Oglądam obecnie od 1 sezonu na (teraz drugi) ZOOM TV i tam jest wbrew pozorom bardzo mało (przynajmniej w początkach sezonach) odcinków o UFO i kosmitach, bo chyba 1 lub 2 maksymalnie odcinków jest o UFO w sezonie. Więcej odcinków jest o mordercach, psychopatach, żołnierzach, duchach, demonach, diabłach w dosłownym...
Klimat tego odcinka jest świetny. Za dzieciaka ten odcinek jeżył włosy na głowie. Ale dzisiaj, po latach, rozwiązanie rozłożyło mnie na łopatki :D Metafora z tego płynie doskonała i zaskakująca, ale z medycznego punktu widzenia metoda zniszczenia kosmicznego tasiemca w ciele nosiciela poprzez wpakowanie do ciała...