,0 819
ocen
8,0 10 1 819
Z Archiwum X
powrót do forum s3e12

Że duchy, reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są faktem a każde naturalistyczne wytłumaczenie jest wyłącznie konstruktem ludzkim i pychą oraz arogancją. Bo tłumaczymy sobie: "A tam to wszystko jest naturalne". Czyli, że musi takie być. A ja wojuje już od lat i mówię, że NIE, NIE musi czyli jest ponadnaturalne i paranormalne. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było ani nigdy nie powstało. Wszechświat się wziął znikąd i sam z siebie. Czy to brzmi racjonalnie i naturalnie? Bo dla mnie i przeciętnego 5 latka nie i nigdy nie. Wszystko jest w rzeczywistości paranormalne, nadzwyczajne, nadprzyrodzone, magiczne, cudowne, niesamowite, niezwykłe, trudne, sprzeczne lub niemożliwe do wyjaśnienia. Lepiej polecam Duchy i Doświadczyć niezwykłego, facet wilkołak w tym również wilkołaki w oblężeniu. Tyle w realnym TEMACIE. Over. Słyszalne kroki przez moich rodziców w latach 80 tych po śmierci sąsiada identyczne z jego, zjawy które widziała moja znajoma i jej mąż i przegonił z cmentarza, narysowała osobę której nigdy nie widziała, jej ducha, wszystko się zgadzało, jej siostra jasnowidzką, wiele tragedii w jej rodzinie, zabójstwo męża, niewykryty sprawca, gwałt na siostrze, spalenie domu, dziadek który śnił w nowym domu kilka dni z rzędu złotym zegarku, którego nigdy nie miał, w końcu znalazł w tym miejscu co śnił, dziadek który od młodych lat od objawienia w kościele powtarzał, że w dniu, w którym umrze rozsypią się koraliki z różańca, sceptycyzm jego żony (Nie mój dziadek), dzień w którym umarł dobrze się czuł i nie chorował, powiedział żonie, że dzisiaj umrze, idzie się położyć. Żona mówiła, nie pleć bzdur. Za kilka godzin woła go na kolację. Mąż sztywny, odsuwa kołdrę, wysypują się koraliki z różańca. Wiele tych historii nie jest z mojego otoczenia. Mi oprócz kilku dziwactw realnie raz zniknęło jedno z czterech moich pięcio złotówek. Chałupa cała przeszukana. Rzecz jasna nigdzie nie ma. Brak innych opcji i wyjaśnień. Nie ma rzeczy niemożliwych. Można by było uznać to za przypadek lub wymysł gdyby nie fakt, że tego typu zdarzeń są przesadnie mówiąc "KWADRYLIARDY". A 90 procent z nich nigdy nie ujrzy światła dziennego właśnie ze względu na to, że ludzie nie lubią być wyśmiewani ani nie chcą się spotykać z taką reakcją jak u większości choćby takiej jak Twoja. Ja z takich ludzi i rzeczy nigdy się nie śmiałem i śmiać nie będę. Są masy oszustów ale twierdzenie, że każdy nim jest jest absurdalne. Z fizycznego punktu widzenia Wszechświat też nigdy nie powinien powstać i się złączyć a powstał. I żaden James Randi tego nie zmieni. Krótko mówiąc, NIE MA żadnych rzeczy niemożliwych i każdy kto uważa, że rzeczą niemożliwą jest, żeby szklanka sama z siebie się poruszała, a jednocześnie uważa, że kosmos se pyknął sam z siebie i znikąd i ponadto jeszcze jakby tego było mało przypadkowo... to po prostu oszukuje sam siebie i swój mózg i swoje otoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones