Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 12
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Waterworks

58m
8,6 937
ocen
8,6 10 1 937
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e12

Emilio nagle żyje?

ocenił(a) serial na 10

Mam pytanie czy ja czegoś nie rozumiem czy to błąd w scenariuszu czy po prostu akcja z odcinka 11 do 12 nie idzie równolegle w linii czasu, otóż już mówię o co mi chodzi: W odcinku 11 Mamy scenę z pustyni rozbudowaną, oczywiście chylę czoła za nawiązanie do Nacho i Lalo po tylu latach, ale jak dobrze kojarzę to scena kiedy Saul zaczyna pracować dla Jessiego i Walta to końcówka drugiego sezonu, w odcinku 12 znów w kolorze (czyli akcja w teraźniejszości) widzimy jak po Kim która wychodzi z papierami rozwodowymi wchodzi Emilio który został uduszony w kamperze w w drugim jak nie pierwszym odcinku 1 sezonu Breaking Bad. Chyba że akcja nie idzie zgodnie, no ale jeśli tak nie jest to trochę jest to pokręcone, co myślicie

ocenił(a) serial na 10
sebek2000

To nie czas kiedy zaczynał pracować dla Jessiego i Waltera. Jessie juz wcześniej słyszał o Saul'u bo wyciągał jego kolegów. Podobno Jessie w odcinku BB gdzie poznaja Saula mówi, że uratował Emilio dwa razy więc czas tej sceny(rozwód) to czas przed BB.

ocenił(a) serial na 10
sebek2000

Emilio to jedno. Po scenie rozwodowej Pinkman wypytuje Kim o Goodmana.

Gdy Walt przychodził do Saula, by omówić kwestię sypania przez Badgera, Jessie miał już doświadczenie z Saulem. Wiedział że to CRIMINAL! lawyer. Kolorowe wspominki z czasów BB nie idą liniowo. Ani trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones