Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 12
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Waterworks

58m
8,6 937
ocen
8,6 10 1 937
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e12

Calkowite rozczarowanie

ocenił(a) serial na 10

Nie spodziewalam sie, ze kiedys to powiem, ale po odcinku Waterwarks zapragnelam, aby ten serial w koncu sie skonczyl :-(
Do odcinka 06.11 bylam zdania, aby nigdy sie nie konczyl:-))))
Jestem gigantycznym fanem BrBa i BCS. Uwazam, ze oba seriale sa perfekcyjne.
Niestety odcinek Waterworks to calkowita rozczarowanie. Do tego rezyseria i scenariusz Vince:-(
Odcinek byl nierealistyczny, naciagany, niczym z przecietnego serialu jakich wiele.
Jest mi smutno to mowic, ale byl na sile.
Historia z Marion byla do przewidzenia, zero zaskoczenia.
Scena z Saulem napierajacym na Marion z kablem w reku niczym seryjny morderca, po prostu smieszna. ( przypomniala mi sie genialna scena z Ozymandias, w ktorej walt szarpie sie ze Skyler ). Tylko , ze Saul nie jest Waltem i robienie z niego WW jest po prostu slabe.
Catarsis Kim w autobusie- moim zdaniem scena zagrana sztucznie.
Sceny na Florydzie - ile bedzie sie ta kobiecina jeszcze karac? Robi to juz przez 6 lat!
Dobra scena z Jessim- dwa „ niewiniatka“:-)) Natomiast tekst, ze Saul „ byl dobry“ -bzdurny. Nie zakumala, ze stal sie aroganckim gosciem w rozowym garniturze przez nia? Nawet byla w pewnym momencie „gorsza“ niz on!

Po F&G chcialam, aby Kim wrocila. Teraz uwazam, ze szkoda iz jej watek byl kontynuowany.
Mam nadzieje, ze nie pojawi sie w finale.Jej postac wyczerpala sie.

Do tego wszystkiego jeszcze ta peruka:-(

Bardzo dobra scena rozmowy telefonicznej Kim/ Saul - to byl najlepszy moment tego odcinka i majstersztyk. Reszta to naciaganie gumy w gaciach.

Donarek

Totalne bzdury, zdecydowanie najlepszy odcinek tego sezonu który był nadto ograniczony plebiejskimi historiami kartelowymi: gus, lalo itp... Twój post jest mocno naciągany szczerze mówiąc.

kamells

>kartel bad
widać kto tu jest plebejuszem

ocenił(a) serial na 10
kamells

Szczerze mowiac, to uwazam, ze sie nie znasz:-)Ale oczywiscie masz prawo do swojej opini. Niestety:-(

ocenił(a) serial na 10
Donarek

Nie wytrzymię chyba.

ocenił(a) serial na 10
drzewo_topola

Trudno. Twoja sprawa. Buzi:-)

ocenił(a) serial na 9
Donarek

Też mi się wydaje ,że powrót Kim był niepotrzebny ,ale była glowna postacią żeńska i twórcy pewnie chcieli pożegnać ja lepiej i pokazać widzowi co się z nią dzieje . Scena w autobusie ,no nie wiem ,jak zobaczyłem, ten jej napad,to bardziej się zaśmiałem niz zasmuciłem.

ocenił(a) serial na 10
Donarek

<Saul „ byl dobry“>
Przecież tutaj chodzi jedynie, że Saul jest skuteczny. Jessy nie pyta o to, czy Saul jest dobrym człowiekiem, tylko czy warto korzystać z jego usług.

ocenił(a) serial na 10
andand22

Jeju, zrozumialam o co chodzi w pytaniu Jessiego:-)
Oczywiscie , ze odpowiedz Kim dotyczyla Saula jako prawnika i jednoczesnie Saula jako czlowieka.
Nie rozumiem tylko jej zdziwienia- zostawila go, facet robi co chce. W rozmowie w kancelarii zyczy jej udanego zycia. Owszem moze w tym momencie nie byl w stosunku do niej mega mily i slodki, ale swoim zachowaniem chcial ja jakby ukarac. Jej odpowiedz jest „ efekciarska“, pod widza i nie pasuje do wydarzen.

ocenił(a) serial na 10
Donarek

Ale jakiego zdziwienia? Ja tam nie widziałem żadnego zdziwienia. Raczej rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 7
Donarek

Cos w tym jest co piszesz,tez mam takie same ndczucia,bardzo mieszane odczucia,nie kupuje za bardzo,ze Saul to teraz drugi Walt z BB,tak jakby tworcy na sile chca nam go obrzydzic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones