Z Archiwum X
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To uosobienie tego, co uwielbiam w tym serialu. Ta umiejetność twórców do przeskoczenia z odcinka na odcinek w totalnie różne klimaty (od motywu potwora rodem z komiksów do czegoś głębszego i zupełnie realnego, czegoś z czym pewnie każdy na pewnym etapie mierzy się w codziennym życiu) jest niesamowita. Tak, jak...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Wg mnie z archiwum x powinno się zakończyć na 6 sezonie, to było epickie zakończenie, potem autor już chyba sam nie wiedział co ma na myśli i w którą stronę iść.

I za to kocham ten serial. Wiedzą jak bawić się konwencją. Zero spiny. Rewelacja!!!

czy ten chłopak główny sprawca, był bity przez ojca? czy to mylne wrażenie?

... myślę, że trochę niedoceniony.

Przekomiczny. Bardzo stereotypowy i seksistowski wobec mężczyzn (oraz graczy), ale jest to wszystko szalenie śmieszne. Nie ma to jak medium o grach robione przez kogoś, kto w życiu grał tylko w Wolfensteina 3D (albo najlepiej - nie grał, tylko widział przez ramię 10 sekund jak ktoś inny gra). Natomiast wielki plus, za...

więcej

ze wszystkich odcinków!

Relacja między Scully i doktorkiem bardzo przypomina mi relacje Moniki i Richarda. Natomiast Mulder mógłby być Chandlerem, w tej historii

Szukam muzyki z 38minuty

Na tele 5 leci z Archiwum X z lektorem, ale tym lepszym, bo w internecie jest kijowy, można go
gdzieś dostac na necie ? Z góry dzięki ;)

Najgorszy sezon serialu, wstawiali beznadziejne odcinki by wypchać sezon do końca.